Chirurg Ogólny Jaworzno

Jaworzno

Profesjonalizm i dobry kontakt z pacjenetem - oby takich lekarzy było jak najwięcej. Serdecznie polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Arek

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam

Opinia dodana przez: Alina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie
ulica Górnicza 30
43-600 Jaworzno

POLECAM PAN MARIAN BARDZO SUPER LEKARZ JEDEN Z NAJLEPSZYCH BARDZO GORĄCO POZDRAWIAM PANA MARIANA

Opinia dodana przez: DOMINIK BIEL

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno

Świetne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone od A do Z, zabieg wycięcia kilku znamion praktycznie bezbolesny . Bardzo miła i ciepła osoba

Opinia dodana przez: Marta

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Moździerzowców 7e
43-602 Jaworzno

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego.
Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się.
Najwyższe słowa uznania.

Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się.
Najwyższe słowa uznania.
Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi.

Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.

Opinia dodana przez: Jerzy

Jaworzno

Wspaniały człowiek i lekarz o złotym sercu i złotych rękach, które u chirurga są bardzo ważne. Jestem mu ogromnie wdzięczna za wykonanie operacji, która znów postawiła mnie do "pionu". Panie Doktorze bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Maria

ulica Farna 14
43-600 Jaworzno

Pan dr Sandelewski dokonywał przeszczepu włosów u mojego męża.Trafił do niego na wizytę do kliniki Promedion.Od zabiegu minęło niewiele czasu ale efekty są już zauważalne.Konsultacja u tego doktora to czysta przyjemność.Uprzejmy, miły wszystko dokładnie tłumaczy nawet kilka razy:)

Opinia dodana przez: Asia

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

To co mnie spotkało na wizycie 13.06.2107 jest nie do pojęcia i opisania.
Lekarz od samego początku był po prostu nie w humorze.

To co mnie spotkało na wizycie 13.06.2107 jest nie do pojęcia i opisania.
Lekarz od samego początku był po prostu nie w humorze.
Zaczął na mnie dosłownie wrzeszczeć ,ze nie przyniosłam badań z wizyty z przed 5 lat. Nie dał mi dojść do słowa,
tylko krzyczał i zwracał się do mnie bardzo pretensjonalnie.
Naprawdę, wierzcie mi, że nie da się ująć słowami tego co tam się działo.
po 10 minutach upokarzania i wrzasków z płaczem opuściłam gabinet

Ten lekarz nie jest godny wykonywania tak szlachetnego zawodu! Za taką arogancję i chamstwo powinno się zabierać prawo wykonywania zawodu lekarza.
Jeszcze w życiu nikt mnie tak nie poniżył.Brawo!! ,,Pani Doktorze"?

Opinia dodana przez: EWA

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Ta pani nie nadaje się nawet na weterynarza a co dopiero lekarz.... Ze zlamanej ręki zdjela mi szynę po tygodniu jak poszedłem do niej do kontroli i powiedziała że mogę iść do pracy. Nawet nie zrobiła powtórnego zdjęcia jak było w papierach ze szpitala wskazane. Stwierdziła że wszystko jest w porządku i nie ma żadnego złamania. Po wizycie u innego LEKARZA stwierdzono złamanie i założono mi gips na dwa miesiące. Później jeszcze rehabilitacja i trochę czasu zeszło zanim mogłem normalnie wrócić do pracy. Dziękuję....