Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Jemu jedynemu zaufałam. Poświęca dużo uwagi i uważnie wszystkiego słucha. Niestety z czasem u doktora jest ciężko ponieważ ma dużo pacjentów.

Lekarza można opisywać w samych superlatywach...kompetentny, taktowny, wzbudzający zaufanie, miły.Dodatkowym atutem jest tytuł psychoterapeuty. Pomógł mi (i zapewne wielu innym osobom) poradzić sobie z problemami, z którymi nie potrafiło sobie poradzić wielu innych lekarzy i psychologów:) Bardzo polecam!

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nikt inny mi nie pomógł, dzięki niemu żyję

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nikt inny mi nie pomógł, dzięki niemu żyję

Niezwykła, ujmująca osobowość. Inteligentny. Lekarz, który słucha i którego pacjent naprawdę obchodzi. Psychiatra i psychoterapeuta z powołania.

Lekarz robi bardzo dobre wrażenie,jest uprzejmy,budzi zaufanie,ale pozbawiony jest umiejętności całosciowego 'podejścia'do problemu,'kompleksowego spojzenia' na pacjenta.Ignoruje skargi chorego na skutki uboczne,jego samopoczucie ,koncentruje się na tłumieniu objawów...Jest kompetentny,ale to ten typ lekarza który ma problem z dojżeniem w chorym człowieka