Lekarze Chirurg ogólny Kraków

lekarz Jakub Łomnicki

szpital Żeromskiego
Kraków

dr Łomnicki przyjmuje również w szpitalu i przychodni CenterMed na Łazacha, obok pogotowia. Syn miał operowaną przepuklinę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz i fajny, sympatyczny człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg naczyniowy

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

lekarz Ewa Lisowska adamczyk

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie
Basztowa 4/3
Kraków

Pani Doktor jest super: profesjonalna, empatyczna, wyrozumiała. Poświęca czas pacjentowi, dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Do tego merytoryczna i sympatyczna. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Wiesław Pędziwiatr

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca. Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital. Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marcin Nowak

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Najlepszy chirurg ! Bardzo kompetentny! Wykonywal u mnie operacje bariatryczna wszystko poszlo swietnie, przed zabiegiem zero stresu a to wszystko dzieki podejsciu dr Nowaka do pacjenta i leczenia. Uwielbiam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Kamila

prof. dr hab. n. med. Jan Zapała

Chirurg szczękowo twarzowy

Oddział Kliniczny Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
M.Jakubowskiego 2
30-688 Kraków

Zgadzam się , profesjonalista. zna się na swojej pracy jak nikt;) miałam pęknięty oczodół , jestem rok po zabiegu i naprawdę nie myślalam że bedzie az tak dobrze.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Radosław Pach

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Sympatyczny, miły i uprzejmy lekarz, badanie przeprowadzone rzetelnie oraz w spokojnej atmosferze, wszystko wytlumaczone. Bardzo polecam i oby więcej takich lekarzy z powołania a nie z przymusu :)
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Lucyna Woliczko

Dermatolog, Chirurg plastyczny

Grzegórzecka 19 lok. 1
Kraków

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Iwona Krzywoń-Cabaj

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Super podejście do pacjenta małego i dużego, leczymy się całą rodziną. Pani Iwona jest profesjonalna i moje dzieciaki lubią do niej chodzić, nie boją się przede wszystkim. Nawet rysują obrazki dla Pani Dentystki :)
Opinia dodana przez: Paulina

Michał Bałaga

Chirurg stomatolog

VITAL-DENT
Kraków

Do doktora Bałagi trafiłam przypadkowo, gdyż po odklejeniu zamka ortodontycznego ujawnił się ubytek i wizyta okazała się pilna. Zostałam przyjęta natychmiast, doktor przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie zbadał mój ząb, postawił trafną diagnozę, a sam zabieg wypełnienia ubytku (częściowo pod dziąsłem) został wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, z użyciem najnowocześniejszych technik, materiałów oraz sprzętu. Doktor odznacza się nietuzinkowym poczuciem humoru i dba o to, aby pacjent podczas zabiegu czuł się komfortowo. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka R.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Grzegorz Mocny

dr n. med. Grzegorz Mocny

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Szpital Dworska
Dworska 1B
30-314 Kraków

Dr. Mocny zasługuje na pozytywny komentarz po mojej operacji plastyki brzucha. Jego wyjątkowe podejście, dostępność nawet w święta Bożego Narodzenia i profesjonalizm są godne podkreślenia. Operacja przekroczyła oczekiwania, a lekarz wykazał się doskonałym fachowym przygotowaniem i zrozumieniem dla pacjenta. Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Tuleja

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Trafiłam do P Doktora jako pacjentka po oparzeniu. Moim zdaniem jest wybitnym lekarzem. Pod względem osobowościowym idealnie pasuje do tego zawodu. Bez wahania polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

Teresa Liszka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!

lekarz Piotr Kuśnierz

Chirurg stomatolog

Kraków

Bardzo uprzejmy i kompetenty. Wszystko tlumaczyl. Wzbudza zaufanie. Polecam.

lekarz Katarzyna Jaśko

Kalwaryjska 48/10
30-504 Kraków

Tylko sobie życzyć spotkać takiego człowieka jakim jest Pani doktor na swojej drodze. Po prostu wspaniała. Dziękuję za mamę .
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Henryk Łabza

Chirurgia Naczyń Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński
Kapelanka 17 II piętro
30-347 Kraków

Doktor Labza to wspanialy chirurg ,majacy wspaniale umiejetnosci . Kiedys ,dawno temu operowal mojego meza,niestety nie dalo sie go uratowac ,przerzuty byly juz zawansowane ,jednak przedlurzyl mu zycie o 1,5 roku .Walczyl o niego do konca ,zrobil wszystko co w jego mocy by moc pomoc w najtrudniejszych chwilach mnie i jemu. Za to bede dr Labzie dziekowac do konca zycia. Panie dr duzo zdrowia zycze.
Opinia dodana przez: Zaneta

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Paweł Skowronek – Ortopeda Kraków
Kielecka 2
31-526 Kraków

Dziekuje Panie Doktorze za operacje i opieke pooperacyjna. Kazdemy polecam oddac sie w rece Pana Doktora Skowronka. Jest fachowcem i bardzo mila osoba co bardzo stymuluje do wracania do sprawnosci. Potwierdzam ze zabieg wykonany Metoda Miss DAA r zeczywiscie pozwala po 2 tygodniach od operacji chodzic bez kuli , jezdzic na rowerku stacjonarmy i prowadzic samochod. Oczywiscie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc. . Podkreslam ze dr Pawel Skowronek jest prekursorem tej ...

lekarz Beata Stanek

Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Pani Doktor jest najlepsza!!! To dzięki Niej nasza córeczka po założeniu dystraktorów żuchwy będzie mogła żyć normalnie 💪 Gdy nasz świat runął, Pani Doktor pomogła go odbudować. Dla małego pacjenta zrobi wszystko, co tylko może ❤️ a potrafi wiele... Cudowny człowiek o wielkim sercu i wielkich umiejętnościach. Z całego serca polecam ☺️
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Rezedowa 2/19
31-409 Kraków

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Strzałka

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec,super podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy przed zabiegiem a także udzieli porad co do dalszego leczenia