lekarz Bożena Jaklik

Chirurg plastyczny

Wykonywałem u Pani Bożeny operację plastyczną - korekcja nosa. Miałem zdeformowany nos, kulkę na środku od zmiażdżenia i prosiłem o ścięcie strony bardziej odstającej, następnie wyrównanie obu tak, by nos pozostawić szczupły, bez zgrubienia. Wszystko było narysowane na zdjęciach, które Pani Jaklik widziała przed zabiegiem. Zapłaciłem za to ciężko zapracowane 7.5 tys PLN, by pozbyć się kompleksu. Po zdjęciu opatrunku okazało się, że zgrubienie zostało zdjęte TYLKO Z JEDNEJ STRONY i teraz nos wciąż jest ewidentnie ASYMETRYCZNY. Powiedziałem na wizycie, że nie jestem zadowolony, ponieważ miał być szczupły i równo zdjęty z dwóch stron to usłyszałem odpowiedz, żebym przyszedł jak minie pół roku od zabiegu, bo może być to opuchlizna (...mimo, że czułem, ze nos z jednej strony w ogóle się nie zmienił) wtedy pomyślimy i ewentualnie poprawimy. Przyszedłem gdy minęło pół roku, usłyszałem taką samą odpowiedź, żebym przyszedł jak minie rok od zabiegu, że wciąż może być to opuchlizna!! Przyszedłem po roku i usłyszałem, że faktycznie jest nierówno i że jeśli nie jestem zadowolony to możemy poprawić, ALE MUSZĘ ZAPŁACIĆ 2.5 TYSIĄCA ZŁOTYCH. PODOBNO ZA KOSZTY SAMEJ OPERACJI.

Co to za podejście do klienta? Zapłaciłem za wyrównanie nosa i liczyłem na uczciwość i podejście do sprawy PROFESJONALNIE. Kompleksu dalej się nie wyzbyłem a pieniądze przepadły. Kolejnych 2.5 tysiąca boję się wydawać, bo kto wie czy nie obudzę się znowu z niesymetrycznie zrobionym nosem.

Nie polecam.

Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Jestem po rozszczepie górnej wargi. W czerwcu 2015 r. poddałam się zabiegowi u p. Dr Bożeny Jaklik. Pani Doktor dokonała podniesienia czerwieni wargi i w istotny sposób zniwelowała dotychczasową bliznę nad wargą. Z dokonanego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Polecam zabiegi u Pani Doktor Jaklik. Małgorzata z Siemianowic

Z pewnością mogę polecić Panią Jaklik. Po pierwszym zabiegu korekty uszu ( do którego wybrałam szwy rozpuszczalne, a nie stałe) uszy u samej góry "odskoczyły" po 3 tygodniach (co zdarzyć się może każdemu), po 3 miesiacach miałam korekte i dzisiaj cieszę się pięknymi uszami:) wszystko tak jak chciałam. Co do zabiegu-Pani Jaklik, jak również Panie pielęgniarki wykazały się ogromnym profesjonalizmem i niesamowitą uprzejmością. Korekta również odbyła się bez żadnych problemów (moje zdenerwowanie i strach Pani Jaklik zdołała uspokoić i przekonała mnie, że wszystko się uda i bedzie dobrze). Bardzo polecam!

Byłam na konsultacji u Pani dr Bożeny Jaklik.Przedstawiłam koncepcję mojej operacji.Wydawało mi się, jeśli płacę to będzie tak ,jak jakie mam życzenie.Niestety Pani Doktor była innego zdania i nie podjęła się wykonania operacji.Oczywiście poszłam do innego lekarza i bez przeszkód wykonał upragniony zabieg. Do dzisiaj żałuję, że miałam ten zabieg. Jest tak jak uprzedzała Pani dr Jaklik.Jest fatalnie. Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam ...

Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam wcześniej.Za to Ją cenię

Moja corka byla operowana przez doktor Jaklik. miala roszczep podniebienia wtornego. jest w tej dziedzinie niezastapiona. nie wiem co bedzie z tymi dziecmi jak doktor braknie ... naprawde swietny lekarz. teraz nie ma ani blizny nic, nikt by nie powiedzial ze to jest dziecko z roszczepem podniebiea. bardzo wspaniala kobieta. polecam w 100 %

WITAM. PROSIŁABYM PANIĄ O INFORMACJĘ W JAKIM WIEKU BYŁA OPEROWANA CÓRKA? MAM SYNKA 7,5 MIESIĄCA Z ROZSZCZEPEM PODNIEBIENIA MIĘKKIEGO I WYSIĘKOWYM ZAPALENIEM USZU. WYBIERAM SIĘ DO PANI DOKTOR NA KONSULTACJĘ PONIEWAŻ CHCIAŁABYM ŻEBY SYNEK BYŁ ZOPEROWANY WCZEŚNIEJ NIŻ USTALONY TERMIN W POLANICY CZYLI PO 18 MIESIĄCU,PONIEWAŻ DO TEJ PORY JEGO SŁUCH MOŻE SIĘ ZNACZNIE USZKODZIĆ

jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opiekę nad moją 9 letnią córką. urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. jak miała 4 miesiące, trafiła do pani doktor Jaklik. Wszystkie operacje przeprowadziła dobrze. Najważniejsze dla mnie, że córka mówi dobrze i wygląda ładnie. jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam tego lekarza. jest miłą osoba i fachowcem w swojej dziedzinie. Izabela

Ja szczerze polecam Panią doktor. 13 lat temu powierzyłam jej niespełna 2 letniego syna i jestem jej bardzo wdzięczna za jej podejście i profesjonalizm. Syn urodził się z rozszczepem podniebienia, w tej chwili mało który lekarz jest wstanie poznać że miał szyte podniebienie. Każdy jednak ma swoje zdanie według własnych oczekiwań. Ja jestem bardzo zadowolona i zawsze miło ją wspominam.