dr n. med. Bogdan Batko

Reumatolog, Internista

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.Pacjent dla Pana doktora jest najważniejszy.Jest kompetentny i profesjonalny - polecam w 100 % !!

Kompetentny ,budzi zaufanie ,stawia diagnozę z rozwagą. Nie szufladkuje.Polecam.

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza, a proszę mi wierzyć, wielu miałam okazję poznać podczas swojej choroby. Pan Doktor bardzo mi pomógł, choroba przestała dokuczać, mogę z nią żyć. Co więcej, Pan doktor odpowiadał z cierpliwością na wszelkie dręczące mnie pytania dotyczące choroby. Gorąco polecam tego lekarza!

Lekarz wyjątkowy! Mimo stosunkowo młodego wieku posiada rozległą wiedzę i dociekliwość dra House'a. Cechuje go mądrość, pasja naukowa i doskonała orientacja w światowych trendach medycznych. Posiada nieprawdopodobną intuicję w trudnym diagnozowaniu (choćby mój przypadek). Uważnie słucha pacjenta, błyskawicznie kojarzy, racjonalnie analizuje i bardzo chce pomóc, nie obiecując przy tym gruszek na wierzbie. Jest prawy, rzetelny i uczciwy aż do bólu, ale także empatyczny i życzliwy, a przede wszystkim skuteczny. Profesjonalista w każdym calu! Bywa niekonwencjonalny, ale tylko wtedy, kiedy wymaga tego dobro pacjenta, które dla Niego jest najważniejsze i nie jest to w tym przypadku truizm. Polecam Doktora wszystkim, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują, z wykluczeniem hipochondryków i tych, którzy podobno traktują wizytę u lekarza jako zajęcie i "sposób na życie".
Z. P. - kolejny przypadek PVNS.
P.S. Wizyty były zarówno prywatne jak i publiczne.

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się być u tak kompetentnego lekarza, jakim jest Pan dr Bogdan Batko.Bardzo dokładnie i spokojnie tłumaczy pacjentowi o stanie choroby. Jest o wysokiej kulturze osobistej. I co jest bardzo ważne patrzy kompleksowo na stan zdrowotny. Polecam. Panie doktorze proszę się nie zmieniać. Pacjentka z Krakowa

Pacjentka z Krakowa

Byłam prywatnie i państwowo i zdecydowanie polecam! Lekarz na piątkę.

Byłam prywatnie i państwowo i zdecydowanie polecam! Lekarz na piątkę.

Lekarz kompetentny z dużą wiedzą,dobrym podejściem do pacjenta.Logicznie konkretnie i przystępnie wyjaśniający chorobę pacjentowi.Posiada dużą kulturę osobistą.

najlepszy lekarz(!!!), pełna profesjonalka, można na niego liczyć, rzeczowy, posiada ogromną wiedzę, a do tego fajny facet. uratował moje plecy po błędnej diagnozie poprzedniego lekarza ;)

Bylam na stazu u Pana doktora. Bardzo sympatyczny, majacy duza wiedze medyczna, opiekunczy dla stazystow i pacjentow. Wzor dobrego lekarza!

Człowiek, lekarz, partner pacjenta - wspaniały! Można życzyć takich lekarzy więcej mnie i pacjentom. Dziękuję Panu doktorowi za nadzieję na leczenie.

Człowiek, lekarz, partner pacjenta - wspaniały!