Wysoce kompetentny, sprawny, sympatyczny. Wyprowadził mnie z 2 problemów i pomógł w trzecim. Szczerze polecam.

Gość wie co robi. Poświęca tyle czasu ile wymaga wywiad i diagnoza. Poleciłem kilkukrotnie zawsze dostawał świetną opinie. Tłumaczenie: zwięźle i prostolinijnie. Kompleksowość-tak, stara się pomagać, to nie jest powszechne. Uprzejmość-jak na chirurga..a znam kilku..wręcz wybitna.

Gość wie co robi.
Poświęca tyle czasu ile wymaga wywiad i diagnoza.
Poleciłem kilkukrotnie zawsze dostawał świetną opinie.
Tłumaczenie: zwięźle i prostolinijnie.
Kompleksowość-tak, stara się pomagać, to nie jest powszechne.
Uprzejmość-jak na chirurga..a znam kilku..wręcz wybitna.

Znam dr. Barcia od kilkunastu lat - nie towarzysko - to relacja pacjent lekarz - 2 razy „wyciągnął mnie spod łopaty”. Teraz 3-ci raz pomaga mi wyjść z problemów, w które sam się wpakowałem. Konkretny i szczery do bólu - jak pacjent swoim działaniem doprowadził do pogorszenia własnego zdrowia to się o tym dowie otwartym tekstem bez zbędnej kurtuazji. Bardzo kompetentny i bezpośredni - on koncentruje się na zdrowiu i leczeniu - nie na nabijaniu punktów u pacjentów za popularność. Ja tak wolę. Jak ktoś oczekuje ugrzecznionego nadskakiwania zamiast leczenia i wyników to nie ten lekarz, nie ta specjalizacja - szukać psychoanalityka ;-)

Nie polecam Bardzo niesympatyczny i nie miły Zarozumiały A przecież wszyscy jesteśmy równi i nie ważne że mamy literki doktora przed nazwiskiem Liczy się szacunek do ludzi Doktorowi empatii i szacunku brak

Nie polecam
Bardzo niesympatyczny i nie miły
Zarozumiały
Liczy się szacunek do ludzi
Doktorowi empatii i szacunku brak

Zapisałam mamę do Pana doktora przez przypadek. Szukałam kogoś na miejscu w Legnicy. Płacąc 200zł za 15 minutową wizytę, spodziewałam się, że lekarz, który na dodatek godzinę się spóźnił, będzie bardziej ludzki. Prawda jest taka, że był gburowaty, miałam odczucie, że robi mi łaskę, że mi cokolwiek tłumaczy. Nie daj Boże, żeby zadać pytanie o coś, co już tłumaczył. Na pytanie, w jakiej klinice robi zabiegi prywatne ( 7tyś zł za dwie nogi), usłyszałam "ja jestem kliniką, jak ktoś będzie chciał to się ze mną skontaktuje) Sorry, ale taką postawą zdecydowanie nas nie zachęcił do kontaktu z nim. Nie podważam jego wiedzy i kompetencji, ale mógłby przynajmniej udawać, że jest miły. Sama byłam operowana w klinice we Wrocławiu u innego doktora, więc mam porównanie. Tutaj to jest gorzej niż źle. Jak Pan doktor się wypalił to może na rentę by przeszedł bo widać, że sam choruje. Oby jak najmniej takich lekarzy, bo to właśnie przez takie traktowanie pacjentów, ludziom się odechciewa dalszego leczenia. Zdecydowanie nie jest to lekarz z powołania i zamiłowania. Zwyczajny biznesmen medyczny. Nie polecam.

TRAGEDIA!!! Nieuprzejmy, opryskliwy, wręcz obchodził się z niechęcią do pacjenta. Odnoszę wrażenie że robi komuś łaskę, że przyjmie kogoś na oddział i wykona zabieg. Śmiem twierdzić że oczekuje małego co nie co. Wtedy zapewne będzie bardziej miły... Oto właśnie obraz służby zdrowia w czasach pandemii... Szkoda tylko że w gabinecie prywatnym lekarze nie obawiają się zarażenia...

Bardzo lekceważące podejście do pacjenta,nie miły i nie uprzejmy.Pan Doktor zrobił łaskę że w ogóle mnie zbadał a była to wizyta prywatna.NIE POLECAM!!!

Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.

Miałam zapalenie żył powierzchownych, mam żylaki, doktor zalecił odpowiednie maści i tabletki, zrobił USG, powiedział jakie proponuje dalsze leczenie moich żylaków. Byłam kiedyś u takiego jednego, bardzo "okrzyczanego" lekarza, jakim to jest specjalistą (w Lubinie- też prywatnie) i muszę powiedzieć, że te pieniądze, które wydałam na tamtego pożal się Boże specjalistę, to były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Polecam doktora Barcia, to super specjalista.

DZIWAK?TAK,ALE TYLKO TACY SĄ WIELCY!KOCHA TO ,CO ROBI A TO WYSTARCZY ABY ROBIĆ TO DOBRZE .CZASEM ZMĘCZONY-TO GBUROWATY ,ALE CZŁOWIEK I JEGO ŻYCIE DLA NIEGO JEST NAJWAŻNIEJSZE!WOLĘ FACHOWCA INTROWERTYKA OD SZOŁMENA IDIOTY!!!