Ginekolog Tarnowskie Góry

ulica Powstańców Śląskich 37/5
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo polecam. Wizyta w Medicover w Gliwicach. Pan Doktor bardzo miły, ale przede wszystkim kompetentny - zrobił dokładny wywiad, przeprowadził niezbędne badania i wydał szczegółowe zalecenia uprawniając się czy wszystko jest zrozumiałe. To na pewno nie ostatnia moja wizyta u tego specjalisty.

Opinia dodana przez: Julia

Radosna 31
42-600 Tarnowskie Góry

Na temat tego lekarza mogłabym pisać wiele, ale nie będę. Miałam okazję "leczyć" się u kilku lekarzy. Efektem tych leczeń był brak ciąży przez 6lat i jedno poronienie. Nie robili zupełnie NIC- zero badań. Trafiłam do Pana dr. Kasperczyka i jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to to, że jest NAJLEPSZY!!! Polecam parą które mają problemy z zajściem w ciąże- w ciągu trzech wizyt zlecił mi więcej badań niż wszyscy moi dotychczasowi lekarze razem wzięci. Ten lekarz diagnozę stawia na podstawie badań a nie na podstawie niczego.

Centrum Medyczne Bell-Med
ulica Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam

Opinia dodana przez: kate

Tarnowskie Góry

Pana doktora poznałam 3 lata temu, trafiłam do niego we wczesnym stadium ciąży. Zarówno ta jak i dwie kolejne zakończyły się poronieniem. W tym czasie pan dr skierował mnie na wszystkie z możliwych badań, a gdy i jemu "zabrakło pomysłów", skonsultował się ze znajomymi lekarzami aby tylko nam pomóc...i pomógł! Dziś jestem mamą, ciążę prowadził Pan dr, kontrolował jej przebieg co tydzień, nie domagając się za to wynagrodzenia. Szczerze polecam!!!

lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dąbrowskiego 2
42-606 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest niesamowitym czlowiekiem. Mily, uprzejmy, zabawny :-) prowadzil moje 3 ciaze I nie zamienilabym doktora na nikogo innego. Godny polecenia I zaufania!!!

Opinia dodana przez: Patrycja

Tarnowskie Góry

Najlepszy. Delikatny, taktowny, kulturalny i kompetentny. Od lat jestem pacjentka Doktora. Cierpliwie tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Dzieki dr Gwoździowi, który odpowiednio wcześnie wykryl w mojej piersi podejrzaną zmianę, dziś mogę cieszyć sie zdrowiem.

BI-MED
Moniuszki 8
42-600 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest świetnym specjalistą, doskonałym operatorem, fachowcem w 100 %, do tego miłym, uprzejmym, pomocnym. Najlepszy lekarz jakiego znam. Po prostu rewelacja!

Opinia dodana przez: El. pacjentka

ul. Bałkańska 10
42-600 Tarnowskie Góry

Poszłam do pani doktor " z marszu". Bez wcześniejszych telefonów, po zobaczeniu milionowej kolejki do dra Jarolima. Kolejka do niego na 6 h stania, a prawie wszystkie panie w ciąży. Niepoważne.... poszłam i przyjęła mnie od razu. Choć nie chciała wchodzic w polowie ciazy.. . jednak zostałam jej pacjentką;, zbadała, bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko, wizyty mam co 3 tygodnie, zawsze męża poprosi na badanie USG, zawsze na fotelik zmierzy szyjkę, potem poogladamy dziecko. Mówi o malutkim człowieku, a nie " płód". bierze 50 zł, bo jak powiedział: same badania są drogie, mocz krew, prenatalne tsh leki.. .szok! Inni nie schodzą poniżej 120 zł. Polecam z serca. Już 4 miesiące chodzę

Poranna 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale po prostu dobrym CZŁOWIEKIEM. Wizyta przebiega w miłej bezstresowej atmosferze.

lekarz Roman Nowak

USG, Ginekolog położnik

Piastowska 4 lok. 2
42-600 Tarnowskie Góry

Świetny lekarz.Prowadził moje dwie ciaze i za kazdym razem byłam w 100% zadowolona. Wszytsko idealnie .