lekarz Beata Staszewska

Psychiatra

Świetna lekarka z dużym doświadczeniem. Zawsze uważna, dobrze dobiera leki i wyciąga z opresji. Mnie bez przesady uratowała i umożliwiła normalne życie, utrzymanie Rodziny. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Bardzo dobry fachowiec

Pani doktor jest profesjonalistką w psychiatrii. Leczenie przynosi rezultaty i czuję znaczną poprawę po wdrożonym leczeniu. Osobiście polecam Panią doktor poniewarz poświęca całą uwagę pacjentowi. Na wizyty chodzę wraz z żoną moim opiekunem i równierz żona wypowiada się o moim stanie zdrowia co jest pomocne. Dr. Beata Staszewska jest lekarzem godnym zaufania i polecenia nieznam nikogo lepszego w tej dziedzinie a u wielu lekarzy już byłem. Polecam.

Polecam Panią Doktor i to bardzo. Jest super lekarzem. Ja już po pierwszej wizycie czułam się dużo lepiej. Przepisała bardzo dobrze dobrane leki.Wyjaśniła mi objawy choroby, działanie leków i szczegóły leczenia. Bardzo uprzejma, cierpliwa, jeśli trzeba, tłumaczy coś kilkakrotnie. Zaangażowana, a przy tym sympatyczna, serdeczna i ciepła w kontakcie. Według mnie lekarz z powołania.

Korzystam z terapii u pani lek.Beaty Staszewskiej od szeregu lat i polecam tą terapię, bo w moim przypadku super dobrała leki - pomagają, nie obciążając organizmu. Pani doktor wykazuje duże zaangażowanie w moje leczenie.Zawsze miła i opanowana, ale kiedy wymaga tego sytuacja potrafi też być stanowcza :) I mimo komentarzy tu pisanych o zaufaniu jakim darzą Ją pacjenci, najlepiej świadczy ilość osób które czeka pod gabinetem na wizytę. Jeżeli czujesz,że problemy cię "przerastają",nie wstydź się i poproś o pomoc panią doktor Staszewską, z jej udziałem, życie staje się "lżejsze" :D

w moim przypadku super dobrała leki - pomagają, nie obciążając organizmu.

Nie polecam całym sercem. Pani doktor może jest dobra dla osób zaczynających przygodę z psychiatrami i leczeniem farmakologicznym. Jeżeli jednak mówimy o osobach kontynuujących leczenie, jest to jakieś nieporozumienie. Czekanie po 5h tylko po receptę? Celowe wystawianie leków na 2miesiące podczas gdy można na 4 tylko po to żeby wyłudzić pieniądze. Zmieniłam psychiatrę i była to moja najlepsza decyzja! Koniec stresu związanym z ciągnącym się godzinami czekaniem i rezerwowaniem prawie całego dnia na 10min wizyty.

Bardzo polecam Panią Doktor. Uważam, że jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym lekarzem. Leczę się u niej od około roku, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wczesnej chodziłam do lekarzy innych specjalności, do kardiologa, neurologa. laryngologa. Mimo zalecanych przez nich leków, kosztownych badań i terapii czułam sie coraz gorzej. do Pani dr Staszewskiej trafiłam z polecenia, poleciła mi ją inna osoba, której pani Doktor także pomogła. Pani Doktor już podczas pierwszej wizyty postawiła właściwą diagnozę, włączyła właściwe leczenie, wyjaśniła mi objawy choroby, wyczerpująco poinformowała o zalecanych lekach. po dwóch tygodniach leczenia poczułam sie znacznie lepiej, dolegliwości prawie całkiem ustąpiły. W kwestii poświęconego czasu uważam że poświęca pacjentom wystarczającą ilość czasu, przy czym od razu zaznacza, że ne zajmuje się psychoterapią.
a wogóle jest bardzo miłą, sympatyczną i uprzejmą osobą, zawsze tak samo zaangażowaną w leczenie. widać, że lubi swoją prace, jest bardzo cierpliwa. Podczas pierwszej wizyty byłam bardzo zdenerwowana i przestraszona, Pani Doktor tłumaczyła mi pewne kwestie kilkakrotnie bez śladu zniecierpliwienia i przez cały czas z uśmiechem.
jeszcze raz bardzo polecam Panią Doktor! Uważam, że jest bardzo dobrym, wyjątkowym lekarzem.
Mogę napisać tylko jedno, że jestem Jej bardzo wdzięczna!

Do Pani Doktor trafiłam w 2013 roku. Miałam 18 lat i postępującą chorobę dwubiegunową. Pani stwierdziła jednak, że to książkowa depresja, mimo że zaznaczyłam, iż od pewnego czasu miewam duże wahania nastroju, co zostało zupełnie zignorowane przez Panią. Jednak cóż, słowo lekarza rzecz święta i łykałam antydepresanty przez prawie rok (wtedy nawet nie wiedziałam o istnieniu chad). W końcu zorientowałam się, że wahania nastroju przybierają na sile i dalsze leczenie u Doktor Staszewskiej nie ma sensu. Zniechęciłam się do psychiatrów i przez dwa lata gniłam w stanach depresji, manii, mieszanych, urojeniach. W końcu trafiłam na kogoś, kto mnie zdiagnozował właściwie, ale mam żal do Pani Doktor, że wtedy zignorowała to co mówię i myślę, że gdyby wtedy leczyła mnie na ChAD to teraz byłabym na innym etapie życia i może uniknęłabym wielu złych rzeczy, które dała mi dwubiegunowa, kiedy nie byłam leczona.

Serdecznie polecam! Nie tylko świetna jako lekarz, ale również jako człowiek. Ludzka i wyrozumiała. Dobrała za pierwszym razem odpowiednie leki. Za każdym razem tak samo uprzejma i kulturalna, traktowała mnie z szacunkiem, mimo mojego młodego wieku zawsze zwracała się na ''Pani''. Do tego ta fenomenalna pamięć. Nieraz wchodziłam do jej gabinetu ze łzami w oczach, ale zawsze wychodziłam z uśmiechem. Naprawdę warto!

NIE POLECAM!!! Sposób w jaki został potraktowany pacjent jest wręcz szokujący. Leczenie nie zakończone pacjent nie wyleczony... wystkie negatywne opinie które można tutaj przeczytać sa jak najbardziej wiarygodne. Gorąco?? NIE POLECAM!!!! Pozdrowienia dla Pani Dr.

Super leczy Pani Dr Staszewska. Oprócz tego że jest miła , perfekcyjnie trafia z diagnozą i lekami . Zawsze poleciłabym tego lekarza każdemu kto chce być wyleczony. To jest prawdziwy lekarz z powołania