Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.

Miałam zapalenie żył powierzchownych, mam żylaki, doktor zalecił odpowiednie maści i tabletki, zrobił USG, powiedział jakie proponuje dalsze leczenie moich żylaków. Byłam kiedyś u takiego jednego, bardzo "okrzyczanego" lekarza, jakim to jest specjalistą (w Lubinie- też prywatnie) i muszę powiedzieć, że te pieniądze, które wydałam na tamtego pożal się Boże specjalistę, to były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Polecam doktora Barcia, to super specjalista.

Muszę przyznać ze Pan dr.Piotr Barć jest znakomitym specjalistą. Wyleczył mnie z żylaków. Polecam gorąco tego lekarza.

DZIWAK?TAK,ALE TYLKO TACY SĄ WIELCY!KOCHA TO ,CO ROBI A TO WYSTARCZY ABY ROBIĆ TO DOBRZE .CZASEM ZMĘCZONY-TO GBUROWATY ,ALE CZŁOWIEK I JEGO ŻYCIE DLA NIEGO JEST NAJWAŻNIEJSZE!WOLĘ FACHOWCA INTROWERTYKA OD SZOŁMENA IDIOTY!!!

doskonały fachowiec, miły,rzetelny,konkretny,uratował mojego męża wykrywając problem podczas gdy inni lekarze leczyli go środkami przeciwbólowymi i maściami, a potrzebna była natychmiastowa operacja.Polecam wszystkim.

polecam pana doktora,,,,,oby wiecej takich super lekarzy.....dzieki niemu moj tata żyje .....dziekuje z calego serca .....

Bardzo lekceważące podejście do pacjenta,nie miły i nie uprzejmy.Pan Doktor zrobił łaskę że w ogóle mnie zbadał a była to wizyta prywatna.NIE POLECAM!!!

Ani miły, ani uprzejmy a na dodatek również zarozumiały, lekceważące podejście do pacjenta. Negatywne opinie o tym lekarzu w pełni się potwierdziły. Co do kompetencji stawiam znak zapytania, po prostu odradzam i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz który robi to co kocha.Pełen profesjonalista a przy tym nie zapomina być człowiekiem.Miły a przy tym bardzo rzeczowy.Potrafi swoim podejściem do pacjenta bardzo go uspokoić.Mój tato miał tętniaka aorty brzusznej i już od dwóch tygodni jest po operacji. Pan doktor uratował życie mojemu tacie i za to jestem mu wdzięczna do końca życia.

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista