Polecam zdecydowanie super fachowiec. Wiedza psychiatryczna w połączeniu z psychologiczną. Bardzo dobrze diagnozuje. Nie przepisuje leków "na chama". Polecam.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nikt inny mi nie pomógł, dzięki niemu żyję

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nikt inny mi nie pomógł, dzięki niemu żyję

Leczyłam się u doktora Żechowskiego kilka lat i bez wahania mogłabym go polecić. To człowiek kompetentny, który ma duże doświadczenie i potrafi sobie radzić nawet w trudnych sytuacjach. Leczyłam się u niego w poradni przyklinicznej IPiN, a także widziałam jak zachowuje się w stosunku do innych pacjentów na oddziale młodzieżowym IPiN. Potrafi spojrzeć na człowieka zarówno jako lekarz jak i psychoterapeuta, co jest okropnie ważne, bo zdarzało mi się często, że lekarze mówili swoje, a psycholodzy swoje i nic z tego nie wychodziło. Czasem wydało mi się, że nie zwracał ...

Czasem wydało mi się, że nie zwracał uwagi na jakiś mój problem, tak jakby go ignorował, ale potem zawsze do tego wracał, nawet jeśli nie wprost, to jednak.
To naprawdę dobry lekarz, a przy tym bardzo inteligenty człowiek - co niesłychanie ułatwia kontakt ;)

Lekarz robi bardzo dobre wrażenie,jest uprzejmy,budzi zaufanie,ale pozbawiony jest umiejętności całosciowego 'podejścia'do problemu,'kompleksowego spojzenia' na pacjenta.Ignoruje skargi chorego na skutki uboczne,jego samopoczucie ,koncentruje się na tłumieniu objawów...Jest kompetentny,ale to ten typ lekarza który ma problem z dojżeniem w chorym człowieka

Niezwykła, ujmująca osobowość. Inteligentny. Lekarz, który słucha i którego pacjent naprawdę obchodzi. Psychiatra i psychoterapeuta z powołania.

Lekarza można opisywać w samych superlatywach...kompetentny, taktowny, wzbudzający zaufanie, miły.Dodatkowym atutem jest tytuł psychoterapeuty. Pomógł mi (i zapewne wielu innym osobom) poradzić sobie z problemami, z którymi nie potrafiło sobie poradzić wielu innych lekarzy i psychologów:) Bardzo polecam!