dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Dr. Kolebacz znakomity specjalista.Gorąco polecam,pełna kompetencja i ogromny potencjał wiedzy.Lekarz który potrafi wytłumaczyć rodzaj choroby,przebieg leczenia po zabiegu robi to w sposób ciepły,miły,delikatny a przede wszystkim potrafi odpowiedzieć na każde pytanie bez zbywania,ma czas dla pacjenta i ogromny szacunek.GORĄCO POLECAM!!!!!!!!NAPRAWDĘ WARTO

pan doktor bardzo prosto a jednoczesnie fachowo wyjasnil mi co mi dolega i jak bedziemy to leczyc. sprawdził nie tylko zatoki uszy i gardlo ale także skore tarczyce oczy. zlecil badania zapisal mi trmin fass ale także zapytał czy chce przychodzic panstwowo czy prywatnie. polecam na 1000%. szczególnie dla tych ktorzy chodza do lekarzy od lat i nie potrafią się wyleczyć. polecam

Świetny lekarz!!! Dzięki niemu mogę lepiej oddychać przez nos. Jaka szkoda, że takich lekarzy jest bardzo mało. DZIĘKUJĘ to zdecydowanie za mało!!!

Od lat miesiąc w miesiąc chorowałem na jakieś banalne choroby, co chwilę coś. W końcu lekarz rodzinny zasugerował, że migdałki przestały spełniać swoją funkcję. Dr Kolebacz bez ogródek z pełnym profesjonalizmem potwierdził tę diagnozę. Kolejne spotkanie już na zabiegu. Wykonany całkowicie profesjonalnie, przykład dla studentów jak prawidłowo i bezboleśnie należy wykonać zabieg. Niestety noc po takim zabiegu nie należy do przyjemności, ale choroby jak ręką odjął. Nic - kompletnie. Dziękuję to zdecydowanie za mało.

Najlepszy specjalista. Polecam tego lekarza kazdemu kto ma problemy z zatokami.

Najlepszy specjalista. Polecam tego lekarza kazdemu kto ma problemy z zatokami.

Rozpoznał prawidłowo mego guza rakowego na lewej strunie głosowej i doprowadził BARDZO szybko do jego usunięcia. Witold Gogół

lekarz godny najwyższego szacunku,opowiem krótko historie mojego syna.pewien lekarz z siemianowic leczył moje dziecko przez 4 lata bez efektu ciągle zapalenia zatok ,obrzęki ciągłe infekcje łącznie z atakami kaszlu,duszności słowa tego siemianowickiego lekarza niech sobie pani kupi harlekiny i niewymyśla chorob syn okaz zdrowia albo jak się ożeni to mu przejdzie-szok.pan doktor kolebacz odrazu u syna rozpoznał silną alergię natychmiast nas skontaktował z alergologiem i to był strzał w 10 po testacz się potwierdziło co i jak.była to tylko jedna wizyta która odniosla skutek,pan doktor patrzy na pacjenta w całości a nie tylko na dane schorzenie,polecam w 1000% straciliśmy 4 lata przepłakanych nocy ,ale teraz wiem że jesteśmy na dobrej drodze do pelnego zdrowia,

Witam, też muszę dołożyć 100% pozytywnej opinii o doktorze Kolebaczu. Jest to człowiek o bardzo szerokiej wiedzy, wcześniej leczyłem się u innych laryngologów którzy ciągle wypisywali antybiotyki, kazali robić rtg zatok i nic, Nic mi nie pomagało a miałem non stop nos zatkany. Dopiero po kilku wizytach (pomimo iż mieszkam ok 200 km od Katowic) i próbie wyleczenia choroby lekami Pan doktor stwierdził iż należy bezzwłocznie zrobić zabieg operacyjny FESS. Jestem już kilka dni po zabiegu i mogę swobodnie oddychać nosem (czego nie mogłem robić od ponad 10 lat) Niesamowite uczucie jak dla mnie. Także jeszcze raz w 100% polecam doktora Kolebacza. Wszytsko oczywiście w szpitalu w Ochojcu, nie jakieś tam prywatne kliniki itp.

Miałem prostowaną przegrodę nosa u Pana dr Kolebacza w GCM w Ochojcu. Pomimo,że publiczna słuzba zdrowia jest niedofinansowana to oceniam oddział Pana doktora na 5.Gorąco polecam!

BYŁAM TYLKO RAZ W PRZYCHODNI MAŁO MUWI PRAWIE WCALE WIZYTA TRWAŁA 2 MIN.CO PRAWDA DAŁ NA TOMOGRAFIE ZATOK I TO WSZYSTKO.