Chirurg Ogólny Krotoszyn

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Krotoszyn

Zapisałam mamę do Pana doktora przez przypadek. Szukałam kogoś na miejscu w Legnicy. Płacąc 200zł za 15 minutową wizytę, spodziewałam się, że lekarz, który na dodatek godzinę się spóźnił, będzie bardziej ludzki. Prawda jest taka, że był gburowaty, miałam odczucie, że robi mi łaskę, że mi cokolwiek tłumaczy. Nie daj Boże, żeby zadać pytanie o coś, co już tłumaczył. Na pytanie, w jakiej klinice robi zabiegi prywatne ( 7tyś zł ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Milewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn

doktor super dzięki jego i zastępców z którymi pracuje Żyje i chodzę a nie siedzę na wózku polecam jak czegoś nie potrafi to się nie bierze i oficjalnie mówi o tym ale nie zostawia na pastwę losu tylko pomaga załatwić innych specjalistów a jak załatwia to najlepsze kliniki i fachowców i nie zapomina o pacjencie tylko sie interesuje co dalej robią z nim

lekarz Dariusz Horyza

Polna 56
Krotoszyn

Wszystko jak w najlepszym porządku, diagnoza postawiona szybko i poprawnie, polecam
jedyny minus to długie kolejki w przychodni
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Włodzimierz Florkowski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Rynek 4
Krotoszyn

Lekarz z powołaniem. Miły, uprzejmy, nic dodać nic ująć. Ze szczerego serca polecam! Gdy zadam jakieś pytanie na temat choroby od razu wszystko wytłumaczy.

lekarz Mieczysław Pełko

Kołłątaja 9
Krotoszyn

Zdecydowanie polecam teggo lekarza każdemu. Mialem problemy z wrastajacymi paznokciami. U publicznegochirurga mialem 5 zabiegów (tego samego palca) i problem ciągle wracał. Do tego lekarza pojechalem raz mialem jeden zabieg i już 6 lat nic sie nie dzieje i wszystko jest w porządku. Oby bylo więcej takich lekarzy.

lekarz Antoni Spychaj

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

koszt wizyty z zabiegiem usunięcia chirurgicznego zmiany skórnej.
Doktor bardzo miły, od wejścia uśmiechnięty i z bardzo pozytywnym podejściem. Tworzy tak dobrą atmosferę, że człowiek zapomina o stresie przed zabiegiem. Co prawda, trzeba się liczyć z poślizgami na wizytach, ale w końcu pracuje też w szpitalu i czasami nie da się skończyć dyżuru jak w zegarku, gdy ma coś nagłego na stole.

Co do umiejętności i wiedzy, to sądze, ...

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Artur Szczepanek

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

ulica Tartaczna 7
63-700 Krotoszyn

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Lekarz z powołania. Dba o pacjenta szpitalnego i szacunek za to!!! Serdecznie polecam, a jeśli traficie na P. Doktora w szpitalu to na Wasze szczęście 🙂
Opinia dodana przez: Honka

lekarz Konrad Błaszczyk

Zespół Ambulatoryjnych Poradni Specjalistycznych
Mickiewicza 21
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Violetta Wesołowska-Milewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki Medycznej i Promocji Zdrowia
Floriańska 10.
63-700 Krotoszyn

Jestem rozczarowana. Onkolog zarządza zabieg bez żadnych wyjaśnień. Brak informacji o jakim kolwiek leczeniu, diagnozie, zabiegu. Pacjent najwyraźniej przeszkadza Pani doktor.

Chirurdzy ogólni w mieście Krotoszyn