Chirurg Ogólny Krotoszyn

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Krotoszyn

Znam dr. Barcia od kilkunastu lat - nie towarzysko - to relacja pacjent lekarz - 2 razy „wyciągnął mnie spod łopaty”. Teraz 3-ci raz pomaga mi wyjść z problemów, w które sam się wpakowałem. Konkretny i szczery do bólu - jak pacjent swoim działaniem doprowadził do pogorszenia własnego zdrowia to się o tym dowie otwartym tekstem bez zbędnej kurtuazji. Bardzo kompetentny i bezpośredni - on koncentruje się na zdrowiu i ...
Opinia dodana przez: Wojciech Makarewicz

lekarz Dariusz Horyza

Polna 56
Krotoszyn

Moją pierwszą wizytę będę wspominał dobrze. Podejście profesjonalne z nutką humoru co sprawiło, że wizyta przebiegała na luzie. Postawiona diagnoza, leczenie i zaproponowana profilaktyka sprawiła, że nie zamierzam zmieniać lekarza
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Andrzej Milewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn

doktor super dzięki jego i zastępców z którymi pracuje Żyje i chodzę a nie siedzę na wózku polecam jak czegoś nie potrafi to się nie bierze i oficjalnie mówi o tym ale nie zostawia na pastwę losu tylko pomaga załatwić innych specjalistów a jak załatwia to najlepsze kliniki i fachowców i nie zapomina o pacjencie tylko sie interesuje co dalej robią z nim

lekarz Włodzimierz Florkowski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Rynek 4
Krotoszyn

Lekarz z powołaniem. Miły, uprzejmy, nic dodać nic ująć. Ze szczerego serca polecam! Gdy zadam jakieś pytanie na temat choroby od razu wszystko wytłumaczy.

lekarz Mieczysław Pełko

Kołłątaja 9

Polecam z całego serca
Mąż po wypadku ze szpitala odesłany z kwitkiem... Na szczęście trafiliśmy do Pana doktora. Co prawda prywatnie, natomiast skierowała na tomografię na którą osobiście nas umówił w ramach NFZ.
Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: MK

lekarz Artur Szczepanek

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

ulica Tartaczna 7
63-700 Krotoszyn

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Lekarz z powołania. Dba o pacjenta szpitalnego i szacunek za to!!! Serdecznie polecam, a jeśli traficie na P. Doktora w szpitalu to na Wasze szczęście 🙂
Opinia dodana przez: Honka

lekarz Antoni Spychaj

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

koszt wizyty z zabiegiem usunięcia chirurgicznego zmiany skórnej.
Doktor bardzo miły, od wejścia uśmiechnięty i z bardzo pozytywnym podejściem. Tworzy tak dobrą atmosferę, że człowiek zapomina o stresie przed zabiegiem. Co prawda, trzeba się liczyć z poślizgami na wizytach, ale w końcu pracuje też w szpitalu i czasami nie da się skończyć dyżuru jak w zegarku, gdy ma coś nagłego na stole.

Co do umiejętności i wiedzy, to sądze, ...

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Konrad Błaszczyk

Zespół Ambulatoryjnych Poradni Specjalistycznych
Mickiewicza 21
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Janusz Kmiecik

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Brak słów aby wyrazić słowa podziękowania,wielki szacun Panie idoktorze . pozdrawiam, życzę dobrego wypoczynku !!
Opinia dodana przez: Jolanta

Chirurdzy ogólni w mieście Krotoszyn