lekarz Bogdan Meller

2,5
2,7
2,6
2,6

Przyjazny dla pacjentów,fachowy,rzeczowy,bezinteresowny zrobi wszystko żeby pomóc.

Mam ostrogi piętowe,zalecone zastrzyki:Traumeel,Zeel T,Mydocalm,jak dla mnie zastrzyki strasznie bolesne w piętę.Mam mieć trzy,jestem po pierwszym.W pierwszym dniu ból nie ustąpił wręcz przeciwnie nasilił się,ale na drugi dzień znacznie lepiej.Czekam na następny zastrzyk,niestety kontakt z lekarzem żaden a szkoda w końcu jestem pacjentem i coś chciałabym wiedzieć na temat mojej dolegliwości

Mam 28 lat. Przyszłam do doktora z bólami kręgosłupa i podudzi. Pan doktor na wejściu orzekł, że jestem za młoda żeby mieć problemy z kręgosłupem, po czym zbadał mnie w 5 minut. Zalecił pływanie. Czekałam na wizytę kilka miesięcy...Nie polecam absolutnie nikomu...

P. Meller w ogóle nie nawiązuje kontaktu z pacjentem. O przyczynie swojej dolegliwości nie dowiedziałem się od p. doktora a z ulotki dołączonej do "specyfiku" przypisanego przez niego który kosztował kosmiczne pieniądze. Na wieść o tym że mi to nie pomaga zobaczyłem tylko wzruszenie ramion... Na skierowaniu do lekarza miałem napisane o dolegliwości obydwu kolan lecz pan Meller "leczył" mnie tylko na jedno... Komentarz pracownika z tej samej przychodzi: "Pan Meller słynie z tego że jest małomówny więc on niego się pan dużo nie dowie" Ogólne podsumowanie: źle postawił diagnozę, ...

Ogólne podsumowanie: źle postawił diagnozę, zły dobór leków które nie podziałały, wydane pieniądze w błoto i zero informacji na temat dolegliwości.

Postawił bardzo dobrą diagnozę,zastosował odpowiednie leczenie, pięta przestała mnie boleć. Zdecydowanie polecam jest naprawdę fachowcem.

Jestem zadowolona z leczenia u tego ortopedy. Leczy odpowiednio, z lekarzem nie mozna dyskutowac. Lekarz jest od leczenia i stawiania diagnozy ,a nie do dyskutoania z pacjentem.

AROGANCKI OLEWAJĄCY PACIĘTA NIE SZANUJE LUDZI

AROGANCKI OLEWAJĄCY PACIĘTA NIE SZANUJE LUDZI

Postawił mnie na nogi. Postawił bardzo dobrą diagnozę zastosował odpowiednie leczenie , a efekt chodzę na własnych nocach. Zdecydowanie polecam jest naprawdę fachowcem u innych lekarzy których odwiedzałem diagnozy trafiały jak kula w płot

Ależ ten Pan kompletnie nie słucha co się do niego mówi!! Zdecydowanie czeka mnie kolejna wizyta u innego ortopedy. Nie przemawia do mnie jego diagnoza.

Nie miły , w ogóle nie interesujący się pacjentem. Co prawda lekarz powinien leczyć a nie być miły - ale ten pan leczyć też nie potrafi. Diagnoza jaką od niechcenia postawił okazała się kompletnie błędna - straciłem tylko nerwy i czas. Zdecydowanie nie polecam.