Lekarze Chirurg ogólny Kraków

dr Janusz Warmus

szpital jana pawła
31-202 Kraków

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!Uratował mi życie i naprawił to,co popsuli jego poprzednicy-partacze z Kopernika40!Wzór lekarza!!! Pacjent-Jacek W.08.06.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

lekarz Piotr Wałęga

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Prof.Walega,jest wspaniałym lekarzem,w 2007 byłam operowana przez Prof.Walege i niezyjacego niestety już Prof.Hermana,Choruje na Leśniewskiego Crohna,to ciężka choroba,ale dzięki takim lekarzom,można żyć, Jest Pan wspaniały,szkoda tylko,że Prof.Hermana już nie ma,wzajemnie się uzupelnialiscie. Pozdrawiam Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Garlicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
31-463 Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Rafał Solecki

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Dr Rafał Solecki to wyjątkowy "prawdziwy" lekarz, wyjątkowy Człowiek (przez duże "C"). Swoją kulturą, cierpliwością, spokojem, bezpretensjonalnością, uważnym wysłuchaniem, serdecznością, w naturalny sposób buduje w pacjencie tak ważny stan zaufania i bezpieczpieczeństwa. Pan Doktor to wysokie zawodowe kompetencje, gotowość do pomocy, szlachetna postawa, "Lekarz- serce". Była pacjentka Aleksandra I.
Opinia dodana przez: Aleksandra I.

lekarz Bogdan Łosicki

ulica Kluczborska 56/29
31-271 Kraków

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lekarz Jan Kulig

ul. Lubicz 25/7
31-504 Kraków

Witam jestem synem pana Profesora proszę o umieszczenie aktualnych danych kontaktowych (link poniżej) na Państwa stronie, gdyż nie są one umieszczone w komplecie. Piotr Kulig http://krk-info.pl/gabinetjk/
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Cichoń

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pan dr Cichoń jest lekarzem z powołania i o ogromnej wiedzy. Pełen profesjonalizmu, spokojnie i bardzo zrozumiale wyjaśniał mi przebieg choroby mojego męża, konsultował przebieg leczenia, informował o alternatywnych możliwościach. Dzięki jego wiedzy i pomocy wiele razy uspokajaliśmy się z mężem i wiedzieliśmy na czym stoimy. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy.
Opinia dodana przez: Dr. Joanna Grzywa-Holten
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem, wybitny specjalista. Bardzo mily i uprzejmy. Odpowiada na każde nurtujące pytania. Widać, że kocha to co robi. Zawsze trafna diagnoza i leczenie zgodnie z planem. Pan doktor, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ciszę się , ze moja 83 letnia mama., trafiła w ręce Pana profesora. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Keller

Chirurg plastyczny

Rydla 16/9
Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pani Doktor. Bałam się tej operacji, ale przebiegło wszystko bardzo dobrze. A po operacji wyglądam lepiej niż myślałam. Szczerze polecam doktor Keller. Marta

lekarz Jakub Kenig

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3
31-826 Kraków

Wspaniały fachowiec, dobry serdeczny człowiek opiekun, doradca. Lekarz który pomoze, doradzi i wspiera. Dobry duch :D

dr hab. Marcin Migaczewski

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Jestem pacjentką pana doktora od dobrych kilku lat. Średnio co pół roku spotykamy się podczas badań USG. Badanie zawsze wykonane jest bardzo profesjonalnie. Pan doktor jest świetnym ultrasonografistą z ogromną wiedzą oraz umiejętnością jej przekazania, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Ma niesamowity dar uspokojenia ‘znerwicowanych’ i przerażonych pacjentów, do których ja niestety należę. Jest również znakomitym chirurgiem, o czym również mogłam ostatnio przekonać się na ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Kulawik

ulica Obozowa 58/6
30-383 Kraków

Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista zatroskany o pacjenta. Panie doktorze.... Z całego serca Dziękuję!!! Anna Koman
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Moskała

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Byłem leczony w Klinice neurotraumatologii w Krakowie ul.Botaniczna w grudniu 1992 roku.Kierownikiem Kliniki był Prof. Igor Gościński a pracownikami byli Marek Moskała i Stanisław Kwiatkowski wspaniali lekarze i ludzie.Niech potwierdzenim tych słów bedą uzyskane tytuły naukowe i zajmowane stanowiska przez przez wymienionych lekarzy.Polecam w pełnym przekonaniu o ich wiedzy i kunszcie.

lekarz Andrzej Strach

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Miechowity Macieja 5/7
31-475 Kraków

Wspaniały lekarz, bardzo dobry diagnosta, miły, spokojny, uprzejmy, kompetentny. Bardzo polecam tego lekarza, również z uwagi na połączenie kilku specjalizacji, w tym onkologii. Pan doktor sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Umie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i rozwiać ewentualne wątpliwości. Jest empatyczny i bardzo życzliwy. Każdego traktuje z szacunkiem i pochyla się nad problemami pacjenta. Bardzo polecam doktora Andrzeja Stracha.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Marian Ciążyński

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Polecam. Bardzo dobry człowiek i lekarz. Kompetentny i życzliwy. Zabiegi przeprowadzone są fachowo. Udziela wszystkich niezbędnych wskazówek jak ma przebiegać rekonwalescencja. Życzę wszystkiego dobrego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Grzymała-Lubański

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz.Miły i uprzejmy zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy.Poznałem go w 1995 roku . Serdecznie pozdrawiam Pana Ryszard Ziobrowski

lek. dent. Jacek Skoczowski

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Krzysztof Gąsiorowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Luxmed Stomatologia
Wadowicka 7
Kraków

Bardzo sympatyczny lekarz spotkany w Lux Med-zie. Kompetentny, wszystko sprawdza i tłumaczy zanim przystąpi do "ataku" na ząb. Ale jest to lekarz, którego nie poleciłabym na wizytę z dzieckiem (zwłaszcza trochę przestraszonym), bo być może z braku doświadczenia, tego łagodnego podejścia do dzieci panu doktorowi brakuje. Mówiąc do dziecka hasłami jak do dorosłego nie odniesiemy zamierzonego efektu (dziecko boi się bardziej). A opinia, że żel znieczulający i tak nie działa, ...
Opinia dodana przez: Karolina