lekarz Bernarda Słowikowska- Czarnecka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

1,4
1,3

Niestety muszę zgodzić się z opiniami poprzedników. Najbardziej nieprzyjemny lekarz z jakim miałem do czynienia. Oschła, niemiła, stwarzająca wrażenie jakby była tam za karę. Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, i nigdy nie miałem nawet lekko podwyższonego ciśnienia. Po kilku minutach w gabinecie tego lekarza tak mi ciśnienie podskoczyło, że aż przestraszyłem się, że nie dostanę orzeczenia lekarskiego. Na koniec wizyty, na moję dziękuję i do widzenia usłszałem tylko mruknięcie pod nosem. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli nie macie skierowania do tego lekarza, proponuję udać się do innego. Podejrzewam, że na tak ...

Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, i nigdy nie miałem nawet lekko podwyższonego ciśnienia. Po kilku minutach w gabinecie tego lekarza tak mi ciśnienie podskoczyło, że aż przestraszyłem się, że nie dostanę orzeczenia lekarskiego. Na koniec wizyty, na moję dziękuję i do widzenia usłszałem tylko mruknięcie pod nosem. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli nie macie skierowania do tego lekarza, proponuję udać się do innego. Podejrzewam, że na tak złego lekarza nie traficie.

To pomyłka nie lekarz na wstępie zarzucila mi że zgubiłem badania od okulisty tonem wynioslym A jak się okazało że nie oddały mi ich panie z zabiegowej to stwierdziła że to dziwne ale już bez przepraszam ogólnie mało przyjemna pani zawsze jak do niej trafiam to mam wrażenie że robi łaskę że przyjmuje jak ja to mówię ewidentnie pacjenci przeszkadzają pani doktor w pracy

Zgadzam sie z opiniami Poprzedników. Pierwszy raz spotkałam sie z tak nieempatycznym podejsciem do Pacjenta i faktycznie to jest osoba, ktora nie powinna wykonywac takiego zawodu. Idac z problemem natury psychologicznej (depresja), gdzie bedac w zlym stanie - chcialam pojechac do domu rodzinnego (rodzice mieszkaja na drugim koncu Polski). Jestem pod opieka specjalisty, ale najblizszy termin mialam za tydzien i nie chcialam zostawac w tym stanie sama. Pani Doktor mnie wrecz zbesztala i doprowadzila do jeszcze gorszego stanu. Ewidentnie mi zasugerowala, ze symuluje i chce najwyrazniej "odbyc urlop" i generalnie "Ona tego nie czuje jak patrzy na mnie (...)". To byla jakas masakra, wyszlam roztrzesiona i zalana łzami. Zdecydowanie nie polecam

W 100% zgadzam się z poprzednimi opiniami, że ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z pacjentem. Nie przyjemna i mało słuchająca pacjenta, przy tym zero punktualności, umówiona godz. to dla niej nic. Siedziałam ponad godzinę pod drzwiami A na moje pytanie czy zawsze ma takie opóźnienie odpowiedziała mi "zwykle nie przyjmuje na internie" i wtedy spanikowałam, kim ona jest. Żenada

Bardzo nie miła osoba. Badania robi od niechcenia, cicho mówi, tak że nie da się jej zrozumieć. Pani "doktor" 2 razy źle napisała mi orzeczenie do pracy.

Rzadko zdarza mi się pisać negatywne opinie, nie lubię tego robić, ale w przypadku tej pani zrobię wyjątek...jestem bardzo tolerancyjna , ale zachowanie tej pani woła o pomstę do nieba..niemiła. oschła, mało komunikatywna generalnie badanie bardzo "od niechcenia" , jeśli ktoś się zastanawia to naprawdę nie polecam i odradzam wręcz...

Potwierdzam poniższe opinie. Lekarka mało komunikatywna, niezadowolona z obecności pacjenta. Mówi cicho, trzeba się wysilać żeby ją usłyszeć.

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Lekarka nie potrafi komunikować się z pacjentem, oschła, nieprzyjemna. Nie polecam.

Bardzo dziwny lekarz,oschly,kobieta jakby siedziala za kare w pracy. Bylam na wizycie w sobote i tylko dlatego,ze potrzebowalam antybiotyk. Dziwne spojrzenia,dluzsze pauzyw rozmowie i slownicto typu: "to ma pani smierdzacy mocz",nie umycie rak po zbadaniu pacjenta,weszlam z corka do gabinetu,ktora zaczela jak to 4',5 latek troche podspiewywac i dlubac w nosie,zwrocilam corce od razu uwage,a "przemila" doktor nie omieszkala dorzucic swojego komentarza w sposob

Najgorszy lekarz u jakiego zdarzylo mi sie byc. W ogole nie slucha pacjenta. Mowi z wyzszoscia. Daje absurdalne rady na leczenie anginy np. owiniecie glowy chusta.