lekarz Cezary Szmit

Słyszałam różne opinie na temat pana doktora, ale sama sprawdziłam jak jest naprawdę.Prowadził moja druga ciążę,miałam dużo obaw po pierwszym porodzie ,moja lekarka nie interesowała się tym że poród się zaczął 3tygodnie wcześniej (nie mam dyżuru tak powiedziała mi przez telefon :( .Więc jak dowiedziałam się o drugiej ciąży szukałam naprawdę dobrego lekarza, koleżanka poleciła mi doktora Szmita , uwieżcie mi tak dokładnego lekarza nie spotkałam, poprowadził ciąże tak dokładnie i wszystko było zaplanowane co do minuty był obecny przez cały czas porodu ,a po porodzie miałam zapewnioną ze strony dr.Szmita opiekę, interesował się moim i syna zdrowiem i samopoczuciem.Dziękuje za to.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaa ja do niego nie chce

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaa ja do niego nie chce

Od 4 lat chodzę do tego lekarza i jak na razie mnie nie zawiódł. Z tym, że nie prowadził mi jeszcze ciąży i nie występują u mnie większe problemy. Lekarz jest konkretny, wydaje mi się, że kompetentny. Z pozoru wydaje się trochę groźny ale po bliższym poznaniu jest sympatyczny, czasem nawet zabawny, potrafi rozluźnić atmosferę(np. przy pierwszym w życiu badaniu ginekologicznym, któremu towarzyszy duży stres). Polecam tego lekarza, mam nadzieje, że się na nim nie zawiodę:)

ja chodze do pana Szmita juz dwa lata i nie zmienie lekarza polecam go chociaz moim zdaniem powinien poswiecac kobiecie troche wiecej czasu ma za duzo na glowie: praca w szpitalu w przychodni i jeszcze prywatnie ale i tak polecam odpowie na wszystkie teoje pytania:))

szczerze powiem że zaskoczyły mnie pozytywne komentarze nt dr Szmita. Miałam wątpliwą przyjemność poznać tego lekarza na porodówce. Z takim hamem i gburem się dawno nie spotkałam. Odbierał poród jakby za karę. Poprostu masakra.

Najlepszy z Najlepszych.Tyle wystarczyłoby napisać.Do Pana Doktora chodziłam prywatnie 3 lata temu.Nie dam złego słowa powiedzieć.Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie.Z drugą ciążą też będę do niego chodzić bo tylko jemu ufam.Gdyby nie był PROFESJONALISTĄ to nie miałby tyle pacjentek.Negatywy dostaje od kobiet,które myślą że jak zapłacą w gabinecie to doktor będzie stał przy nich 24h.Piszecie niektóre miłe panie,że czekałyście 3 miesiące na wizyte a trwała 3 minuty.To co?Miał badać godzinę?Jest konkretny zrobi co ma zrobić i Do widzenia.Pomyślcie ile ma w ciągu dnia "broszek"do oglądania!!Panie Doktorze! Wielki SZACUN Z MOJEJ STRONY!Jest Pan THE BEST!!!!

Cezary Szmit- odpowiedzni czlowiek na odpowiednim stanowisku. prowadził moja ciążę. Trafiłam do Pana doktora bedąc juz w ciąży . w przeciwieństwie do innych lekarzy u których próbowalam sie zapisać na wizytę Pan doktor nie miał wiekszego problemu , pomimo że ma bardzo duzo pacjentek. Zawsze uśmiechniety, budzacy zaufanie.Dzieki Panu doktorowi mam sliczną córeczkę, której pomógł przyjśc na świat przez cesarkę. Jestem zadowolona z usług Pana doktora i nie zamierzam zmieniać lekarza. Nie rozumiem Pań , które są niezadowolone lub twierdzą, ze nie poświęca Pan doktor czasu pacjentkom. Nawet w szpitalu był zawsze zainteresowany samopoczuciem moim jak i innych swoich pacjentek. Dziekuje Panie doktorze

Dla mnie znalazł 2 minuty.Poszłam bo bolał mnie brzuch tydzień , on pomacał brzuch i powiedział że nic mi nie jest.Poszłam prywatnie do innego doktora i wykrył mi torbiela w usg , który groził pęknięciem i musiałam brać chormony!!! Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Polecam lekarza ze szczerym sumieniem. ma czas dla pacjentki, a jak trafisz do szpitala, to jest pewne, że nawet nie będąc na oddziale dr się tobą zajmie, co w moim przypadku bylo nieocenione. Dodatkowo Dr Szmit podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. Prowadził moją pierwszą ciążę, a gdy wykrył drugą, niestety poronioną, to czułam się pewnie, że to wałaśnie on robił mi zabieg w szpitalu, którego nie musiał robić. Za to mu jestem bardzo wdzięczna. Potrafi czlowieka pocieszyć i przede wszystkim wyciągnąć z niezłego dołka. POLECAM!!! SUPER LEKARZ!!!

Na wizytę czekałam prawie miesiąc a potem trwała 3 minuty bo pan doktor sie spieszył, porażka. Nie polecam.