Niestety nie jestem zadowolony ze współpracy z Panem Doktorem. Wg mnie jego podejście do pacjentów jest bardzo schematyczne. Mam wrażenie, że jest bardzo oschły, bardzo zamotany. Zbyt dużo czasu podczas wizyty tracone było na czytanie swoich notatek z poprzednich spotkań: bardzo dobrze, że je robi , ale proporcje czasu poświęconego na czytanie co w nich jest do spraw bieżących i rozmowę - totalnie nierozsądne. Mi niestety nie pomógł i nie jestem zadowolony z kontaktu z Panem dr Żechowskim

Leczyłam się u doktora Żechowskiego kilka lat i bez wahania mogłabym go polecić. To człowiek kompetentny, który ma duże doświadczenie i potrafi sobie radzić nawet w trudnych sytuacjach. Leczyłam się u niego w poradni przyklinicznej IPiN, a także widziałam jak zachowuje się w stosunku do innych pacjentów na oddziale młodzieżowym IPiN. Potrafi spojrzeć na człowieka zarówno jako lekarz jak i psychoterapeuta, co jest okropnie ważne, bo zdarzało mi się często, że lekarze mówili swoje, a psycholodzy swoje i nic z tego nie wychodziło. Czasem wydało mi się, że nie zwracał ...

Czasem wydało mi się, że nie zwracał uwagi na jakiś mój problem, tak jakby go ignorował, ale potem zawsze do tego wracał, nawet jeśli nie wprost, to jednak.
To naprawdę dobry lekarz, a przy tym bardzo inteligenty człowiek - co niesłychanie ułatwia kontakt ;)

Lekarz, który dał mi szanse na nowe, lepsze życie. Zaszczepił wiarę w siebie, świat i ludzi. POLECAM

Świetny lekarz, bardzo cierpliwy, tolerancyjny. Przejmuje się pacjentami, rozwiewa wątpliwości i sprawia że cała choroba nie wygląda tak strasznie.

Nic dodać, nic ująć. Bycie jego pacjentką to niezaprzeczalne szczęscie

Nic dodać, nic ująć. Bycie jego pacjentką to niezaprzeczalne szczęscie

Jest to pierwszy lekarz, który naprawdę mnie zrozumiał i nie odesłał dalej. Jest niesamowicie sympatyczny i uważam, że zna się na tym co robi. Pierwszy doktor, któremu zaufałam. Byłam u wielu specjalistów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że on jest najlepszy. Polecam

Doktor Żechowski to wspaniały, kompetentny lekarz. Ma w sobie mnóstwo ciepła i zrozumienia. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych psychiatrów.

Doktor Żechowski to wspaniały, kompetentny lekarz.
Ma w sobie mnóstwo ciepła i zrozumienia.
Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych psychiatrów.

Leczę się z przerwami 8 lat. Zanim trafiłam do doktora, byłam kompletnie olewana przez innych lekarzy, rozkładali przede mną jakieś karteczki, które musiałam opisywać i to miało zdiagnozować moją chorobę. Wracając do Doktora, kompetentny, rzeczowy, psychiatra z praktyką psychologa, wyjątkowa osobowość i niezwykła umiejętność rozumienia, słuchania, a co za tym idzie leczenia. Polecam, dzięki niemu żyję.

Osoba kompetentna, godna zaufania, widać, że naprawdę chce pomóc.

Osoba kompetentna, godna zaufania, widać, że naprawdę chce pomóc.

Polecam zdecydowanie super fachowiec. Wiedza psychiatryczna w połączeniu z psychologiczną. Bardzo dobrze diagnozuje. Nie przepisuje leków "na chama". Polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

mgr
Marta Wiśniewska