lekarz Cezary Maciejak

3,6
3,7
3,4
3,2

Bardzo dobry lekarz: profesjonalny, rzeczowy, kompetentny. Zależy mu na zdrowiu pacjenta i potrafi to wyrazić -gdy trzeba całkiem dosadnie. Specyficzne poczucie humoru, ironia, lekki sarkazm mogą nie odpowiadać przewrażliwionym na swoim punkcie - ja uwielbiam taki sposób komunikacji. polecam z całego serca.

polecam, pomógł mi bardzo wyjść z wieloletniej depresji. Umiejący słuchać ale też bardzo konkretny. Leczy również moją ciocię, która też ma z nim bardzo pozytywny kontakt i widać znaczącą poprawę w jej funkcjonowaniu.

U doktora Maciejaka byłem dwukrotnie. Lek który mi zapisał był źle dobrany, mam nadzieję, że z kolejnym będzie już lepiej. Jednak jego podejście do pacjenta wydaje się być lekceważące, czepia się słów, odbiera telefony w czasie wizyty i nie potrafi zbytnio wysłuchać. Czasami miałem wrażenie, że bagatelizuje, a wręcz wyśmiewa moje problemy; raz wypomniał mi nadwagę. Uważam, że psychiatra nie powinien robić takich rzeczy. Mam zamiar kontynuować leczenie, ale na pewno nie z dr. Maciejakiem. Odradzam.

Leczyłam się u doktora przez pewien czas prywatnie, teraz w przychodni publicznej. W obu miejscach byłam traktowana z identyczną uwagą, profesjonalizmem i życzliwością.

bardzo dobry fachowiec , polecam . Mnie pomaga wtjść z psychotropów, kt. brałam ok. 13 lat , jest b. dobrze.Profesjonalista

Godny polecenia! Bardzo ciepła osoba. Okazuje życzliwość i wsparcie. Bardzo mi pomógł samą rozmową i troską. Jestem bardzo wdzięczna, bo wracam do zdrowia :)

Chodzilam do tego lekarza dluzszy czas - prywatnie. Poczatkowo bylo ok, pozniej mialam wrazenie ze lekcewazy mnie i moja chorobe, na koniec mozna powiedziec ze mnie po prostu splawil, odsylajac do innych lekarzy, zupelnie nie wiem dlaczego. 2 lata leczenia, ktore nic dobrego nie wniosly, malo tego, z czasem bylo tylko gorzej. Raczej nie polecam. Wiele osob chwali, coraz wiecej widze narzeka. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Nie wzbudzł zaufania i czasmi ironicznie podchodził do moich problemów. Wydawało mi sie czasami, że ocenia i krytykuje moje zachowania. Zbyt jednostronny w podejściu do problemu.

Podchodzi do pacjentów hurtowo. Przyjmuje sztywną lekarską pozę, która uniemożliwia zwykłą ludzką rozmowę. Odczuwałem duży dyskomfort podczas wizyt u tego specjalisty. Do tego przeoczył ważną rzecz w moim leczeniu, czego dowiedziałem się później od innego specjalisty.