lekarz Beata Staszewska

Psychiatra

3,9
3,9
3,6

Bardzo polecam Panią Doktor. Uważam, że jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym lekarzem. Leczę się u niej od około roku, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wczesnej chodziłam do lekarzy innych specjalności, do kardiologa, neurologa. laryngologa. Mimo zalecanych przez nich leków, kosztownych badań i terapii czułam sie coraz gorzej. do Pani dr Staszewskiej trafiłam z polecenia, poleciła mi ją inna osoba, której pani Doktor także pomogła. Pani Doktor już podczas pierwszej wizyty postawiła właściwą diagnozę, włączyła właściwe leczenie, wyjaśniła mi objawy choroby, wyczerpująco poinformowała o zalecanych lekach. po dwóch tygodniach leczenia poczułam sie znacznie lepiej, dolegliwości prawie całkiem ustąpiły. W kwestii poświęconego czasu uważam że poświęca pacjentom wystarczającą ilość czasu, przy czym od razu zaznacza, że ne zajmuje się psychoterapią.
a wogóle jest bardzo miłą, sympatyczną i uprzejmą osobą, zawsze tak samo zaangażowaną w leczenie. widać, że lubi swoją prace, jest bardzo cierpliwa. Podczas pierwszej wizyty byłam bardzo zdenerwowana i przestraszona, Pani Doktor tłumaczyła mi pewne kwestie kilkakrotnie bez śladu zniecierpliwienia i przez cały czas z uśmiechem.
jeszcze raz bardzo polecam Panią Doktor! Uważam, że jest bardzo dobrym, wyjątkowym lekarzem.
Mogę napisać tylko jedno, że jestem Jej bardzo wdzięczna!

Korzystam z terapii u pani lek.Beaty Staszewskiej od szeregu lat i polecam tą terapię, bo w moim przypadku super dobrała leki - pomagają, nie obciążając organizmu. Pani doktor wykazuje duże zaangażowanie w moje leczenie.Zawsze miła i opanowana, ale kiedy wymaga tego sytuacja potrafi też być stanowcza :) I mimo komentarzy tu pisanych o zaufaniu jakim darzą Ją pacjenci, najlepiej świadczy ilość osób które czeka pod gabinetem na wizytę. Jeżeli czujesz,że problemy cię "przerastają",nie wstydź się i poproś o pomoc panią doktor Staszewską, z jej udziałem, życie staje się "lżejsze" :D

w moim przypadku super dobrała leki - pomagają, nie obciążając organizmu.

Do Pani Doktor trafiłam w 2013 roku. Miałam 18 lat i postępującą chorobę dwubiegunową. Pani stwierdziła jednak, że to książkowa depresja, mimo że zaznaczyłam, iż od pewnego czasu miewam duże wahania nastroju, co zostało zupełnie zignorowane przez Panią. Jednak cóż, słowo lekarza rzecz święta i łykałam antydepresanty przez prawie rok (wtedy nawet nie wiedziałam o istnieniu chad). W końcu zorientowałam się, że wahania nastroju przybierają na sile i dalsze leczenie u Doktor Staszewskiej nie ma sensu. Zniechęciłam się do psychiatrów i przez dwa lata gniłam w stanach depresji, manii, mieszanych, urojeniach. W końcu trafiłam na kogoś, kto mnie zdiagnozował właściwie, ale mam żal do Pani Doktor, że wtedy zignorowała to co mówię i myślę, że gdyby wtedy leczyła mnie na ChAD to teraz byłabym na innym etapie życia i może uniknęłabym wielu złych rzeczy, które dała mi dwubiegunowa, kiedy nie byłam leczona.

Dr Staszewska jest na pewno dobrym lekarzem. Zraziło mnie do niej jedynie to, że najważniejsze dla niej było przepisać leki, czyli leczenie samych objawów. Mi zależało jednak też na tym, by znaleźć u mnie przyczynę depresji. Nie miałam najmniejszego powodu, żeby zachorować na tą chorobę! A są przecież inne choroby, które mogą przyczyniać się do występowania depresji, choćby np. cukrzyca. Doktor ucinała każdą dyskusję na ten temat. Dlatego nie można tu mówić o kompleksowym podejściu do pacjenta. Owszem, przepisane leki pomogły mi na pewno w najgorszym momencie mojego życia. Ale ...

Owszem, przepisane leki pomogły mi na pewno w najgorszym momencie mojego życia. Ale po 1,5 roku ich przyjmowania stwierdziłam, że jest to bez sensu. Ileż można, skoro i tak raz miałam lepsze, raz gorsze samopoczucie. ? I gdy doktor postraszyła mnie, że w takim razie, skoro mój stan się znowu pogarsza - będzie musiała przepisać mi mocniejsze leki (które uzależniają) - przy ostatniej wizycie u doktor skłamałam, że czuję się już super. I od tej pory radzę sobie sama. Bardzo pomaga mi modlitwa, sport, rodzina i przyjaciele oraz zdrowe odżywianie. Ale przynajmniej bez leków, które niszczą mózg.

