dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Mam problemy zdrowotne i bardzo słabą odporność, byłam tyle razu u różnych lekarzy że aż trudno mi policzyć, trudno też policzyć ile razy widziałam pełnych niechęci, znudzonych i żle diagnozujących lekarzy.Musze przyznać że pan dr. Kolebacz jest wyjątkowy w tym co robi , nie brak mu doświadczenia.Polecam !

Dr Kolebacz to znakomity specjalista. Byłem na 2 wizytach i od samego początku bardzo konkretnie określił rodzaj schorzenia, sposób leczenia i co najważniejsze od raz sporządził listę badań, zabiegów itp, które mnie czekają. Pierwszy raz czułem, że ktoś mi zdecydowanie pomógł. I to bez ściemy.

Dr Kolebacz to znakomity specjalista.
Pierwszy raz czułem, że ktoś mi zdecydowanie pomógł. I to bez ściemy.

Stwierdzono u mnie guzy krtani,stracilam calkowicie glos,mialam poważne problemy z oddychaniem.Najwcześniejszy termin mojej operacji a tym samym przyjecia mnie na oddzial wyznaczono za pelne 2-mc.Bojąc się,że mogę tak dlugiego czasu oczekiwania nie wytrzymać,pojechalam na konsultację do kliniki w K-wicach-Ochojcu.Moim najwiekszym szczęściem bylo to,że trafilam na Pana Ordynatora dr.Kolebacza.Po osobistym zbadaniu mojej krtani-dr.Kolebacz podjal natychmiastową decyzję o przyjęciu mnie na oddzial w trybie pilnym,już nastepnego dnia przeprowadzona zostala operacja.Zostalam szczególowo poinformowana,co mi grozi jeśli pilnie i natychmiast nie zostanie przeprowadzona operacja,a grozilo mi-uduszenie.Z calą świadomością muszę powiedzieć,że Pan dr.Kolebacz,,jako jedyny zareagowal na mój bardzo poważny problem,a tym samym uratowal mi autentycznie życie.Dozgonnie będę wdzięczna P.dr.Ord.R.Kolebacz Oddz.Laryngologii Kliniki w K-cach Ochojcu.Wdzięczna pacjentka.

Polecam gorąco - hiperkompetencja 10 nazwisk innych OLR miażdży od razu

Polecam gorąco - hiperkompetencja 10 nazwisk innych OLR miażdży od razu

naprawdę dużo empatii i zaangażowania w leczenie

naprawdę dużo empatii i zaangażowania w leczenie

TO BYŁA TYLKO KONSULTACJA W KLINICE, ALE TO BYŁ JEDYNY LAKARZ, KTÓRY NIE ZBYŁ, A CHCIAŁ POMÓC

lekarz godny polecenia, doświadczony ,daje nadzieję na wyleczenie pacjentom ,którym inni lekarze odmówili leczenia.