3,6
3,7

Lekarz który robi to co kocha.Pełen profesjonalista a przy tym nie zapomina być człowiekiem.Miły a przy tym bardzo rzeczowy.Potrafi swoim podejściem do pacjenta bardzo go uspokoić.Mój tato miał tętniaka aorty brzusznej i już od dwóch tygodni jest po operacji. Pan doktor uratował życie mojemu tacie i za to jestem mu wdzięczna do końca życia.

Ani miły, ani uprzejmy a na dodatek również zarozumiały, lekceważące podejście do pacjenta. Negatywne opinie o tym lekarzu w pełni się potwierdziły. Co do kompetencji stawiam znak zapytania, po prostu odradzam i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista

Bardzo dobry lekarz, miły, cierpliwy konkretny, budzi zaufanie, podczas wykonywanych zabiegów rozmawia z pacjentem i informuje o klejnej wykonywanej czynności, tłumaczy sposób leczenia a przede wszystkim budząc zaufanie pacjent unika strach. Wspaniały czlowiek!!!!!!!!! Polecam

Miałem dwie operacje tętnic szyjnych. Operował mnie dr BARĆ. Obie wypadły znakomicie. Można powiedzieć, ten dr uratował mi życie. Do tego szereg badań USG. Jestem pod wrażeniem tego człowieka. Człowiek kompletny i uprzejmy.

Niestety wizyta u Pana doktora na ostrym dyżurze w szpitalu była czymś,czego nie życzę najgorszemu wrogowi. Brak profesjonalizmu,kultury osobistej,wulgaryzm i potraktowanie pacjenta jak przedmiotu, nie udzielenie totalnie żadnych informacji na temat stanu zdrowia oraz ewentualnego leczenia,sprawiły że nie polecę Pana doktora nikomu!!!! Pan doktor nie wykonał żadnych badań,nie zebrał wywiadu na temat historii choroby a tym bardziej nie pofatygował się żeby powiedzieć co jest przyczyną choroby i jakie jest postępowanie,tylko po porostu wyszedł z sali bez słowa i zniknął.Czy tak w dzisiejszych czasach traktuje się człowieka poważnie chorego???? Może to są jakieś nowoczesne metody??Niestety moja opinia na temat Pana doktora jest bardzo negatywna!!!ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU!!!

Nie polecam najgorszemu wrogowi tego lekarza i tej Kliniki.Jeżeli chcesz przejść operacje bez żadnych komplikacji to udaj się do innego Szpitala i innego lekarza.

Pan Piotr Barć z dużą uwagą i starannością wysłuchuje Pacjenta I jego problemów , nawet gdy w moim przypadku okazały one na szczęście blahostkami. Uprzejmy i serdeczny/ Dlatego bez najmniejszego zastanowienia gorąco polecam

Uprzejmy i serdeczny/
Dlatego bez najmniejszego zastanowienia gorąco polecam

Lekarz zbadal mojego dziadka, zrobil mu USG, od razu wykrył problem, który zle oceniali inni lekarze. Dr Barć jest uprzejmy i konkretny. Do badan wykorzystuje nowoczesny sprzet. Polecam!!! To bardzo kompetentny dotkor.

Zyczę pacjentom takiego lekarza. Bada dokładnie i tłumaczy istotę schorzenia. Po zabiegach operacyjnych starannie opiekuje się swoimi pacjentami, dogląda ciężko chorych kosztem wolnego czasu gdy zachodzi taka potrzeba