Muszę przyznać ze Pan dr.Piotr Barć jest znakomitym specjalistą. Wyleczył mnie z żylaków. Polecam gorąco tego lekarza.

Ani miły, ani uprzejmy a na dodatek również zarozumiały, lekceważące podejście do pacjenta. Negatywne opinie o tym lekarzu w pełni się potwierdziły. Co do kompetencji stawiam znak zapytania, po prostu odradzam i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam pana doktora,,,,,oby wiecej takich super lekarzy.....dzieki niemu moj tata żyje .....dziekuje z calego serca .....

doskonały fachowiec, miły,rzetelny,konkretny,uratował mojego męża wykrywając problem podczas gdy inni lekarze leczyli go środkami przeciwbólowymi i maściami, a potrzebna była natychmiastowa operacja.Polecam wszystkim.

Nie polecam najgorszemu wrogowi tego lekarza i tej Kliniki.Jeżeli chcesz przejść operacje bez żadnych komplikacji to udaj się do innego Szpitala i innego lekarza.

Jestem rozczarowana wizytą u pana doktora,tym bardziej że była to wizyta prywatna.Na wstępie dowiedziałam się że skoro nie jestem osobą starszą i nie mam żylaków to pan doktor wogóle nie powinien mnie przyjąc.Absolutnie nie polecam.

Niestety wizyta u Pana doktora na ostrym dyżurze w szpitalu była czymś,czego nie życzę najgorszemu wrogowi. Brak profesjonalizmu,kultury osobistej,wulgaryzm i potraktowanie pacjenta jak przedmiotu, nie udzielenie totalnie żadnych informacji na temat stanu zdrowia oraz ewentualnego leczenia,sprawiły że nie polecę Pana doktora nikomu!!!! Pan doktor nie wykonał żadnych badań,nie zebrał wywiadu na temat historii choroby a tym bardziej nie pofatygował się żeby powiedzieć co jest przyczyną choroby i jakie jest postępowanie,tylko po porostu wyszedł z sali bez słowa i zniknął.Czy tak w dzisiejszych czasach traktuje się człowieka poważnie chorego???? Może to są jakieś nowoczesne metody??Niestety moja opinia na temat Pana doktora jest bardzo negatywna!!!ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU!!!

Bardzo dobry fachowiec, szybka skuteczna pomoc

Bardzo dobry fachowiec, szybka skuteczna pomoc

Miałem dwie operacje tętnic szyjnych. Operował mnie dr BARĆ. Obie wypadły znakomicie. Można powiedzieć, ten dr uratował mi życie. Do tego szereg badań USG. Jestem pod wrażeniem tego człowieka. Człowiek kompletny i uprzejmy.

Lekarz który robi to co kocha.Pełen profesjonalista a przy tym nie zapomina być człowiekiem.Miły a przy tym bardzo rzeczowy.Potrafi swoim podejściem do pacjenta bardzo go uspokoić.Mój tato miał tętniaka aorty brzusznej i już od dwóch tygodni jest po operacji. Pan doktor uratował życie mojemu tacie i za to jestem mu wdzięczna do końca życia.