dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Pełny profesjonalista w każdym calu. Każdy przypadek na oddziale jest dokładnie zdiagnozowany i przebiega pod Jego kontrolą.Polecam w 150%

U dr Kolebacza byłam dopiero pierwszy raz ale po drodze "przeszłam" kilku laryngologów,którzy traktowali mnie przedmiotowo i przez 5 lat nie potrafili mnie wyleczyć.Część z nich mówiła,że tak już mam i mam się przyzwyczaić.Wykonywali kolejne zdj.rtg zatok ,które niczego nie wnosiły. Pan Dr Kolebacz ujął mnie podejściem do pacjenta,podejściem do problemu schorzenia jak i nadzieją na 100 wyleczenie słowami: "damy sobie z tym radę,wyleczymy to".Rzeczowo wyjaśnił mi na czym moje schorzenie polega i jaka jest kolejność leczenia.Zdj rtg go nie interesowały.Od razu wypisał mi skierowanie na tk zatok, które ma ...

Pan Dr Kolebacz ujął mnie podejściem do pacjenta,podejściem do problemu schorzenia jak i nadzieją na 100 wyleczenie słowami: "damy sobie z tym radę,wyleczymy to".Rzeczowo wyjaśnił mi na czym moje schorzenie polega i jaka jest kolejność leczenia.Zdj rtg go nie interesowały.Od razu wypisał mi skierowanie na tk zatok, które ma wyjasnić czy leczymy zachowawczo czy metodą FESS.Wypytał mnie o wszystkie inne choroby i poprosił o wyniki tychże badań...profesjonalista w każdym calu.Nie "patrzy" tylko na zatoki ale na całego człowieka i jego problemy zdrowotne czego innym laryngologom w woj.śląskim zdecydowanie brak.Polecam tego Laryngologa w 100%.Wierzę w to,że jego sposób leczenia wkońcu mi pomoże.

Komentarz: To jest wysokiej klasy specjalista, lekarz a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.

Komentarz:

Polecam zdecydowanie,ogromny zasób wiedzy,pełna kompetencja. To tylko dwie cechy spośród wielu, którymi mógłbym opisać Tego lekarza. A.B.

A.B.

Poprostu człowiek jakich mało. Niesamowita wiedza której brakuje u wielu lekarzy. Nie czaruje tylko leczy. I to o dziwo z Funduszu Zdrowia. Dziękuję mu za prawdopodobnie uratowanie życia poprzez odpowiednią diagnozę i wczesne rozpoznanie.

Profesjonalista. Nawet podczas publicznej wizyty miał czas dokładnie przeanalizować nie tylko opis mojej TK ale również obejrzeć na komputerze zdjęcia, aby samodzielnie ocenić mój przypadek. Bardzo ostrożnie podchodzi do konieczności wykonywania zabiegów, na które inni lekarze wysyłają po pobieżnej ocenie stanu pacjenta. Polecam.

Ponad rok leczyłam potworny, duszący katar. Poprzedni lekarz stwierdził alergie i tak w kółko. Dopiero zrobienie tomografu (ponieważ rentgen zdaniem Pana doktora, nie wykazuje stanów zapalnych zatok !- szkoda, że tak niewielu laryngologów, nawet leczących prywatnie o tym nie wie) pokazało, że to żadna alergia, tylko torbiel w zatoce, kompletnie ją wypełniająca. Lekarz zaproponował jej usunięcie metodą endoskopową, ponieważ jak stwierdził, PUNKCJA ZATOK jest metodą leczniczą z lat 50-tych i mocno nadwyrężającą. Jednocześnie opieprzył mnie przy wizycie bez większego pardonu, co nie rokowało dobrze na przyszłość jeśli chodzi o kontakt z nim. Nie mniej jednak zdecydowałem się na leczenie i uważam to za bardzo dobrą decyzję. Lepszej nie mogłem podjąć. Nie tylko każda następna wizyta była rzeczowa, ale na czas. Pan doktor był bardzo uprzejmy. A co najistotniejsze: torbiel usunął bez otwierania zatok, poprzez kanał nosowy, 2-3 dni w szpitalu. Polecam go jako rewelacyjnego fachowca: błyskawiczna diagnoza, doskonałe leczenie pomino niefortunnej pierwszej wizyty. Lepszego w tej dziedzinie nie znam!

Calkowicie odradzam zarówno tego lekarza jak i odzdiał, którym prowadzi!!

Calkowicie odradzam zarówno tego lekarza jak i odzdiał, którym prowadzi!!

Gorąco polecam , pełna kompetencja i ogromny potencjał wiedzy. Nie odsyła pacjenta tylko podejmuje się leczenia. Pojechaliśmy na wizytę bez ustalonego terminu, po zbadaniu natychmiastowe przyjęcie na oddział / choćby i korytarz / natychmiastowe /cito /badania , w drygiej dobie pobytu w szpitalu zabieg operacyjny . Lekarz który potrafi wytłumaczyć rodzaj choroby , przebieg leczenia po operacji robi to w sposób ciepły, miły ,delikatny i sympatyczny a przedewszystkim potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie bez zbywania / ma czas dla pacjenta i ogromny szacunek /- wychodząc z gabinetu lekarskiego / szpital / miałam wrażenie że byłam na prywatnej wizycie . Gorąco jeszcze raz polecam !!! Warto !!!!!!!!!!