lekarz Bożena Wądołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wizyta telefoniczna przeprowadzona bardzo rzeczowo. Pani Wądołowska odpowiedziała na wszystkie pytania oraz ze szczegółami opisała sposób leczenia. Polecam serdecznie.

Zapisalismy dziecko do tej osoby przez Lux med. Miesiąc oczekiwania na wizytę i w przeddzien o 21.45 SMS że wizyta odwolana. Zapisano nas za kolejne 3 tygodnie bo nie było wcześniejszego terminu a i ten wyprosilismy. Pani doktor bardzo uprzejmie za 260zl poinformowała że akurat ona mimo że jest neurologiem nie zajmuje się leczeniem tików i zarekomendowała znaleźć dobrego psychiatrę albo innego neurologa. Na wizytę zgłosiliśmy się z kartą wypisowa ze szpitala że wszystkimi badaniami oraz jeszcze z dodatkowymi które robiliśmy prywatnie. Wszystkie badania były zrobione oprócz genetycznych których wynik jeszcze nie przyszedł. Na wstępie powiedziałam że przyszliśmy aby otrzymać leczenie tików bo już diagnostykę mamy. Ona zamiast uczciwie powiedzieć od razu że tikami się nie zajmuje to zbadała dziecko,zebrała wywiad i potem dopiero powiedziała że ona tym zagadnieniem się nie zajmuje i tyle z wizyty. Brawo dla Pani doktor za umiejętność zarabiania kosztem pacjentów którzy mają poważny problem i szukają pomocy wszędzie a są tak chamsko przerzucani jak worek kartofli.