Bardzo dobry lekarz, miły, cierpliwy konkretny, budzi zaufanie, podczas wykonywanych zabiegów rozmawia z pacjentem i informuje o klejnej wykonywanej czynności, tłumaczy sposób leczenia a przede wszystkim budząc zaufanie pacjent unika strach. Wspaniały czlowiek!!!!!!!!! Polecam

Lekarz kompetentny ,pomaga nawet w trudnych przypadkach .

Lekarz kompetentny ,pomaga nawet w trudnych przypadkach .

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista

Kompetentny lekarz wie na czym stoi konkretny specjalista

Lekarz zbadal mojego dziadka, zrobil mu USG, od razu wykrył problem, który zle oceniali inni lekarze. Dr Barć jest uprzejmy i konkretny. Do badan wykorzystuje nowoczesny sprzet. Polecam!!! To bardzo kompetentny dotkor.

Zyczę pacjentom takiego lekarza. Bada dokładnie i tłumaczy istotę schorzenia. Po zabiegach operacyjnych starannie opiekuje się swoimi pacjentami, dogląda ciężko chorych kosztem wolnego czasu gdy zachodzi taka potrzeba

Pan Piotr Barć z dużą uwagą i starannością wysłuchuje Pacjenta I jego problemów , nawet gdy w moim przypadku okazały one na szczęście blahostkami. Uprzejmy i serdeczny/ Dlatego bez najmniejszego zastanowienia gorąco polecam

Uprzejmy i serdeczny/
Dlatego bez najmniejszego zastanowienia gorąco polecam

Jestem już 10 dni po zabiegu usunięcia tętniaka aorty brzusznej i kamicy pęcherzyka żółciowego jednocześnie.Czuję się bardzo dobrze.

Bardzo kompetentny lekarz, dzięki niemu mogę znowu chodzić bez bólu

Bardzo kompetentny lekarz, dzięki niemu mogę znowu chodzić bez bólu