dr n. med. Bogdan Batko

Reumatolog, Internista

Bardzo cenię sobie Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, otwartą na drugiego człowieka. Jest lekarzem godnym zaufania. Pomimo bardzo dużej odległości od Krakowa, pozostaję pacjentką Pana Doktora.

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie . Lekarz z powołania myślący o dobru pacjenta i poświęcający mu duzo czasu.

Bardzo dobry,kompetentny lekarz.Szybko postawił prawidłową diagnozę i przepisał nie za drogie ale skuteczne leki.

Kilka lat temu ten cudowny człowiek był moim lekarzem prowadzącym, po wyjściu ze szpitala podjęłam decyzje: to u niego chce się leczyć dalej. Mieszkam na drugim koncu krakowa ale nie zmienię lekarza w żadnym wypadku:) Oceniam na więcej niż pięć. Kompetentny, uprzejmy , LUDZKI. Jestem wdzięczna że dziś mogę normalnie funkcjonować i w pełni cieszyć się życiem Panie doktorze proszę się nie zmieniać Dziękuję i gorąco Pana doktora pozdrawiam K.R

Oceniam na więcej niż pięć.
Kompetentny, uprzejmy , LUDZKI.
Panie doktorze proszę się nie zmieniać
Dziękuję i gorąco Pana doktora pozdrawiam K.R

Pan Dr Batko jest lekarzem z powołania. Kompetentny, otwarty na drugiego człowieka i jego problemy. Oby jak najwięcej było tak oddanych lekarzy w naszych przychodniach i szpitalach

nie chce sie powtarzać z przedmówcami ,ale obawiam sie że nie moge wydac innej opinii o dr Batko jest na prawde profesjonalistą w swoim wachu . nadal lecze sie u doktora ,jestem wdzieczna ze dzis moge normalnie funkcjonować i w pełni cieszyc sie życiem ,duzo mu zawdzieczam ,życze aby kazdy mogł spotkac TAKIEGO lekarza

jest na prawde profesjonalistą w swoim wachu .

Panie Doktorze prosze sie nie zmieniać. Wiem ile kosztuje to co Pan robi... jest Pan WYJĄTKOWY. Gorąco pozdrawiam.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora Batko.w pełni zgadzam sie z wcześniejszymi wypowiedziami.To wspaniały,szlachetny,mądry i niesamowicie uczciwy człowiek!Choć trudno uwierzyć-to w ogóle nie ma wad.W dziedzinie medycyny czyni cuda!potrafi wyleczyć z każdej choroby.Miałam poważny problemy ze zdrowiem ale Pan Doktor temu zaradził w bardzo szybkim czasie. Z całą pewnością pacjent dla Pana Doktora jest najważniejszy.Nawet po wyjściu ze szpitala Pan Doktor interesuje sie moim stanem zdrowia,za co Mu jestem bardzo wdzięczna.Najwyższa ocena jest i tak nieadekwatna co do Jego wiedzy medycznej i osobowości!:) Przede wszystkim pragne podkreślić że jest Lekarzem z powołania!:)Polecam go mądremu!

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, bardzo kompetentna osoba ,widać że zależy mu na pacjentach każdemu poleciłabym tego lekarza bardzo się cieszę że mam okazje leczyć się u takiego specjalisty

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek,
bardzo kompetentna osoba ,widać że zależy mu na pacjentach
każdemu poleciłabym tego lekarza
bardzo się cieszę że mam okazje leczyć się u takiego specjalisty

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.Pacjent dla Pana doktora jest najważniejszy.Jego kompetencje i profesjonalizm są na najwyższym poziomie.Jest w stu procentach godny zaufania.Życzę wszystkim chorym tylko takich lekarzy. Dziękuję i gorąco Pana doktora pozdrawiam.CZ.G.