lekarz Cezary Ciechanowski

Polecam. zawsze wdzieczna za opieke okulistyczna wykrycie zoltej plamkipomoc we wszystkich sprawach okulistycznych

Jestem pacjentka dr C,Ciechanowskiego od 5 lat.Z perspektywy tych lat chcialabym podzielic sie moimi spotrzezeniami nt .kontaktow z mna jako pacjentka seniorka.Moge krotko przedstawic moje zdanie;dr Ciechanowski jest skrupulatnym i doswiadczonym okulista.Podczas wizyty u dr bezstresowo,w

Witam Wczoraj tzn 22 .07 byłem na wizycie u Pana doktora Ciechanowskiego i muszę przyznać że jest pełen profesjonalizmu lekarz okulista.Na początku obszerny wywiad dokładny i rzetelny co się przełożyło na badaniach na sprzętach z dużą precyzją.Wizyta odbyła się w przemiłej atmosferze wychodząc z gabinetu byłem bardzo zadowolony .Dodam że wizyta się odbyła o umówionej godzinie.Serdecznie Pana Doktora Ciechanowskiego polecam wszystkim którzy potrzebują takiego super specjalisty.Pozdrawiam doktora i dziękuję.

Witam

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Doktor wysłuchał, wykonał dokładne badanie, dobrał odpowiednie leczenie. Przy tym był bardzo uprzejmy i cierpliwy. Wizyta spełniła wszelkie moje oczekiwania i co najważniejsze odbyła się punktualnie, została przeprowadzona profesjonalnie. Pan Doktor wyjaśnił wszelkie wątpliwości, zalecił stosowne leczenie. Polecam w 100%.

Dzień Dobry Wczoraj mielismy z. Synem Staśkiem nie miłą przygodę ponieważ bardzo mocno wiał wiatr na plażach w J.G Synowi piasek zaprószył oko i jedno małe ziarenko piasku wpadło pod powiekę. Na drugi dzień odbyła się pielgrzymka po gabinetach okulistycznych w celu wyjęcia owego ziarenka. Dopiero Pan Doktor Ciechanowski wyciągnął do nas pomocną dłoń i wyjął owe ziarenko.Dzięki niemu nie mamy zepsutych wakacji.Pan Doktor przyjął nas pierwszych poprzednio przepraszając innych pacjentów którzy byli przed nami.Więc takt, kultura osobista,jak i profesjonalizm Dr.Ciechanowskiego jak najbardziej na najwyższym poziomie.Syn od razu po wyjęciu ...

Dzień Dobry
osobista,jak i profesjonalizm Dr.Ciechanowskiego jak najbardziej na najwyższym poziomie.Syn od razu po wyjęciu ziarenka piasku poczuł różnice jak i ulgę.Razem z Panem Doktorem pokonali wroga! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za udzieloną pomoc jak i zarazem przepraszamy innych pacjentów czekających za wizytę w tym dniu za zamieszanie.... pozdrawiamy Staś i Tata Wiktor.

Pacjentką dr Ciechanowskiego jestem od ponad 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa zarówno na temat profesjonalizmu doktora jak i podejścia do pacjenta. Stałym pakietem badań kontrolujacych mój wzrok zostałam objęta po badaniu do pracowniczej książeczki zdrowia i od tego czasu regularnie (kilka razy w roku) korzystam z badań kontrolnych. Czas oczekiwania na wizytę pod gabinetem nigdy nie przekroczył 10 minut... a z reguły wchodzę o wyznaczonej godzinie. Osobiście polecam dr Ciechanowskiego i myślę, że więcej pacjentów podziela moje zdanie.

Nie rozumiem osób, które krytykują dra Ciechanowskiego, chyba że ta krytyka płynie od konkurencji. Zaliczyłem dwie wizyty, pełny profesjonalizm, polecam każdemu i życzę żeby wszyscy lekarze potrafili tak obsłużyć pacjęta.

Jestem pacjentką dr Ciechanowskiego od sześciu lat. Przez ten okres obserwowałam profesjonalizm i zaangażowanie dr Ciechanowskiego w proces leczenia przejawiający się także zlecaniem różnych badań dodatkowych. Wyniki tych badań były zawszo omawiane w mojej obecności. Oczekiwanie na wizytę nigdy nie było rażąco długie i nie różniło się od czasu spędzanego przed gabinetami innych specjalistów. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Nie podzielam wymienionych wyżej negatywnych opinii i z nimi się nie zgadzam. Od pięciu lat jestem pacjentem dr Ciechanowskiego i jak dotąd, podczas wizyt nigdy nie miałem żadnych problemów. Oczekując na przyjęcie, prawie zawsze realizowane w wyznaczonym czasie, a także w trakcie oczekiwania na rozszerzenie źrenic po podaniu kropli do oczu, wsłuchiwałem się w opinie wymieniane między pacjentami i żadna z nich nie była negatywna. Jedynie raz jeden z pacjentów stwierdził, że dr Ciechanowski nie "przepada" za pacjentami "znającymi" się na wszystkim w tym i na medycynie. Ale tego i słusznie żaden lekarz nie lubi, co wcale nie oznacza, iż takiemu pacjentowi nie udzielono merytorycznej pomocy. Być może wśród tych niezadowolonych, są Ci których fachowość z zakresu okulistyki dr Ciechanowski nie docenił.
Z pełnym przekonaniem wystawiłem maksymalną ocenę wymienionych 6 elementów wizyty.

Spóźnienie godzina. Badanie to wyłącznie odczytanie rzędu literek.Na mój sygnał jakie mam dolegliwości i problemy , odpowiedział że tak ma być. Żądnej próby badania czy nowych szkieł.

Spóźnienie godzina.