Chirurg Dziecięcy Chorzów

ulica 3-go Maja 24/4
41-500 Chorzów

Doktor Andrzej Grabowski to rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Trafnie zdiagnozował i dokładnie wyjaśnił nam przebieg operacji przepukliny pępkowej u naszego dwuletniego syna . Wykazał duże zainteresowanie przed i po zabiegu. Pan Doktor również przyczynił się do wyleczenia stulejki u syna dzięki czemu uniknęliśmy kolejnego zabiegu. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

41-500 Chorzów

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Dobre podejście do dzieci. Wytłumaczy, wysłucha. Jeśli coś jest nie tak będzie sprawdzać do skutku. Nie wydaje diagnozy pochopnie. Profesjonalizm Pani doktor uratował nas przed poważnymi konsekwencjami.

Jedyny minus - miejsce w którym pracuje jest słabo zarządzane i zoragnizowane (Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii). Pacjentów jest bardzo dużo, a jakość samej organizacji pracy lekarzy i personelu medycznego jest na bardzo niskim poziomie. Kadra zarządzająca w tym szpitalu nie radzi sobie ze swoim zakresem obowiązków. Mam nadzieję, że kiedyś to się w końcu zmieni i dzieci będą mieć opiekę na dorbym poziomie.
Pani doktor, wielkie brawa! że umie Pani w tym bałaganie wykonywać swój zawód na tak wysokim poziomie. Bardzo dziękujemy!

Opinia dodana przez: Agata

41-500 Chorzów

To nawet lekarzem się nie da nazwać ... tak jak inni podpisuje się pod komentarzami - bezczelna obraża pacjenta i wszystko co gorsze..

Opinia dodana przez: majtaj

41-500 Chorzów

Zdecydowałem się wystawić opinię, bo jeszcze nigdy nie byłem tak niezadowolony. Widzę, że wciąż panuje mylne stwierdzenie, że pacjent pełni rolę podrzędną w stosunku do lekarza. I niestety tak traktowała nas ta pani. Podczas wizyty rozmawiała z innym lekarzem o swoich prywatnych sprawach. Nas traktowała jak zło konieczne. Na nasze pytania odpowiadała zdawkowo i od niechcenia. Po prostu, byle jak najszybciej pozbyć się pacjenta z gabinetu. Kompletny brak empatii! Na pewno nie przyjdziemy jeszcze raz z wizytą!

Opinia dodana przez: Mia

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Lekarz bardzo niekontaktowy, bez uśmiechu, od razu wyczuwało się dystans, jaki tworzył miedzy pacjentem. Tłumaczenie dolegliwości również bardzo niezadowalające, zdawkowe wręcz. I do tego dochodzi fatalne podejście do małego pacjenta - zero uśmiechu, za to bijący chłód. Dziecko wręcz błagało mnie, żeby już więcej tu nie przychodzić. Stanowczo odradzam!

Opinia dodana przez: Mia

lekarz Andrzej Paradysz

Urolog dziecięcy, Urolog

41-500 Chorzów

Chirurdzy dziecięcy w mieście Chorzów