lekarz Bogusław Sadlik

Traumatolog, Ortopeda

genialny lekarz! podczas gdy inni nie potrafili zdiagnozować co mi jest, dr Sadlik manualnie stwierdził zerwanie więzadła i bardzo profesjonalnie przeprowadził zabieg rekonstrukcji. na dzień dzisiejszy mam zdrową nogę i dwie maleńkie, ledwo widoczne blizny. polecam dr Sadlika i całą Klinikę św. Łukasza! :)

Artysta chirurg! Profesjonalista, bardzo powazna operacje kosci stopy zrobil tak, ze nawet szwy byly podziwiane przy zmianie opatrunku w innych placowkach. Mialam rehabilitacje przed zabiegiem i mam po. Wszystkie kosteczki sa ruchome, noga jak nowa.

Udałem sie do dr B.Sadlika z kolanem które było operaowane juz wczesniej w Bochni (malopolskie). Pierwszy zabieg byl tamtego lata (altroskopia, czyszczenie kolana,wyciecie kikuta oraz coś tam przy łękotce zrobili ) . Drugi zabieg to była rekonstrukcja ACL, ale nie udała sie poniewaz w kolanie byl tz. wlukniak, wiezadlo ktore mi pobrano poszlo na marne. Na trzeci zabieg udalem sie do kliniki sw Lukasza w Bielsku B. Operacje przeprowadzil dr B. Sadlik.Tam takze zakupilem nowe więzadło, ktore mi "wszczepiono". Jestem 3 dni po operacji, wszystko jest na dobrej drodze ku końcowi tej calej sytuacji z kolanem ktora ciągnie sie juz prawie rok. Uwazam ze dr B. Sadlik jest wspaniałym lekarzem. Oby takich wiecej. Polecam.
ps. Szpital tez bdb. Wszystko nowe, zaloga szpitala usmiechnieta i na wysokim poziomie.
pozdr

Polecam doktora Sadlika. Zerwałem wiązadło krzyżowe (ACL) i na wizytach u poprzednich 3 lekarzy słyszałem tylko że muszę się nauczyć z tym żyć i znaleźć pracę w której nie będę musiał obciążać kolana... Doktor Sadlik w trakcie pierwszej wizyty zmienił wszystko co słyszałem na okrągło przez 5 lat, zbadał kolano i przejrzał dokumentację od poprzednich lekarzy, po czym uznał że mam się umówić na termin zabiegu (rekonstrukcja ACL). Zabieg prowadził osobiście, wszystko sprawnie. Na dzień dzisiejszy jestem już ponad rok po zabiegu i jestem zadowolony. Problemy z kolanem zniknęły

Problemy z kolanem zniknęły

Gorąco polecam. Uważam, że tak powinna wyglądać służba zdrowia w Polsce i podejście lekarza do pacjenta.

Najezdzilem sie po lekarzach i dopiero p. Sadlik rozpoznal powod i wyciagnal mnie z choroby. Leczyl moje kolana. Nie znal konkretnego powodu urazu i nie potrafil nazwac choroby, ale wiedzial co robi i teraz jest juz ok. POLECAM INNYM :)

Rewelacja, pełen profesjonalizm :) super !!

Rewelacja, pełen profesjonalizm :) super !!

Lekarz niby w porządku. Ale: -musiałem mieć 2 zabiegi artroskopii, choć wystarczyłaby jedna -i tak muszę mieć już 4tą artroskopię (to chyba nie świadczy o tym, że szybko i dobrze problem został rozwiązany?)

Lekarz niby w porządku. Ale:

-musiałem mieć 2 zabiegi artroskopii, choć wystarczyłaby jedna

dr Bogusław Sadlik jest lekarzem ciepłym serdecznym budzącym zaufanie,można mu zufać i oddać się całkowicie leczeniu. Dziękuję za takiego lekarza!!!

Dziękuję za takiego lekarza!!!

Klinika św. Łukasza budzi same pozytywne odczucia. Podobnie dr Sadlik- profesjonalny, miły, budzacy zaufanie i sprawiający wrażenie pewnego siebie i znającego się na rzeczy. Jak pokazało leczenie- wszystko ma uzasadnienie i podstawę w wiedzy merytorycznej i praktyce. Polecam. Jedyne zastrzeżenie to przyjęcia na 2 gabinety- ma się trochę wrażenie, że to wizyta w 'fabryce'. Ale też patrząc z drugiej strony- pełen profesjonalizm, wszystkimi formalnościami zajmują się pielęgniarki, a lekarz przebywa z pacjentem tylko w minimalnym, potrzebnym do diagnozy i krótkiej rozmowy, czasie.