dr n. med. Boguslaw Rydzak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Operował mnie wspomniany doktor i uważam, że jest to fachowiec wielkiej klasy. Nidy nie chciałbym trafić w inne ręce.

kmh.. doktor Rydzak dokonał cudu na moim dziecku mój synek urodził się z ciężką wadą, stopy końsko-szpotawe. Napisze krótko leczenie było długie i ciężkie. Syn ma 15 lat biega, zdobywa medale i puchary. Ma 5 pucharów 3 statuetki 40 medali, kocha sport .Gdyby nie doktor syn nie byłby taki szczęśliwy.Panie doktorze z całego serca dziękuję.

Miałam robiony zabieg przez doktora (3operacje)... totalnie nie ma pojęcia o własnej pracy!!!!!!!!!!!!!!! Miałam problem ze stopą tak mi ją "naprawił" że jeżdżę prywatnie do Poznania bo nie dość że stopa wygląda gorzej niż przed zabiegiem to jeszcze kuleje, a wcześniej nikt z rodziny nawet nie wiedział że mam problem ze stopami :/ mineło 2 lata od mojej wizyty u tego pana, stopę poprawiłam w Poznaniu (wygląda teraz pięknie) ale nadal mam problem z chodzeniem caly czas kuleje chociaż w zyciu nie mialam z tym problemu trenowałam pilke reczna i koszykówke teraz nawet po spacerze ledwo wracam do domu...
W dodatku nawet estetycznie sie nie stara pozostawił mi takie szerokie ciemne blizny po operacjach ze w lecie chodziłam w zaslonietych butach. Obecnie nowy lekarz "poprawił" nawet blizny po tym czlowieku i mam cieniutkie białe linie. Można???? MOŻNA!!! Tylko trzeba chcieć a on to nawet 5min na pacjenta nie poświęca.

Moja corka od dziecka cierpi na skrocenie sciegn Achillesa. Podczas badania gdy nie mogla ustac dlugo w wyprostowanej postawie i na pelnych stopach (nie odrywajac piet od ziemi- co u dzieci z tym schorzeniem moze miec miejsce)Pan Doktor stwierdzil ze moja corka udaje. Wtedy mu niestety z mezem uwierzylismy i dziecko czulo sie winne a my myslelismy ze z corka cos nie tak. Jako lekarz dzieciecy niestety nie polecam.

DZIĘKI PANU DOKTOROWI MOJA CÓRKA DZIŚ CHODZI . DOKTOR RYDZAK URATOWAŁ JEJ BIODRO ZA CO MU DZIEKUJE Z CAŁEGO SERCA...

Pan Doktor popatrzył na mnie i stwierdził ( nie badając, nie zadając pytań), że wg niego nic mi nie jest i dał do zrozumienia, że nic mi nie jest !!!! chyba ma rtg w oczach, tylko ono nie działa, bo okazało się , że mam zwężone przestrzenie mkr, co właśnie powodowało ogromny ból z jakim do niego przyszłam. Była to wizyta prywatna. NIE dla lekarza ignoranta.

godny polecenia.Solidny, przyjmuje prywatnie i na fundusz. Robi usg bioderek. Nie każe chodzić po sto razy, mówi jak jest

Pomimo tego, że doktor nie jest zbyt komunikatywny, to naprawdę świetny specjalista. I o to chodzi. Zna się na rzeczy. Miałam robione przez niego już 2 operacje i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Świetny lekarz. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Tłumaczy bardzo dokładnie na czym polega choroba i badania. Naprawdę godny polecenia.

Witam! Pierwsza wizyta u Pana Doktora odbyła się gdy mój synek miał 3 tygodnie. Wiadomo, byliśmy prywatnie, ale Pan Doktor zajął się nami bardzo profesjonalnie i już na pierwszej wizycie uświadomił nam co nas czeka i jak będzie przebiegać leczenie. Nie będę tu się rozpisywać co było powodem wizyty, bo nie o to tutaj chodzi, ale od tamtej chwili mija 5 lat i nie żałuję. Przez te lata byłam kilka razy ze synkiem w szpitalu i Pan Doktor pomimo że nie miał dyżuru przyjeżdżał specjalnie do nas sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Leczenie przebiega pomyślnie, widzę rezultaty i bez żadnych wątpliwości piszę, że Dr Rydzak przywrócił mi i mojemu synkowi chęć życia .