Chirurg Dziecięcy Chorzów

dr n. med. Krzysztof Mandat

41-500 Chorzów

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

41-500 Chorzów

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Elżbieta Wierucka

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Dobre podejście do dzieci. Wytłumaczy, wysłucha. Jeśli coś jest nie tak będzie sprawdzać do skutku. Nie wydaje diagnozy pochopnie. Profesjonalizm Pani doktor uratował nas przed poważnymi konsekwencjami.
Jedyny minus - miejsce w którym pracuje jest słabo zarządzane i zoragnizowane (Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii). Pacjentów jest bardzo dużo, a jakość samej organizacji pracy lekarzy i personelu medycznego jest na bardzo niskim poziomie. Kadra zarządzająca w tym ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ireneusz Kohut

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Potwierdzam w 100% poprzednie negatywne opinie. Łaskę robi że zbada dziecko, 3 latek z wodniakiem - zaleca tylko obserwację. Przy kilku moich pytaniach odnośnie wskazań do zabiegu i badania usg skomentował tylko, że się naczytalam, chociaż żadnej wiedzy nie przekazał. Z łaską zrobił usg jąder chociaż papieru na kozetce po poprzednim pacjencie już nie miał sił zmienić, pewnie prywatnie jakby 200 zł rodzic zapłacił to by było wskazanie do usg. ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Irena Janicka

41-500 Chorzów

To nawet lekarzem się nie da nazwać ... tak jak inni podpisuje się pod komentarzami - bezczelna obraża pacjenta i wszystko co gorsze..
Opinia dodana przez: majtaj

lekarz Andrzej Grabowski

ulica 3-go Maja 24/4
41-500 Chorzów

Bardzo dobry chirurg. Jako jedyny nie zbagatelizował moich spostrzeżeń, zbadał córkę, wykonał USG oraz pokierował do szpitala. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Wojcieszak

41-500 Chorzów

Nikomu nie polecam tej Pani, która nazywa się lekarzem.
Byłam z trzymiesięczną córka na podcięcie wędzidełka. Ta Pani stwierdziła, że nie podetnie bo jest za grube. Nastraszyła nas, że to się nadaje do plastyki operacyjnej w narkozie u tak małego dziecka. Dzięki pomocy innej lekarki tego samego dnia córka trafika do innego chirurga, który wykonał zabieg w 5 sekund. Bez dyskusji i straszenia z diagnoza iż jest to normalne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Sypniewski

41-500 Chorzów

Bardzo dobry chirurg. Świętnie zoperował rękę syna przy skomplikowanym złamaniu. Z całą pewnością zna swój fach. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Lucyna Wysocka