Lekarze Chirurg naczyniowy Zielona Góra

- 74
W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
PAN DOKTOR JACEK MIKULSKI bez wątpienia przoduje w hierarchii lekarzy chirurgów naczyniowych. Zawdzięcza to nie tylko sympatycznej postawie i rzetelności, ale przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie, jaką się zajmuje! Zanim dotarłam do Zielonej Góry, byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy swoim podejściem tylko zniechęcili mnie do dalszego leczenia i przeprowadzenia niezbędnej operacji. Kiedy w końcu trafiłam do dr.Jacka Mikulskiego byłam szczęśliwa i już na ...
Opinia dodana przez: Jola
Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.
pełen profesjonalizm :)zawsze odpowie miły i uprzejmy znawca tematu
Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH
Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .
Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!
Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga
Od kilku lat miałam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym, wizyty u lekarzy, rehabilitacja, masaże, sugerowanie przez lekarzy wstawienia 2 implantów. Przez ostatni miesiąc dyskomfort bardzo się pogłębił, nie mogłam gryźć, bo staw, ucho i prawa strona skroni bolała. Lek. Schab zalecił szynę relaksacyjną i nagrzewanie poduszką elektryczną lub termoforem. Zatem do rzeczy, póki co szyna dała znakomite efekty, mogę normalnie jeść, myć zęby, zwyczajnie otwierać usta na tyle ile jest to ...
W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

dr n. med. Leszek Siemion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pana Doktora cechuje bardzo wysoka kultura osobista , empatia , wrażliwość i troska o pacjenta .Te cechy połączone z kompetencjami zawodowymi dają poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania .Czegoż chciec więcej ? Wdzięczna pacjentka :)
Opinia dodana przez: Grazyna
bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny
Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!. Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”. P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ
Rewelacyjny człowiek i lekarz.Bardzo uprzejmie i miło aż dziwne że to wszystko na NFZ.Panie pracujące z doktorem rewelacyjne.

Tomasz Monkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.