dr n. med. Bożena Kordys-Darmolińska

Alergolog, Pediatra

1,9
1,9
1,8

Mam duży problem z moimi dzieciakami. Pani Doktor można zarzucic wiele, ale na pewno nie brak kompetencji w zakresie pulmonologii/ alergologii! Jest świetnym specjalistą w tym zakresie.

Wizyta utej pani to horror dla rodzica ! Przez dwie godziny nie mogłam się uspokoić. Córka ma od 3 lat zdiagnozowaną astmę oskrzelową. Pani doktor w ciągu dziesięciu minut obejrzała córkę stwierdziła że jest gruba /!!!!/ co nie jest prawdą, ma krzywy zgryz /a przed miesiącem stomatolog stwiedził że ma wyjątkowo zrowe ząbki bez ubytków - a więc darmowa konsultacja stomatologiczna/,do tego okulistyczna, nie obejrzała wyników dotychczas wykonanych potwierdzajacych alergię, wypisów ze szpitala. Zapytana zostałam o nazwisko lekarza prowadzącego i od tego momentu widziałam tylko głupi uśmieszek na twarzy pani "DOKTOR". Złośliwa, obelżywa, arogancka i do tego usłyszałam wiele diagnoz na temat zdrowia mojego dziecka, szkoda że tak niewiele z dziedziny pulmonologii. Po trzech latach leczenia przez 2 lekarzy alergologów, leczeniu szpitalnym pani doktor stwierdziła że córka jest zdrowa i odstawić wszelkie lekarstwa !!!!!!!!!!!!!!!!! Kompletny brak kompetencji i narażanie pacjenta ODRADZAM !!!!! zASTANAWIAM SIĘ TYLKO JAK TA PANI ZOSTAŁA ORDYNATOREM CZDZIM

Bardzo nieprzyjemna!!! nie udziela informacji o stanie zdrowia dziecka, wprowadza w błąd.

moje dziecko było pacjentem szpitala, gdzie ordynatorem była Pani Doktor i gdyby nie inni lekarze nie wiedziałabym nic o stanie zdrowia mojego dziecka. Nigdy nie miała czasu, a poza tym bardzo nieprzystepna.

Pani doktor leczy mnie od 10 lat,zawsze bardzo dokładnie o wszystko pyta i bardzo dokładnie bada,nie tylko pod kontem problemu z którym sie przyszło ale również sprawdza ogólny stan zdrowia np.serce. Zdarzyło mi sie przyjść do Pani doktor z grypą i również zostałam wyleczona. Od 4 lat czyli od czasu posiadania dziecka jest również lekarzem mojego syna.BARDZO dokładnie wszystko bada i sprawdza również czy dziecko się prawidłowo rozwija.Doradza(jeśli się ma taką ochotę i potrzebę) w sprawie odżywiania,pielęgnacji, wychowania itp Uważam, że Pani doktor ma taki dar i pewnie doświadczenie ,że wystarczy ,że spojrzy na dziecko i wiele potrafi już powiedzieć.Potrafi na podstawie relacji matki i dziecka określić czy sa jakieś problemy.Mój czterolatek lubi do niej chodzić mimo,że nie daje prezentów jak niektórzy lekarze(choć tego nie potempiam)Polecam Panią doktor dla małych alergików

Bardzo nieuprzejma, uszczypliwa. Wyniosła i wszystkich ma za idiotów - śmiało powie :pani tego nie rozumie - jak było ze mną (tyle że ja też mam wykształcenie medyczne i rozumiem ale szkoda sie z tą panią kłócić, bo lubi czuć się górą). Lubi coś dodac po angielsku - by ludzie bardziej zbaranieli - tylko w tych czasach każdy zna angielski i popisywanie się nim w takiej sytuacji jest po prostu głupie. Do tego jej triki - głupkowaty uśmiech nie wiadomo po co - czy śmieje się z choroby dziecka czy z nas? Moja druga (i ostatnia)wizyta w terminie zaplanowanym przez panią doktor trwała 3 minuty po tym jak pani doktor spóźniła się 30 minut. Dziecko nie zbadane - zalecenie - tak jak wcześniej koszt za 3 minuty 100 zł.
Nigdy nie wyjaśniła dokładnie co trzeba robic - bo przecież to jasne- a jak rodzic nie wie to znaczy że jest debilem.
Kazała lek stosować to się stosowało ciągle a potem opieprz że czemu nie robiło się przerw - przecież to oczywiste (no nie zupełnie na ulotce nie napisali:)
Nie polecam szkoda kasy, czasu i nerwów a dziecka i tak nie wyleczy.