lekarz Cezary Ciechanowski

Absolutnie nie polecam facet arogancki i cyniczny , wizyta 30 sekund umiem czytać ? Tak. To znaczy ze zdrowy . Pomijam oczywiście ze się spóźnił . Potem okazało się ze robi to nagminnie a potem nadrabia . Żadnej diagnostyki

Lekarz przyjmuje w Puckim Centrum Medycznym. Jest wprawdzie kompetentny,ale wyjątkowo nieuprzejmy,daje pacjentowi do zrozumienia,gdzie jest jego miejsce.W godzinach przyjęć często opuszcza gabinet i nie licząc się z oczekującymi pacjentami wychodzi na papierosa. Zero empatii i brak kultury osobistej niweczą jego umiejętności zawodowe.

Witam, Pan "specjalista" w piątki w Gdańsku przy ul. Oliwskiej pracuje do godziny 15:00. Pod gabinetem byłem o 14:20 jednak oznajmił mi, że na badania z medycyny pracy przyjmuje tylko do 13:40. Oznajmiłem mu, że na drzwiach gabinetu 318, w którym pracuje takiej informacji nie ma!! Jest tylko, że przyjmuje od 9:30 do 15:00. Jednak nie interesowało go to. Moim zdaniem taka postawa dyskwalifikuje go nie tylko jako lekarza ale i człowieka

Witam,