3,9
3,7

Zapisałam mamę do Pana doktora przez przypadek. Szukałam kogoś na miejscu w Legnicy. Płacąc 200zł za 15 minutową wizytę, spodziewałam się, że lekarz, który na dodatek godzinę się spóźnił, będzie bardziej ludzki. Prawda jest taka, że był gburowaty, miałam odczucie, że robi mi łaskę, że mi cokolwiek tłumaczy. Nie daj Boże, żeby zadać pytanie o coś, co już tłumaczył. Na pytanie, w jakiej klinice robi zabiegi prywatne ( 7tyś zł za dwie nogi), usłyszałam "ja jestem kliniką, jak ktoś będzie chciał to się ze mną skontaktuje) Sorry, ale taką postawą zdecydowanie nas nie zachęcił do kontaktu z nim. Nie podważam jego wiedzy i kompetencji, ale mógłby przynajmniej udawać, że jest miły. Sama byłam operowana w klinice we Wrocławiu u innego doktora, więc mam porównanie. Tutaj to jest gorzej niż źle. Jak Pan doktor się wypalił to może na rentę by przeszedł bo widać, że sam choruje. Oby jak najmniej takich lekarzy, bo to właśnie przez takie traktowanie pacjentów, ludziom się odechciewa dalszego leczenia. Zdecydowanie nie jest to lekarz z powołania i zamiłowania. Zwyczajny biznesmen medyczny. Nie polecam.

Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.

Miałam zapalenie żył powierzchownych, mam żylaki, doktor zalecił odpowiednie maści i tabletki, zrobił USG, powiedział jakie proponuje dalsze leczenie moich żylaków. Byłam kiedyś u takiego jednego, bardzo "okrzyczanego" lekarza, jakim to jest specjalistą (w Lubinie- też prywatnie) i muszę powiedzieć, że te pieniądze, które wydałam na tamtego pożal się Boże specjalistę, to były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Polecam doktora Barcia, to super specjalista.

TRAGEDIA!!! Nieuprzejmy, opryskliwy, wręcz obchodził się z niechęcią do pacjenta. Odnoszę wrażenie że robi komuś łaskę, że przyjmie kogoś na oddział i wykona zabieg. Śmiem twierdzić że oczekuje małego co nie co. Wtedy zapewne będzie bardziej miły... Oto właśnie obraz służby zdrowia w czasach pandemii... Szkoda tylko że w gabinecie prywatnym lekarze nie obawiają się zarażenia...

Muszę przyznać ze Pan dr.Piotr Barć jest znakomitym specjalistą. Wyleczył mnie z żylaków. Polecam gorąco tego lekarza.

DZIWAK?TAK,ALE TYLKO TACY SĄ WIELCY!KOCHA TO ,CO ROBI A TO WYSTARCZY ABY ROBIĆ TO DOBRZE .CZASEM ZMĘCZONY-TO GBUROWATY ,ALE CZŁOWIEK I JEGO ŻYCIE DLA NIEGO JEST NAJWAŻNIEJSZE!WOLĘ FACHOWCA INTROWERTYKA OD SZOŁMENA IDIOTY!!!

doskonały fachowiec, miły,rzetelny,konkretny,uratował mojego męża wykrywając problem podczas gdy inni lekarze leczyli go środkami przeciwbólowymi i maściami, a potrzebna była natychmiastowa operacja.Polecam wszystkim.

polecam pana doktora,,,,,oby wiecej takich super lekarzy.....dzieki niemu moj tata żyje .....dziekuje z calego serca .....

Bardzo lekceważące podejście do pacjenta,nie miły i nie uprzejmy.Pan Doktor zrobił łaskę że w ogóle mnie zbadał a była to wizyta prywatna.NIE POLECAM!!!

Ani miły, ani uprzejmy a na dodatek również zarozumiały, lekceważące podejście do pacjenta. Negatywne opinie o tym lekarzu w pełni się potwierdziły. Co do kompetencji stawiam znak zapytania, po prostu odradzam i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!