lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

naprawde super lekarz wszystkim polecam widac ze ma podejscie do pacjentki i to nie tylko przy prywatnej wizycie ja trafilam do szpitala na oddzial i to własnie tam stwierdziłam ze jest to bardzo miły i znajacy sie na rzeczy lekarz po wyjsciu ze szpitala zostałam jego pacjentką i wcale nie załuję

Polecam,jest miły i czuły oraz delikatny :)wytłumaczy,polecam i pozdrawiam.

Polecam,jest miły i czuły oraz delikatny :)wytłumaczy,polecam i pozdrawiam.

Pan Dr Tobór to wspaniały lekarz! Polecam go serdecznie,prowadzi moją ciąże i muszę przyznać że jest doskonały w tym co robi. Do pacjentów podchodzi z szacunkiem i zawsze z miłym nastawieniem. Dokładnie tłumaczy każdy swój ruch.. każde zalecane badanie itp. Nie można na niego narzekać i nie zgadzam się również z opiniami tego typu że pacjentki przyjmujące prywatnie traktuje lepiej. Ja chodzę do przychodni publicznej i nie mogę powiedzieć złego słowa. Uważam,że jest to bardzo dobry ginekolog. KAŻDEJ PANI POLECAM !

Uważam,że jest to bardzo dobry ginekolog. KAŻDEJ PANI POLECAM !

pierwsza wizyta u ginekologa i swobodny komfort :) polecam, doktor jest bardzo uprzejmy i bardzo fajnie tłumaczy każde przeprowadzane badanie. Do tego bardzo miły, a atmosfera bardzo przyjazna:)

pierwsza wizyta u ginekologa i swobodny komfort :)

najlepsiejszy pod słonkiem wszystko wyjaśni poświęci czas podniesie na duchu przy tym wizyty nie są straszne bo swoim uśmiechem potrafi przegonić strach przed wizytą, poza tym odpowie na każde pytanie i doradzi. polecam

bardzo dobry lekarz mam do niego zaufanie :)

bardzo dobry lekarz mam do niego zaufanie :)

Chodziłam publicznie i prywatnie. Naprawde polecam tego lekarza, lepszego nie mialam. Prowadził dwie moje ciąże.

Chodziłam do Pana Dr do Tarnowskich Gór,gorąco polecam,uprzejmy,posiadający duża wiedzę super specjalista...jeszcze raz bardzo polecam!!!!!

To najlepszy lekarz na świecie.Zawsze usmiechnięty ,miły i przedewszystkim delikatny.Polecam,polecam,polecam