lekarz Bożena Jaklik

Chirurg plastyczny

Próba dodzwonienia sie do gabinetu bywa trudna. Niestety Pani ktora odbiera telefony nie należy do najbardziej uprzejmych co nie zachęca do skorzystania z usług. Z powazaniem Maria Zarębska

Próba dodzwonienia sie do gabinetu bywa trudna.
Z powazaniem Maria Zarębska

Miałam robione korekte uszu niestety żle mi zszyła mam bułe z tylu ucha i w dodatku wystaje bolący szew.Strata piniędzy a ucho oglądane z tyłu wygląda maskrycznie!

Pani dr Jaklik jest bardzo dobrym lekarzem mam do niej pełne zaufanie. Zajmuje się naszą córką od czasu kiedy miała 6 miesięcy teraz córka ma 14 lat i nadal jest pod jej opieką .Urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. Wszystkie operacje wykonała pani dr Jaklik i jeteśmy jej za to bardzo wdzięczni ,jest życzliwą kobietą.Wszystkie operacje wykonała z pełną dokładnościa. Bardzo polecam panią dr Jaklik mam do niej pełne zaufanie.

Pani doktor usuwała mojemu trzyletniemu synkowi włókniaka z policzka. Niestety, ponieważ zszycie wykonała nierówno pozostała nieładna blizna:( Po krótkim czasie okazało się również, że synowi pozostał fragment szwu (poinformował mnie o tym inny lekarz). Nie polecam:(

Po kilku latach gródki ( chodzi o wypełnienie ust)nie wchłonęły się , do dzisiaj mnie usta bolą , kiepski wypełnicz, nadający się tylko na zmarszczki. Nie polecam.