dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Bardzo polecam doktora Kolebacza. Profesjonalista w swoim fachu. Męczyłam się kilka miesięcy z ropniami okołomigdałkowymi. Inni lekarze przepisywali mi ciągle antybiotyki i odsyłali bez wskazań - w ciągu 3 miesięcy przepisywano mi kilka rodzajów. Do doktora Kolebacza trafiłam z polecenia koleżanki- doktor jest znany i szanowany w środowisku lekarskim. Dopiero on mi pomógł-skierował mnie na swój oddział w Katowicach Ochojcu w trybie pilnym na wycięcie migdałków, które były już bardzo zniszczone. Zabieg okazał się jednym z trudniejszych i nikt nie chciał się go podjąć, ponieważ ciągle miałam stan zapalny. Doktor Kolebacz bez wahania przeprowadził zabieg, wszystko wytłumaczył. Jego spokój i pewność siebie sprawiły, że w jego rękach czułam się bezpiecznie.
Dziś jestem miesiąc po zabiegu, wszystko dobrze się goi. Polecam tego doktora z całego serca.

Bylem na oddziale na zabiegu,jestem oczarowany profesjonalizmem personelu.Prowadzilem oddzialy ,choc nie w tej specjalnosci ale to co tam sie dzieje to doskonalosc. Pobyt zawsze bede polecal wszystkim ,ktorzy nie wierza w Polska Sluzbe Zdrowia.Wszysto to prowadzi znakomity ORYDNATOR Odzialu Laryngologii i Onkologii Laryndgologicznej Dr n. med. Gogdan KOLEBACZ. Polecam ze szczerego serca. Zbigniew Jaworzno.

Lekarz godny polecenia, doświadczony ,daje nadzieję na wyleczenie pacjentom ,którym inni lekarze odmówili leczenia.Bardzo polecam tego lekarza.

Radzę poszukać innego specjalisty - wystarczy poczytać negatywne opinie z którymi się zgadzam w 100% po mojej wizycie .

Nie polecam - jak widać we wcześniejszych opiniach kasa przesłania wszystko . Jeżeli tą opinię uważacie Państwo za niewiarygodną, można się przekonać osobiście w gabinecie - radzę zabrać większą gotówkę i zarezerwować sobie 4-5 minut .

Nie polecam - jak widać we wcześniejszych opiniach kasa przesłania wszystko .

kasa ,kasa,kasa-bez rachunku wat ??? Wizyta 150 zł. za 5 minut ,po zapłaceniu pan doktor prosi żeby szybko wychodzić z gabinetu.Żałuję że nie uczyłem się za lekarza chociaż nie -jestem przecież człowiekiem !!!

Super fachowiec . Gorąco polecam :) Skutecznie wyleczył moją pociechę . Bezproblemowy kontakt ………………………. :)

Widzę niektóre złe opinie i aż wierzyć mi się nie chce.Pan doktor Kolebacz jest świetny.Znam go bardzo dobrze oraz pracowników z którymi pracuje bo sama pracuje w tym szpitalu.Pan doktor jest całkowicie oddany swojej pracy.Może mało mówi i sprawia wizerunek oziębłego ale jest to bardzo rodzinny człowiek.Po za tym jak widzę niektóre komentarze typu "byłam u niego 2 minuty i skierował mnie na tomografię" czy "miałam mieć operację za 1,5 roku" to ręce mi opadają.Proszę państwa znam kobietę która termin operacji na stawy ma na rok 2038.Więc proszę nie narzekać.Po za tym to nie jest wina doktora że nasze kochane NFZ jest takie niezorganizowane.Gdzie państwo nie wejdą są kolejki i proszę nie narzekać.Ten wspaniały człowiek pracuje całym sercem.Kiedy nikt nie chce zostać na oddziale w wigilię to on specjalnie przyjeżdża chociaż też ma rodzinę i wnuki.Każdy jest człowiekiem.Więc następnym razem proszę trochę pomyśleć albo wyjechać sobie gdzieś za granicę bo ludzie starają się jak mogą i poświęcają naprawdę dużo na rzecz swoich pacjentów ale ludziom i tak jest mało bo patrzą tylko pod swoje dupsko.Dr.Kolebacz jest człowiekiem lojalnym,oddanym,rodzinnym oraz jest świetny w tym co robi.

Dr Kolebacz jest wysokim specjalistą w swojej dziedzinie. Umiejętnie i skutecznie wypatroszył moje zatoki z polipów operacją FESS. Polecam albowiem w dzisiejszych czasach trudno o dobrych lekarzy!

Dr Kolebacz jest wysokim specjalistą w swojej dziedzinie.
Umiejętnie i skutecznie wypatroszył moje zatoki z polipów operacją FESS.
Polecam albowiem w dzisiejszych czasach trudno o dobrych lekarzy!

Diagnoza bez błędna. Inni lekarze mieli z tym problem. Leczenie skuteczne, z oczekiwanym rezultatem. Polecam