Lekarze Chirurg dziecięcy Będzin

- 24
Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Polecam z czystym sumieniem tego lekarza byłam u niego i tak jak tutaj poniżej napisała pani ma bardzo Fajne podejście do pacjenta od niego wychodzą człowiek czuje dobrą energię że wszystko będzie dobrze
Opinia dodana przez: Tajemnicza
Ponieważ też korzystałem z Jego opieki, mogę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wykonywanie sztuki chirurga na pewno jest związane z napięciami emocjonalnymi. Ale lekarz nie daje tego odczuć pacjentowi. Co sprawia, że nie odczuwa się większego napięcia przed, i po operacji.
Opinia dodana przez: Marek
Ja chciałem podziękować Pani doktor za opiekę po hospitalizacji i doprowadzenie mnie do zdrowia.Milo było Panią poznać,Pani poczucie humoru i oczywiście profesjonalizm.Wszystkim polecam takich Lekarzy przez duże L.
Opinia dodana przez: Rafał Zarychta
Bardzo dobry chirurg. Świętnie zoperował rękę syna przy skomplikowanym złamaniu. Z całą pewnością zna swój fach. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka
Wizyta to tragedia, lekarz opryskliwy od wejscia, na pytania nie odpowiada trzymając nos w kartotece albo odpowiada podniesionym tonem zirytowany, że padło pytanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Artur
Jestem po mastektomii z rekonstrukcją wykonaną przez dra Lorka. To wspaniały lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Konkretny, odpowiedzialny, dyspozycyjny ,a co najważniejsze-doskonały fachowiec. Efekt kosmetyczny operacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. I choć oczywiście nie jest to w onkologii priorytetem, to jednak daje dodatkowo poczucie, że jest się w bardzo dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Magdalena
Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Zbigniew Markiel

Proktolog, Chirurg ogólny

super lekarz,w sprawach pilnych podejmuje dobrą decyzje.Jest kompetentny,poświęca czas na tłumaczenie pacjętowi,uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

Iwona Dorobisz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)
Bardzo profesjonalna osoba. Uczciwie opisał uszkodzenia ciała i dopytywał o wiele szczegółów. Naprawdę kompetentny specjalista.
Opinia dodana przez: Mariusz
Rozmawia przez telefon w trakcie wizyty w sprawach osobistych. Nie polecam. Chory siedzialem i musialem 20 min sluchac prywatnych rozmow.
Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem. Piastuje stanowisko na komisji w ZUS gdzie po wejściu do gabinetu robi sobie kawkę, odbiera telefon jeden za drugim. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie zapoznał się z moją 2 letnią historią choroby i dokonał "cudu" stwierdzając, że pomimo podejrzenia stwardnienia rozsianego, dużych problemów z kręgosłupem jestem zdolny do pracy i mam przestać "udawać". Polecam omijać Pana "doktora" szerokim łukiem, bo wyrządza więcej ...
Opinia dodana przez: Patryk