Lekarz godny polecenia , Wysłuchuje pacjenta , zastanawia się nad problem , objaśnia i stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.

Dr Batko to lekarz z powołania!!umie poprowadzić trudne przypadki, jest konkretny i dokładny, o to chodzi w lekarzu!

Dr Bogdan Batko ,ordynator oddziału reumatologi w szpitalu na ul.Skarbowej w Krakowie ,jest wzorem pod każdym względem.Jest lekarzem niezwykle kompetentnym,z dużą wiedzą ,którą wykorzystuje pomagając pacjentom.Każdy pacjent jest traktowany z uwagą i dokłanie diagnozowany w szerokim zakresie.Skromność,uprzejmość,ogromna wiedza to zalety dr Bogdana Batko.Takich "szefów"więcej w służbie zdrowia ,a nie byłoby tyle narzekań. Miłam szczeście ,że byłam pacjentką właśnie na tym wzorowym oddziale u dr Batko.

Lekarz wyjątkowy! Mimo stosunkowo młodego wieku posiada rozległą wiedzę i dociekliwość dra House'a. Cechuje go mądrość, pasja naukowa i doskonała orientacja w światowych trendach medycznych. Posiada nieprawdopodobną intuicję w trudnym diagnozowaniu (choćby mój przypadek). Uważnie słucha pacjenta, błyskawicznie kojarzy, racjonalnie analizuje i bardzo chce pomóc, nie obiecując przy tym gruszek na wierzbie. Jest prawy, rzetelny i uczciwy aż do bólu, ale także empatyczny i życzliwy, a przede wszystkim skuteczny. Profesjonalista w każdym calu! Bywa niekonwencjonalny, ale tylko wtedy, kiedy wymaga tego dobro pacjenta, które dla Niego jest najważniejsze i nie jest to w tym przypadku truizm. Polecam Doktora wszystkim, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują, z wykluczeniem hipochondryków i tych, którzy podobno traktują wizytę u lekarza jako zajęcie i "sposób na życie".
Z. P. - kolejny przypadek PVNS.
P.S. Wizyty były zarówno prywatne jak i publiczne.

Wspaniały cżłowiek i wspaniały lekarz.Bogu dziekuję że spotkałam Go na swojej drodze , dzieki niemu mogę normalnie egzystowac.Goraco polecam

Co tu dużo mówić, życzyłbym sobie, aby wszyscy lekarze byli, tacy jak doktor Batko. Serdeczne podziękowania za leczenie!

Pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, niesamowita wiedza. Pan doktor podszedł b. poważnie do mojego problemu, nie potraktował jak hipochondryczki, rozpoznał u mnie nietypową chorobę. Dzięki niemu mogłam urodzić zdrowe dziecko :)i po wielu wędrówkach od lekarza do lekarza, w końcu zaczęłam się leczyć. Dzięki wielkie Panie Doktorze!

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się być u tak kompetentnego lekarza, jakim jest Pan dr Bogdan Batko.Bardzo dokładnie i spokojnie tłumaczy pacjentowi o stanie choroby. Jest o wysokiej kulturze osobistej. I co jest bardzo ważne patrzy kompleksowo na stan zdrowotny. Polecam. Panie doktorze proszę się nie zmieniać. Pacjentka z Krakowa

Pacjentka z Krakowa

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza, a proszę mi wierzyć, wielu miałam okazję poznać podczas swojej choroby. Pan Doktor bardzo mi pomógł, choroba przestała dokuczać, mogę z nią żyć. Co więcej, Pan doktor odpowiadał z cierpliwością na wszelkie dręczące mnie pytania dotyczące choroby. Gorąco polecam tego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27