Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Gastrolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie polecam tego typa! Starsze osoby traktuje jak śmieci. Mojej babci która przyszła do niego z nie gojącą się i zaropiałą raną po zabiegu u niego, po pierwsze nawet jej nie obejrzał, a po drugie powiedział, żeby nie trzymała się tak kurczowo życia!! (babcia ma 70 lat). Po prostu brak mi słów jak tak może się zachować lekarz!
Opinia dodana przez: ed

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lekarz Zdzisława Borowiecka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy specjalista, podchodziła do pacjenta z sercem ale profesjonalnie. Myślę, że była lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, nie tylko z zakresu chirurgii. Z godną podziwu starannością zszyła mi ranę po zabiegu, blizny w ogóle nie widać :-)
Weronika
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Witold Paciepnik

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Uważam że takich lekarzy powinno byc więcej. Profesjonalne wykonanie usługi plus normalne podejście do pacjenta. Obym nigdy nie wrocił do szpitala ale jakby sie tak zdarzyło to pod opieke tego gościa.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Schaeffer

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam ....Musiałem trzy razy szukać lekarza który pomógłby w mojej sprawie ...Dziękuję lekarzowi .Poprzednie wizyty u innych lekarzy wyglądały jak statystyka pacjentów w NFZ Liczy się ilość nie jakość . W przypadku Pana doktora na szczęście ten schemat przytoczony nie jest stosowany ..Polecam i dziękuję
Grodzisk Mazowiecki Chirurg ogólny lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Z uwagi na miejsce zamieszkania wybrałam klinikę PROGRESS - CLINIC w Grodzisku Maz przy ul. Okrężnej 51 w celu zdjęcia szwów. lekarz M.Bieńkowski w ciągu 10 minut nie odzywając się zdjął szwy po czym zażyczył sobie opłatę trzy razy droższą, twierdzą że przeprowadził konsultacje chirurgiczną. Czuje się oszukana. Nie polecam nie ma pewności udając się na wizytę jaką usługę się otrzyma
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Bogdan Ostrowski

Lekarze Specjaliści "MEDICA"
Niepodległości 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Brak kompetencji, uprzejmości, konsultować decyzje z innym lekarzem, bo ten pan może zaszkodzić.W moim przypadku rezygnacja z leczenia u tego pana była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Nowak