lekarz Beata Staszewska

Psychiatra

Pani doktor jest przesympatyczna bardzo dobrze podchodzi do sprawy zyczliwa miła bardzo mi pomogła polecam każdemu takiego lekarz

Bardzo polecam Panią Doktor. Jest kompetentna, miła, wysłuchuje pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy. Bez problemu zdiagnozowała moją dolegliwość podczas gdy wcześniej lekarz nie potrafił tego zrobić. Wszystkim polecam Panią Doktor bo jest naprawde dobrym lekarzem.

Polecam wszystkim Pania Doktor. Jest niesamowicie kompetentnym lekarzem, o przyjzanym usposobieniu, znakomitym podejściu do pacjeta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie. Sprawia, że człowiek zaczyna patrzeć w przyszłość optymistycznie.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalista. Traktuje pacjenta indywidualnie, porozmawia, wesprze, napawa optymizmem.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny,odpowiedzialny a do tego niesamowicie miła kobieta.Pomogła mi w bardzo ciężkim momencie i jestem jej wdzięczna .Polecam

Najlepszy psychiatra u jakiego byłem! Polecam wszystkim!

Najlepszy psychiatra u jakiego byłem! Polecam wszystkim!

Ostatni raz byłam u Pani doktor około 2 lat temu i wspominam bardzo dobrze wizytę. Chciałabym spytać, czy prywatnie dalej przyjmuje w środy w wieczornych godzinach czy coś się zminiło? Bardzo proszę o odpowiedź

witam!pani doktor Staszewska to najlepszy psychiatra w Tarnowie.Lecze sie u niej trzeci rok..odpowiednio dobrane leki,sprawily ze czuje wspaniale,inne spojrzenie na swiat,chec do zycia,radosc..a bylam w ciezkiej depresji.polecam.

jest super lekarzem polecam wszystkim!!!!

jest super lekarzem polecam wszystkim!!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Leczę sie u pani dktor już kilka lat, z małą przerwą.Dokładnie odpowiada na pytania, nie zbywa jak niektórzy lekarze.Prowadzi fachowy wywiad, w taki sam sposób przedstawia problem i metody leczenia.Wyrozumiała i ciepła kobieta.Z czystym sumieniem polecam wszystkim !!!