lekarz Cezary Szmit

Nawet dobry lekarz, ale chyba ma za duzo na głowie

Nawet dobry lekarz, ale chyba ma za duzo na głowie

Zdecydowanie najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam do czynienia. Uprzejmy, kompetentny, zna się na swoim fachu. Polecam naprawdę warto mu zaufać :)))

Drogie koleżanki polecam serdecznie doktora Szmit ze względu na uprzejmość, delikatność i poważne traktowanie pacjentki. Pan doktor nie tylko potrafi wysłuchać o zaistniałym problemie ale również porozmawiać i wytłumaczyć wszystko na chłopski rozum. Naprawdę polecam serdecznie.

Jest bardzo miły i zawsze potrafi podnieś na duchu. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania.

Doktor Szmit prowadził cała moją ciąże i nie mam mu nic do zarzucenia. Lekarz dostępny 24h/h, po każdej wizycie zaznaczał,że gdyby cos sie działo niepokojącego to mam zaraz do niego dzwonić,a gdy cos sie na prawde dzieje przyjmuje natychmiast, nawet gdy ma cały swój kalendarz zawalony pacjentkami. Jest taki sam dla pacjentki jak przyjmuje prywatnie jak i na NFZ na Byłych Więźniów Politycznych;p W sumie,no to chyba mu jedno, gdzie kobitke przyjmie,bo jak oświadczyłam mu,że juz niestety mnie nie stać na wizyty prywatne, to bez przejęcia powiedział,że widzimy się na ...

Jest taki sam dla pacjentki jak przyjmuje prywatnie jak i na NFZ na Byłych Więźniów Politycznych;p W sumie,no to chyba mu jedno, gdzie kobitke przyjmie,bo jak oświadczyłam mu,że juz niestety mnie nie stać na wizyty prywatne, to bez przejęcia powiedział,że widzimy się na Więzniów;)
Polecam;)

Ja co prawda odwiedzam tego lekarza prywatnie,ale slyszałam od koleżanek którym prowadził ciąże na nfz że ma takie same do niech podejscie jak i do tych które mu"płacą" jest lekarzem w moich oczach bardzo dobrym i dokładnym.Potrafi wszystko wytłumaczyć tak żeby prosty człowiek zrozumiał co mu dolega i nie owija w bawełne że tak powiem. Polecam go każdej koleżance która zamierza się ze zmiana ginekologa. Jeszcze nie spotkałam się z jakąś złą opinią na jego temat a chodzą do niego moje dwie siostry którym prowadził ciąże i kuzynka którą inny lekarz doprowadził do takiego stanu że o mały włos nie mogła by mieć dzieci wcale,a doktor Szmit wyciągnął ją z tego stanu w przeciągu półroku odpowiedznim leczeniem! Kuzynka jest teraz w szóstym miesiącu ciąży i zawdzięcza to tylko jemu. Traktuje pacjentki indywidualnie a nie grupowo,każda pacjentka to inny przypadek i tak właśnie je leczy!!! POLECAM W 100%!!!!!!!!!!!!

Polecam pana doktora,bardzo dobry lekarz.Pacjentka nie czuje się przy nim skrępowana ,dyspozycyjny.Leżąc w szpitalu czułam że ktoś o mnie i moje dziecko sie martwi,dzięki panu doktorowi zostałam mamą ,chociaż nie było łatwo.Naprawde godny polecenia!

Zrezygnowałam z poprzedniego lekarza na rzecz doktora Szmita po lekturze RANKINGU LEKARZY. I nie zawiodłam się. polecam Pana Doktora wszystkim Paniom: młodym i starszym. Nie zawiedziecie się. I niech Was nie zwiedzie poważna twarz Doktora.

CUDOWNY lekarz!!!!!!!! Godny polecenia fachowiec, wzbudzający zaufanie. Prowadził dwie moje ciąże i choć jedna z nich zakończyła się niepowodzeniem dr. Szmit okazał się człowiekiem na właściwym miejscu. Nawet w sytuacjach kryzysowych jest Lekarzem na medal :)! Świetny Ginekolog i wspaniały specjalista dzięki jego opiece mam ślizną Córeczkę choć moja ciąża była bardzo trudna. Jeszcze raz Polecam !!!!!!

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy problem, sposoby leczenia. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu. Byłam pod opieką tego lekarza zarówno przed ciążą kiedy miałam problemy i podczas całej ciąży. Również po porodzie interesował się stanem swoich pacjentek. Lekarz godny polecenia.