lekarz Bogdan Meller

2,5
2,7
2,6
2,6

Przyjście z dzieckiem do tego lekarza to wielka pomyłka, brak podejścia do pacjenta, brak konkretnych informacji co do stanu zdrowia.

Tacy ludzie nie powinni być lekarzami. Nastawiony na pieniądze a nie na leczenie ludzi. Doktor, który ma wyniki badań (zdjęcie rtg) które wyszły bardzo źle, mówi ze pacjent symuluje... nie polecam, szkoda czasu i nerwów na takiego chama. Nie pomoże a człowiek dalej cierpi...

wielkie rozczarowanie człowiek idzie po ratunek a lekarz zamydla głowę i zaleca drogie zastrzyki nie informując że trzeba ich aż trzy żeby stan zdrowia polepszył się na jakiś czas mój lekarz robiąc mi ten zastrzyk aż się zaśmiał nie polecam

Bardzo kompeteny lekarz. Szybka diagnoza. Mila atmosfere, zyczliwosc. Swietny kontakt z dziecmi. Przyjmuje je poza kolejnoscia. POLECAM!! Gosia

Bardzo uprzejmy i miły ortopeda. profesjonalizm i duża wiedza medyczna . Bardzo szybko postawił mnie na nogi, zaordynował co prawda drogi ale skuteczny lek. Lecz tonie lekarze ,a koncerny ustalają ich cenę!

Bardzo uprzejmy i miły ortopeda.
profesjonalizm i duża wiedza medyczna .
Bardzo szybko postawił mnie na nogi, zaordynował co prawda drogi ale skuteczny
lek.
Lecz tonie lekarze ,a koncerny ustalają ich cenę!

Dwa lata leczyłam się po urazie kolan u innych ortopedów - miałam zlecane rozne leki, fizykoterapie - nic nie pomoglo, nadal bol był tak duzy, ze nie mogłam chodzic, zwłaszcza po schodach. Wreszcie u doktora Mellera znalazłam skuteczna pomoc. Od 8 lat nie mam zadnych dolegliwości. To bardzo mily i kompetentny lekarz.

Przez wiele lat leczyłam się na kręgosłup. Byłam u wielu ortopedów. Żaden z nich nie zdiagnozował mnie poprawnie, a nawet jeśli tak, to zalecone leczenie nie przynosiło oczekiwanych efektów. Dopiero doktor Meller postawił KONKRETNA diagnozę i zalecił leczenie, które rzeczywiście mi pomogło i zdecydowanie zmniejszyło mój ból. Pan doktor podchodzi bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Jeśli leki są drogie? Akurat na to myślę że, Pan doktor ma najmniejszy wpływ. Najważniejsze, że są skuteczne. Zdecydowanie polecam Pana Doktora!!

Zdecydowanie polecam Pana Doktora!!

Lekarz opryskiliwy i nieprzyjemny. Nie poolecam, a juz na pewno nie polecam iść do tego lekarza z małym dzieckiem!

Lekarz nie ma wogule podejscia do pacjenta jest chamski i opryskiwy, nawed mnie nie zapadał a juz powiedzial mi ze beada potzrebne bardzo drogie zastrzyki. I ja siepytam czy to ma byc lekarz ktory nas leczy ????

Jest lekarzem profesjonalnym,ciepłym i kontaktowym.Stara się pomóc swoim pacjentom.Miły i opanowany