Lekarze Chirurg ogólny Kraków

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

31-559 Kraków

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr Piotr Wojciechowski

Chirurg dziecięcy

USD Kraków
Kraków

Lekarz z powołania i zamiłowania. Wybitny chirurg, bardzo miły człowiek. Jednym zdaniem - uratował mi dziecko. Delikatny minus to odległe terminy oraz relatywnie krótki czas jaki poświęca pacjentowi (bardzo szybko mówi).
Opinia dodana przez: Magdalena

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25
30-552 Kraków

NIE MA TAKICH SŁOW ABY OPISAĆ DOKONANIA PANA DOCENTA. DZIĘKUJE Z CALEGO SERCA ZA URATOWANIE ŻYCIA 24 LATA TEMU. 12 GODZINNY ZABIEG I USUNIECIE TEGO POTWORA ZWACEGO SIĘ NEUROBLASTOMA Z MOJEGO MALUTKIEGO WTEDY BRZUSZKA. POZDRAWIAM SERDECZNIE . WDZIECZNY RAFAL WRAZ Z RODZICAMI

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz
Niedawno wykonałam zabieg labioplastyki u doktora Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie pozbyłam się kompleksów, wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

31-559 Kraków

Jakiś czas temu zauważyłam, że mam bardzo zmęczone nogi, ciągle były zimne i strasznie blade. Początkowo zbagatelizowałam to, ale naprawdę zaczęło mi to przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Mój lekarz nie bardzo potrafił mi pomóc i zasugerował wizytę u lekarza naczyniowca. Tak trafiłam do Pani doktor w SCM clinic i proszę, zdiagnozowała u mnie Zespół Leriche’a. Pani doktor zdecydowała się na operację naprawczą tętnic. Efekt jest, a komfort życia wzrósł o ...
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Michał Nowakowski

31-061 Kraków

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

lek. med. Jacek Piękoś

31-061 Kraków

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Jacek Topa

31-061 Kraków

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Andrzej Kostka

Chirurg naczyniowy

31-061 Kraków

Wspaniały Lekarz i Człowiek o wielkim sercu. Jeden z Aniołów chodzących po ziemi .Będąc pod Jego opieką można być spokojnym ,że zrobi wszystko co może by wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Tomasz Gach

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Bardzo zwlekałam z wizytą u proktologa. Nie muszę mówić, że to nic przyjemnego!! Mój problem był jednak tak zaawansowany, że nie miałam wyjścia. Doktora znalazłam w SCM clinic, gdzie wcześniej chodziłam do laryngologa. O doktorze mogę powiedzieć tyle, profesjonalizm w pełnym calu. Przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wykonał badanie i zlecił szereg kolejnych badań. Na szczęście wszystko na miejscu w klinice. Bez wątpienia postawił trafną diagnozę, bo po wdrożonym ...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

31-559 Kraków

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Andrzej Brzychczy

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-559 Kraków

Jestem po wizycie u doktora w SCM clinic. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Cierpliwie i konkretnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Dodatkowo omówiliśmy różne możliwości leczenia, otwarcie mówił która terapia będzie skuteczna , a co nie ma szans powodzenie. W trakcie badania dokładny i delikatny. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Maciej Rozwadowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Kraków

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

lekarz Wojciech Łobaziewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie ...

lekarz Dominika Romanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Bardzo kompetentna,wzbudzająca zaufanie ,bardzo szybka pełna diagnostyka .Bardzo spokojna i miła .Polecam
Opinia dodana przez: Ludmiła

Michał Pasiński

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

U Pana doktora usuwałam przebarwienia za pomocą lasera Fotona w SCM estetic. Wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Po 2 zabiegach po przebarwieniach praktycznie nie ma śladu:) Śmiało mogę powiedzieć, dobra robota doktorze :)
Opinia dodana przez: Pola