Chirurg Ogólny Kraśnik

lekarz Feliks Maciejewski

Piaskowa 61 (Radian)
Kraśnik

Super. Wizyta przebiegła przyjemnie, Pan doktor usiadł na przeciwko i wysłuchał dokładnie jaki jest problem,wszystko kompleksowo wyjaśnił. Polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Wojciech Basista

Kraśnik

Bez względu czy wizyta prywatna czy nie doktor jest skupiony na pacjencie, w najbardziej dramatycznych i stresujących sytuacjach spokojny, rzeczowy, uprzejmy, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. Jego wiedza idzie w parze z praktyką, najwspanialszy chirurgiczny duet z dr Agnieszką Pęcak, oboje godni zaufania. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

lekarz Henryk Gomuła

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił
Opinia dodana przez: Mariola

Janusz Stefanek

Kraśnik

Dla mnie jest to lekarz który ma bardzo duża wiedzę medyczną jednak jego osobowość i podejście do pacjenta jest dla mnie szokujące jest to osoba bardzo niemiła odnosząca się z wielka wyższością i arogancją ciężko uzyskać informacje o chorobie i jej leczeniu osobiście nie polecam
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Urban

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o.- Kraśnik filia nr 5
ul. Gabriela Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Pęcak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13

lekarz Michał Solecki

Chirurg ogólny

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik

lekarz Tomasz Jaworski

Chirurg ogólny

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik