dr Beata Zawiasa

3,4
3,4
3,5
3,5

Bylismy w kolejce jako 3. Dwie osoby, ktore wychodzily przed nami powiedzialy pod nosem znowu angina... Weszlismy do "doktor" Zawiasy i po dosc pobieznym badaniu synka powiedziala angina i koniecznie antybiotyk. Ta kobieta chyba wszystkim wmawia angine i przepisuje antybiotyk. Zaraz od niej pojechalismy do lekarza prywatnego bo widac bylo, ze na pewno anginy nie ma i oczywiscie lekarz stwierdzil, ze to zwykle przeziebienie. Poza tym nie wie jak postepowac z dzieckiem, nawet nie udaje, ze nie lubi dzieci. Ma tak zlowroga mine, ze nasze dziecko jak na nia spojrzalo to od razu sie rozplakalo. Mysle, ze ryzykownie byloby isc do niej nawet z psem ... zeby go nie pogryzla, choc pewnie i tak przepisalaby mu antybiotyk i stwierdzila angine. Nie wiem jak takie osoby moga leczyc dzieci, od razu widac stara "dobra" komunistyczna szkole. Poza tym chyba juz wiekszosc rodzicow sie na niej poznalo. Do wszystkich lekarzy kolejka, a do niej pusto. Juz nawet nie siedzi w gabinecie zeby pomieszczenia nie zajmowac. Przesiaduje calymi dniami schowana na recepcji i popija herbate. Ostatnio bylismy swiadkiem scenki jak weszla matka z niemowlakiem i poprosila pilnie o wizyte u lekarza bo dziecko goraczkuje. Pani pielegniarka powiedziala, ze wolne terminy ma tylko dr Zawiasa i moze zapisac wiec matka grzecznie podziekowala i powiedziala, ze woli z tym biednym dzieckiem poczekac nawet godzine i poprosic inna lekarke o przyjecie niz leczyc dziecko u Zawiasy. Jednym slowem to jest jakas zenada wielickiej sluzby zdrowia, ze kogos takiego trzyma u siebie.

Pacjencie,nie oceniaj pochopnie, aby nie byc ocenianym-ja jestem z usług tej lekarki zadowolona, siedziałam kiedys do niej w kolejce i słuchałam rozmowy miedzy 2 matkami ,jedna ja chwaliła, druga przeciwnie(obie do niej zarejestrowane),ta niechetna po wyjsciu była calkiem zadowolnona, ciekawe-prawda?. Ja dr Zawiase znam 15 lat i nie dam złego słowa powiedziec, aludzie coz powinni przynajmniej przyjsc do niej i zapytac jesli maja jakies ale-tylko trzeba miec odwage i honor, a to dzis towar deficytowy, Pani Doktor jest OK KatarzynaO.

Kilka dni temu skorzystałam z pomocy pani doktor, wczesniej Byłam w osrodku załatwiana przez jakiegos lekarza, nie pamietam nazwiska- miał okulary, potraktował mnie jak powietrze, stwierdził ze corka ma jakas infekcje, wyszłam z receptami za duza kase, poszłam wiec nastepnego dnia do dr Zawiasy- pierwszy raz, rozsadna, rzeczowa, przepisała zastrzyki, po 2 dniach POPRAWA, dziekuje i polecam

Nigdy nie zawiodłam sie na tej lekarce, po prostu fachowiec,leczy zgodnie z oczekiwaniami rodzicow, pyta np ktory antybiotyk dziecko dobrze toleruje.Szczerze polecam

Długo szukałam kompetentnego lekarza i znalazłam,miła, uczciwa, nie opowiada bajek na temat co by było gdyby............,jestem zadowolona bardzo, bardzo

Chodze do dr Zawiasa od 3 lat i jeszcze sie na niej nie zawiodłam,raz uratowała mi Krzysia po zachłysnieciu. Polecam, ale trudno sie zarejestrowac do niej, moze to wina recepcji - sa tam zatrudnione głupie baby

Witam. Bylam u niej kilka razy i nie odnosze wrazenia aby byla taka jak zostala opisana,zna sie na rzeczy,ale co rzuca sie w oczy to szybkosc dzialania, corka leciala przez rece ja krzyczalam(bylo to 2 tyg temu), przyszla szybko i podawala jakies leki, cucila,weszla do zyly,wyslala dziecko do szpitala a tam powiedzieli ze jak zwykle od niej wszysko gra,DZIEKUJEMY choc chodzimy prywatnie do innejlekarki z wieliczki, na kase chorych staram sie ja odwiedzac

Ostatnio miałam chorego syna 20 letniego- inni lekarze za pieniadze wymyslali rozne choroby, poszlam nie przekonana do osrodka, trafiłam na Zawiase, bez pudła rozpoznanie, potem sprawdzalam jakimis testami- faktycznie ROZYCZKA,

Ty kretynie wypisujacy brednie miej odwage sie podpisac, a nie oceniac jednakowo na wszystkich forach Pani doktor jest dobra i tyle

Pani doktor jest dobra i tyle

Trafiłam na p. doktor 15 lat temu, gdy urodziłam pierwszw dziecko i zostałam przy niej do dzis- polecam