dr n. med. Cezary Poduszczak

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Do Doktora Poduszczaka trafiłam pół roku temu z trądzikiem, hiperinsulinemią i nadwagą. Objawy tego zaburzenia oraz wygląd mojej twarzy powodowały, że zamknęłam się na świat. Przestałam się spotykać ze znajomymi, chodzić na randki, siedziałam w domu i z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie jadłam kalorycznie, a tyłam z dnia na dzień coraz bardziej, tracąc całkowicie nadzieje...Leczenie dermatologiczne pogorszało tylko sprawę, bo rozgrażniało stan zapalny na twarzy. Doktor wykonał badania, w których od razu wyszło co mi jest. Zalecił terapię hormonalną, która po 3 miesiącach zaczęła działać. W między czasie dostałam leki na hiperinsulinemię oraz dokładne wskazówki dot. odżywania. Zrzuciłam 8 kilo również w 3 miesiące i odzyskałam chęć do życia. Cerę mam jak niemowlak, a samopoczucie lepsze niż kiedykolwiek, więc randka, za randką, randką pogania:)

Czytając komentarze niektórych Pań zastanawiam się na czym kobietom zależy? Czy na tym, żeby iść do lekarza i za przeproszeniem popitolić o tym jak są ładne i doskonałe czy na tym, żeby skutecznie zacząć działać w kierunku osiągniecia celu - jakim jest odzyskanie zdrowia.

Jeżeli komuś zależy na odzyskaniu nadzieji na lepsze jutro zapraszam na wizytę do Dr. Poduszczaka, który poprzez leczenie somatyczne docelowo leczy dusze...
KW:)

Bardzo kompetentny lekarz, cały czas się dokształca, nie spoczął na laurach, chociaż jest jednym z najlepszych lekarzy endokrynologów w Polsce, wykłada na uczelniach medycznych. Ok, ma specyficzne poczucie humoru, ale mi ono nie przeszkadza, właśnie dzięki temu nie czułam się skrępowana. Poza tym jest człowiekiem nieprzeciętnie inteligentnym. Gdy do niego przyszłam nie wiedziałam co mi jest, byłam świadoma tylko tego, że coś jest nie tak. Wychodząc z gabinetu wiedziałam na co jestem dokładnie chora, dr wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczył, jakie mam leki brać, jak one działają, ile będę musiała je brać, czego nie mogę robić, jeść, pić, a co muszę. Do problemów podchodzi kompleksowo, widzi organizm jako całość, a nie zbiór symptomów, które trzeba leczyć doraźnie. Po leczeniu się u dr Poduszczaka pół roku mogę go z czystym sercem polecić paniom z problemami endokrynologicznymi, ja nie mam zamiaru zmieniać lekarza już chyba nigdy. :)

Drodzy Państwo, nie wątpię, że BYŁ to świetny specjalista (sama zresztą trafiłam do niego po przeczytaniu świetnych komentarzy), niemniej jednak ja po wizycie czuję się oszukana. Była to moja pierwsza wizyta, pierwsze moje wrażenie było takie, że lekarz był pijany (nie umial posługiwac się sprawnie długopisem, nie był w stanie składnie mówic, zadawał kilkakrotnie te same pytania, odpowiadał niekonkretnie na moje pytania). Byłam jednak w błędzie, lekarz podobno miał niedawno wypadek i po prostu w takim stanie pracuje. Robił mi USG 2 razy, bo nic nie widział za pierwszym razem... szkoda gadac. Jak dla mnie ten Pan powinien pójśc na L4, ew. ciągnąc stałych pcjentów, a nie zapisywac nowych. Czuję się oszukana.

Witam serdecznie, po przeczytaniu komentarzy nie mogłam się powstrzymać. Dr Poduszczak rzeczywiście ma specyficzny sposób bycia ale wolę takiego lekarza niż partacza, który okręca w bawełnę, mydli oczy bierze kasę i nic nie robi albo więcej złego niż dobrego. Dr jest świetnym specjalista i wie co mówi - polecam. Trafilam do Dr z wieloma problemami(nadżerka, torbiele na jajnikach, nawet nadwaga, włókniaki w piersiach) - po wyleczeniu zaszłam w ciążę, która była zagrożona a w tej chwili mam rocznego urwisa. Wielki pluuuuuuuuuuuus dla Dr. Pozdrawiam i namawiam do wizyt

Witam serdecznie,
Wielki pluuuuuuuuuuuus dla Dr.
Pozdrawiam i namawiam do wizyt

Dr Poduszczak to świetny specjalista, leczę się u niego od co najmniej 8 lat i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona, jest zarówno świetnym emdokrynologiem jak i ginekologiem, wyrównał moje hormony, z któryumi wcześniej zmagali sie bez skutku inni lekarze. Polecam tego lekarza w 100%.

Świetny lekarz endokrynolog, potrafi podtrzymać na duchu i do tego rozbawia swoim specyficznym poczuciem humoru. Nie jest to typ człowieka nastawionego tylko na zarabianie kasy. Wielokrotnie podczas długich wizyt i rozmów, z których nic nie wynikało gdyż trzeba było zrobić dodatkowe badania nie brał ani grosza. Polecam go wszystkim. Moja narzeczona również chodzi do Pana doktora, gdyż również jest świetnym ginekologiem. POLECAM

Polecam doktora Poduszczaka kobietom które zamierzają zajść w ciążę. Prowadził moją ciążę i mimo że nie było łatwo ani na początku ani do czasu porodu, szukał rozwiązań na każdą problematyczną sprawę. To była moja pierwsza ciąża i zagrożona jednocześni,ale byłam pewna że nic nam nie grodzi, bo doktor mówił mi o wszystkich ewentualnych zagrożeniach i "przeciwdziałaniach" wcześniej. Wiedziałam czego mogę się spodziewać co może się zdarzyć i byłam na to przygotowana.

Polecam dr Poduszczaka, jest bardzo rzeczowym, konkretnym lekarzem. Naprawdę fantastyczny lekarz a przede wszystkim człowiek.Bardzo dobrze i skutecznie leczy. Pomógł mi w bardzo trudnej sprawie gdzie żaden lekarz wcześniej nie mógł sobie poradzić. Problemy ze zdrowiem mam chyba już za sobą, a zawdzięczam to doktorowi i jego wiedzy.

DO dr Poduszczaka trafiłem rok temu z kompletnie "rozregulowaną"tarczycą.Facet czyni cuda....Postawił mnie na nogi bez skalpela i skomplikowanego leczenia.W jego klinice zrobiono mi kompleksowe badania(łącznie z biopsją)i przy konsekwentym stosowaniu przepisywanych mi leków doszedłem do siebie w szybkim czasie.Polecam wszystkim,którzy mają problemy z tarcycą leczenie u dr ,bo naprawdę szybko,solidnie i bardzo fachowo opiekuje się swoimi pacjentami.Jarosław.

Wspanialy lekarz. Gdybym trafiła do niego 10 lat temu nie musiałabym przechodzić operacji usunięcia jajnika. Dzięki niemu posiadam w dalszym ciągu inne narządy choć pooperacji z uwagi na niekompetencje lekarzy ze szpitala groziło mi usunięcie wszystkiego. Dr. Poduszczak mnie uratował.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Piaseczno"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana