lekarz Bożena Ambroziak

Ginekolog położnik, Ginekolog

polecam, zajmuje sie pacjentami o każdej porze nie zostawia w potrzebie.

polecam, zajmuje sie pacjentami o każdej porze nie zostawia w potrzebie.

Polecam,miła zanim poda jakieś leki to zrobi wszystkie badania.Miałam problemy z zajściem w ciąże,ale po badaniach i podaniu odpowiednich leków po dwóch miesiącach zaszłam w ciąże.Chodziłam przez rok do dwóch innych ginekologów i nic nie pomogli a wizyta u pani Doktor dała mi nadzieję na maleństwo...polecam.

To najwspalniajsza ginekolog z jaką miałam do czynienia. Dzięki niej mam dwie wspaniałe córki. Kiedy leżałam w szpitalu bardzo się mną interesowała. Znam dużo kobiet, którym pomogła w zajściu w ciążę. Zawsze tłumaczy co robi i co Ci dokładnie dolega. Jestem pacjentką doktor Ambroziak 10 lat. Dzwonię do niej,, w dzień i w nocy" i zawsze pomaga. Miałam wiele problemów ginekologicznych i spotkałam wielu specjalistów, jednak Ambroziak jest najlepsza, zawsze miła, kompetentna i gotowa pomóc.

Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam!

Świetny lekarz to mało powiedziane, po wizycie u tej Pani doktor wychodzi się absolutnie spokojnym i wszelkie niejasności, obawy zostają rozwiane. Miła, uprzejma kobieta. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z moją chorobą i ciążą do Niej.

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona,trafiłam do niej do przychodni a nie prywatnie i tez było wszystko ok bezproblemowo,prywatnie zaczęłam chodzic kiedy ciąża była zagrożona.Pani doktor nigdy nie powiedziała że nie ma czasu itp ,jest rzetelna i dużo tłumaczy.

Rzetelny fachowiec, dokładna, miła, doradzi i porozmawia, wyjaśni wyniki badań. Polecam jak najbardziej.