dr Bogumiła Malinowska

2,1
2,2
1,7
1,6

Pani dr. Malinowska jest opryskliwa , poszłam z córką piecio letnia w sprawie wysokiego cisnienia a wyszlam z gabinetu ponizona. Na moje pytanie Pani doktor nie odpowiadała , miałam ksero kartotek z innych poradni jak stwierdziła - nie ma czasu czytać wszystko musiałam mówić z głowy ,co było trzy lata temu ( nie wszystko Pamietalam ) musiałam sama sobie zapisać informacje jak postępować z córką , chociaz zupelnie nie wiem po co bo Pani doktor stwierdziła zakażenie całego organizmu i zleciła inne zalecenia ( wyniki pokazują , że córka ma wszystko ok) Pani doktro każe kupować najdroższe leki i produkty lecznicze ! Pierwsza i ostatnia wizyta u Pani doktro.

Zdecydowanie nie polecam. Traktowanie rodziców "z góry", sprowadzanie ich do poziomu przedszkolaka, poza tym ton w jakim Pani doktor mówi pozostawia wiele do życzenia. Uprzemońść na poziomie zerowym. Koszmar

To prawda pani doktor jest nieprzyjemna, niemiła i niedouczona. Nie zna się na najnowszych badaniach. Robi wrażenie osoby, która "zjadła wszystkie rozumy świata". Przepisuje leki bez wcześniejszego wywiadu i bardzo nieczytelnie wypisuje karteczkę dla rodzica z postępowaniem podczas leczenia. Było to nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani:( Nie wiem dlaczego nie da się wybrać w ocenie lekarza 1. i 0. punktu:( Uprzejmość: 1 Godny polecenia: 0

Nie wiem dlaczego nie da się wybrać w ocenie lekarza 1. i 0. punktu:(
Uprzejmość: 1
Godny polecenia: 0

Zdecydowanie odradzam Panią Doktor,jest niemiła kompletnie nie ma podejścia do dzieci.To była nasza ostatnia wizyta w poradni nefrologicznej na Sobieskiego(swoja drogą może warto by było aby w poradni nefrologicznej przyjmował nefrolog)wolę zapłacić za wizytę prywatną niż być traktowaną w tak paskudny sposób.Pani Malinowska już na wstępie mnie okrzyczała za niedbalstwo swoich rejestratorek,które żle wydały kartotekę mojej córce,potem bya bardzo niemił i dla mnie i dla małej 6letniej pacjentki,nie potrafiła sobie poradzic z dzieckiem przy badaniu co pogłebiało jej zły nastrój,starała sie na każdym kroku mi dopiec.To nasza ostatnia wizyta w tej poradni, tęsknimy do czasów kiedy przyjmowała tam kompetentna pani nefrolog dr Lencznar:)Teraz zdecydowanie odradzam.A za uprzejmość to Pani doktor Malinowska powinna dostać -1!

Byłam u tej pani dzisiaj tylko dlatego, że nie przyjmował lekarz rodzinny (mam 3 tygodnie do 18 urodzin, więc mogłam). Przyjmowała na ulicy Sobieskiego. To była najgorsza wizyta w moim życiu. Już na początku wizyty okrzyczała mnie pierwszy raz. Poszło o kartotekę, która zapodziała się w rejestracji. Dostałam więc pojedynczy druczek na historię choroby, wypełniony przez rejestratorkę. Stwierdziłam, że skoro ona go wypełniała, to nie będę nic dopisywała. I to był błąd. Weszłam do gabinetu. Na dzień dobry insynuowała mi, że się pod kogoś podszywam, bo nie podałam jej daty urodzenia, nie patrząc na receptę (przecież tam jest ona podana. Na tym druczku był napisany mój pesel. Mogła z niego wyczytać datę). Następnie oberwało mi się za pociąganie nosem. Powiedziała, że na własne życzenie jestem chora. Bolącego ucha nawet nie zbadała. Przeszła do badania gardła. Wsadzała patyczek tak chamsko, że się popłakałam. Nie potrafiąc ułożyć języka w sposób jaki kazała, uszczypliwie stwierdziła, że pewnie mam coś tam wszczepione. Nie polecam.

Pani Doktor Malinowska jest lekarzem godnym polecenia, mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Mam dwójkę dzieci; przedszkolaka i niemowlaka. Zawsze trafna diagnoza, antybiotyk tylko w konieczności. Wizyty nie są "na szybko", zawsze dostaje odpowiednie informacje, na wszystkie pytania odpowiedź. Starszy syn bardzo polubił Panią Malinowską, młodszy też spokojny, a nawet wesoły w trakcie badania. Pani Doktor jest delikatna w stosunku do dzieci, ma miłe usposobienie. Także polecam serdecznie.

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja się nie zgodzę z przedmówcami. Pani Doktor może nie jest "bratem łatą", ale jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem, a to procentuje. Nigdy nie spotkałam się z Jej strony z jakimś uszczypliwym komentarzem, zawsze odpowiada na zadane pytania, moim zdaniem ma podejście do wszystkich dzieci - nie sądzę, żeby moje było wyjątkiem, który zawsze jest miło traktowany. Mam kontakt z Panią doktor od 8 lat, na początku bardzo intensywny, teraz trochę rzadszy, ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nie znalazła czasu na rozmowę! Kilkukrotnie nawet oddzwaniała pod mój numer, kiedy nie mogła odebrać telefonu. Jaki inny lekarz tak robi?? Mam do Niej zaufanie i bardzo Ją cenię. Bada dziecko bardzo skrupulatnie, nie spieszy się. Ja polecam.

Pani doktor jest nie miła dla dziecka, jak i rodziców. Kompletny brak podejścia do dziecka. Nie objaśnia należcie choroby i jej przebiegu. Byłam u niej na początku parę razy i za każdym razem byłam nie zadowolona z wizyty. Nie mam do niej zaufania. Niestety przyjmuje w przychodni do, której należę, aczkolwiek skutecznie staram się z dzieckiem umawiać do innego pediatry. Zdarza się, że wolę iść prywatnie do lekarza, który spełnia moje oczekiwania w leczeniu mojego dziecka.

Pani Doktor jest niemiła i złośliwa, traktuje rodziców z góry. Nie ma podejścia do dzieci, które właściwie się jej boją. Stosuje niestosowne, uszczypliwe komentarze w stosunku do dzieci jak i rodziców...aż trudno się powstrzymać, żeby odpowiedzieć jej w ten sam sposób. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niej. Zdecydowanie nie polecam. Wizyta u niej to dodatkowy stres dla dziecka...