Serdecznie polecam! Nie tylko świetna jako lekarz, ale również jako człowiek. Ludzka i wyrozumiała. Dobrała za pierwszym razem odpowiednie leki. Za każdym razem tak samo uprzejma i kulturalna, traktowała mnie z szacunkiem, mimo mojego młodego wieku zawsze zwracała się na ''Pani''. Do tego ta fenomenalna pamięć. Nieraz wchodziłam do jej gabinetu ze łzami w oczach, ale zawsze wychodziłam z uśmiechem. Naprawdę warto!

Pani doktor, jak każdy lekarz psychiatra obecnie nie zadowoli się jedynie etatem w NFZ, musi codziennie ciupać kasę do późnych godzin nocnych. Czasy, w których wsłuchiwała się w pacjenta, by odnaleźć przyczynę choroby ma już za sobą. Dzisiaj w pogoni za pieniądzem (świętobliwie bierze i tak niewiele) skupia się jedynie na "wspieraniu przemysłu farmaceutycznego". Opinie 5/5, budujące jej wizerunek są pisane przez tę samą osobę, co ma podnieść wynik ratingu. Pierwsze pięć wpisów pochodzi faktycznie od pacjentów, co widać po stylu wypowiedzi. Dla tych paru groszy za wizytę jest w stanie zdiagnozować u człowieka chorobę i przepisać mu farmakologię ale poza gabinetem jest w stanie wszystkiemu zaprzeczyć (nie przyznaje się do tego, co orzekała). Tylko jak ktoś ma potem faszerować się lekarstwami, o tym nie pomyśli. Pewnie co niedziele lata do kościoła z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, czemu w niczym nie przeszkadza pogoń za 100-tu złotymi za każdą wizytę. Zaufanie do psychiatrów po wizytach u tych pseudolekarzy spada do zera.

Wszystko jest ok Olsztyn jak już ktoś wspomniał Pani doktor skupia się tylko i wyłącznie na leczeniu objawów.Prawda jest natomiast taka ,że dobry psychiatra musi uznać z pokorą iż może tylko skazać "drogę" która jest tylko i wyłącznie Jezus Chrystus.Przyjmowanie leków w mniejszym lub większym stopniu uzależnia i degraduje organizm i nie wierzcie tym którzy mówią że leki nowej generacji tego nie czynią.To manipulacja koncernów farmaceutycznych ,które bogacą się na naszej chorobie.Wiem dobrze co mówię choruje od 12 lat ,pięć pobytów w szpitalu,elektowstrzasy-zrujnowana pamięć ,prawie rok w psychiatryku i to samo ,jestem u granic wytrzymałości.Poszukanie sobie terapeutę chrześcijańskiego i koniecznie adoracja w ciszy przed Najświętszym Sakramentem,nie ma innej drogi!!!Pozdrawiam wszystkich cierpiących i otaczam modlitwa.Z Panem Bogiem.

Leczę się u Pani Doktor kilka lat i nie wyobrażam sobie, by ktoś inny prowadził moją chorobę. Fenomenalne podejście do pacjenta, fachowość, empatia, ogromna wiedza to tylko kilka z przymiotników, jakimi mogę obdarzyć Panią Doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić ja każdej osobie szukajacej specjalistycznej pomocy.

Pani doktor leczy moja ciocie od 20 paru lat , co jakiś czas jest nawrót choroby , ciocia zaczyna się inaczej zachowywać. Pani doktor bagatelizuje dziwny ubiór i jej zachowanie !!! kiedyś zadzwoniłam do pani Beaty aby opisać sytuacje jaka dzieje się z ciocia by się jej przyjrzała by przeprowadziła wnikliwy wywiad niestety nadęty maż pani Beci stwierdził ze to nie jego problem ze on nas nie połączy z żonka i by szukać pomocy gdzie indziej !!!!!!!!! to ja się pytam GDZIE JA MAM JEJ SZUKAC ??????????????????? na policji ? na pogotowiu ? czy u lekarza , który prowadzi pacjentkę 20 lat ?!! Dwa słowa do Pani jest Pani niekompetentna i beznadziejna jako lekarz bez powołania i taktu oraz kultury !!!

Nie polecam całym sercem. Pani doktor może jest dobra dla osób zaczynających przygodę z psychiatrami i leczeniem farmakologicznym. Jeżeli jednak mówimy o osobach kontynuujących leczenie, jest to jakieś nieporozumienie. Czekanie po 5h tylko po receptę? Celowe wystawianie leków na 2miesiące podczas gdy można na 4 tylko po to żeby wyłudzić pieniądze. Zmieniłam psychiatrę i była to moja najlepsza decyzja! Koniec stresu związanym z ciągnącym się godzinami czekaniem i rezerwowaniem prawie całego dnia na 10min wizyty.