lekarz Dariusz Horyza

3,3
3,4
3,4
3,5

jak najbardziej mogę polecić p. Horyzę, szybko i konkretnie, nie to co u innych. Byłam kilka razy i za każdym razem zadowolona

Wszystko jak w najlepszym porządku, diagnoza postawiona szybko i poprawnie, polecam jedyny minus to długie kolejki w przychodni

jedyny minus to długie kolejki w przychodni

Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Horyzy. Przeprowadził moje leczenie kompleksowo. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić doktora.

Polecam pana doktora, w zależności od pory dnia kolejki w przychodni są bardzi długie, wizyta w gabinecie była krótka ale za to dobrze zrobił co miał zrobić bez zbędnego marnowania czasu

Całkowity brak zainteresowania pacjentem, a na dodatek niemiły. Sprawiał wrażenie jakby wykonywał swój zawód za kare.

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora. Postawił prawidłową diagnozę oraz przeprowadził adekwatne leczenie.

2 błędne diagnoza podejście schematyczne bez empatii i zaangażowanie recepty nie czytelne nawet dla wprawnego aptekarza i dawkowanie lekarstw odmruczane pod nosem

Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej jakiej doświadczyłem ze strony doktora Horyzy. Moge z pełną odpowiedzialnością polecić.

Doktor owszem szybko udzielił porady jednak nie ma co się dziwić w poczekalni tłumy ludzi.

jeden z lepszych u którego byłem, krótka ilość czasu poświęcona każdemu pacjentowi moim zdaniem wynika z kolejek w przychodni