lekarz Bożena Jaklik

Chirurg plastyczny

WITAM. PROSIŁABYM PANIĄ O INFORMACJĘ W JAKIM WIEKU BYŁA OPEROWANA CÓRKA? MAM SYNKA 7,5 MIESIĄCA Z ROZSZCZEPEM PODNIEBIENIA MIĘKKIEGO I WYSIĘKOWYM ZAPALENIEM USZU. WYBIERAM SIĘ DO PANI DOKTOR NA KONSULTACJĘ PONIEWAŻ CHCIAŁABYM ŻEBY SYNEK BYŁ ZOPEROWANY WCZEŚNIEJ NIŻ USTALONY TERMIN W POLANICY CZYLI PO 18 MIESIĄCU,PONIEWAŻ DO TEJ PORY JEGO SŁUCH MOŻE SIĘ ZNACZNIE USZKODZIĆ

polecam pełne zufanie.Moj synek jest po operacji wargi .Niesamowita precyzja jezeli ktos pragnie zobaczyc wysle zdjecie.Róznica przed a po.

Moja corka byla operowana przez doktor Jaklik. miala roszczep podniebienia wtornego. jest w tej dziedzinie niezastapiona. nie wiem co bedzie z tymi dziecmi jak doktor braknie ... naprawde swietny lekarz. teraz nie ma ani blizny nic, nikt by nie powiedzial ze to jest dziecko z roszczepem podniebiea. bardzo wspaniala kobieta. polecam w 100 %

Pani doktor robiła mi uszy.Mieszkam w UK. Połowe rzeczy załatwiłem przez telefon. Z badaniami przyjechałem na zabieg.Myślałem że to nie może być takie bezproblemowe .Zabieg super.Szwy mam już usunięte .Uszy super.Wyprzystojniałem :-) Bardzo dziękuję, pozdrawiam

Ja szczerze polecam Panią doktor. 13 lat temu powierzyłam jej niespełna 2 letniego syna i jestem jej bardzo wdzięczna za jej podejście i profesjonalizm. Syn urodził się z rozszczepem podniebienia, w tej chwili mało który lekarz jest wstanie poznać że miał szyte podniebienie. Każdy jednak ma swoje zdanie według własnych oczekiwań. Ja jestem bardzo zadowolona i zawsze miło ją wspominam.

Witam, jak najbardziej polecam Panią doktor, rzetelna, konkretna, miła. Zabieg w 100% udany. Polecam.

Witam, jak najbardziej polecam Panią doktor, rzetelna, konkretna, miła.
Zabieg w 100% udany. Polecam.

Witam, przypadkiem trafilam na na te strone, 15 lat temu pani doktor wykonala mi korekte uszu, wowczas zgode wyrazil moj ojciec, do dzis mam kawalki szwow niebieskich juz zarosniete, a efekt operacji oceniam raczej przecietnie poniewaz wyciecie skory moglo byc wieksze i uszy mogly byc bardziej przylegajace, generalnie jedno jest bardziej , niz to drugie blizsze glowy - zabieg wykonany na ul. Powstańcow NIE POLECAM

Byłam na konsultacji u Pani dr Bożeny Jaklik.Przedstawiłam koncepcję mojej operacji.Wydawało mi się, jeśli płacę to będzie tak ,jak jakie mam życzenie.Niestety Pani Doktor była innego zdania i nie podjęła się wykonania operacji.Oczywiście poszłam do innego lekarza i bez przeszkód wykonał upragniony zabieg. Do dzisiaj żałuję, że miałam ten zabieg. Jest tak jak uprzedzała Pani dr Jaklik.Jest fatalnie. Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam ...

Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam wcześniej.Za to Ją cenię

Lekarka zasługująca na polecenie. Już podczas pierwszej wizyty wzbudziła zaufanie. Dokładnie omówiła planowany przebieg operacji. Cechuje ją profesjonalizm. Opieka przed i pooperacyjna jest na najwyższym poziomie dzięki prawdziwemu zaangażowaniu całego personelu (pozdrowienia dla Pani Doroty).

Wspaniały specjalista, powieżyłam jej swojego 7 letniego synka! Efekt wspaniały, dziękujemy Pani i Pani Dorotce!

Wspaniały specjalista, powieżyłam jej swojego 7 letniego synka!
Efekt wspaniały, dziękujemy Pani i Pani Dorotce!