lekarz Bożena Brzostowska

Pediatra, Endokrynolog

Bardzo miła i sympatyczna jako człowiek, kompetentna jako lekarz. Wreszcie zaczęłam leczyć dziecko czymś innym niż antybiotyk.

Super lekarz.Moje dzieci są pod jej opieką i nie chorują,nie sa feszerowane lekami tak jak to było wcześniej gdy nie wiedziałam że można trafić na lekarza profesionalistę.

Syn (2 lata) chorował na astmę i przyjmował sterydy i wziewy w duzych ilościach. Znajomi polecili nam pania doktor. Po pierwszej i drugiej wizycie wyśmiałam to co mówiła. Stwierdziła, że to nie astma a robaki. Natomiast po podaniu zpisanych leków nasz syn od 2 miesięcy ani razu nie kaszlał i nie miał duszności. UWIERZYŁAM W TO CO MÓWIŁA. SPRÓBUJCIE BO WARTO.

Witam Pierwszy raz spotkałam sie z takim wpsaniałym lekarzem. Prawdziwe podejście do dziecka Pierwszy raz moja Niunia nie płakała u lekarza. Antybiotyk to ostateczność. Po dwóch dniach moje dziecko stanęło na nogi, nie wspominając że wcześniej jeżdziłam gdzie tylko można i żaden lekarz nie poznał choroby dopiero wspaniała Pani Brzostowska Gorąco polecam

Witam
Gorąco polecam

Wiedza i kompetencja P, Doktor na najwyższym poziomie

Wiedza i kompetencja P, Doktor na najwyższym poziomie

wszystko ok polecam bardzo dobry lekarz pediatra i nie tylko

wszystko ok polecam bardzo dobry lekarz pediatra i nie tylko

Lekarz jakiego do tej pory nie spotkałam

Lekarz jakiego do tej pory nie spotkałam

znam malo lekarzy którzy posiadaja tyle specjalizacji i sa tak kompetentni .... polecam wszystkim ktorzy maja problemy ze zdrowiem dzieci

STALE SIĘ SPÓŹNIA.NIE MA NA NIC CZASU.PEWNIE I TAK LECZY

STALE SIĘ SPÓŹNIA.NIE MA NA NIC CZASU.PEWNIE I TAK LECZY

Super pediatra. Super podejscie do dziecka - wizyta to przyjemnosc i zabawa dla malucha. Poza tym skuteczny lekarz.