Chirurg Ogólny Kutno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

Mówiąc krótko fachowiec, do tego uprzejmy, z dużą dawką empatii i humoru. Interesuje się sytuacją pacjenta (także i po operacji) oraz w przystępny sposób wyjaśnia na czym polega zabieg. W 2017 operował mi przepuklinę pachwinową. Zabieg przeprowadzony sprawnie, starannie i co było dla mnie ważne bez znieczulenia zewnątrzoponowego, czyli bez kłucia w kręgosłup. Wystarczyło mniej inwazyjne znieczulenie. Operacja przeprowadzona wieczorem, następnego dnia byłem już na nogach (oczywiście bez szaleństw). Dzisiaj, poza blizną nie pamiętam o operacji. Serdecznie dziękuję, a Pana Piotra polecam jako skromnego i zdolnego chirurga.

Opinia dodana przez: Piotr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.

Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

Kutno

Bardzo bardzo polecam. Wizyta jest bezstresowa, Pan Doktor dba o dobrą atmosferę i o to, żeby pacjent nie czuł się źle czy niekomfortowo. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystko o co jest zapytany. Kompetentny i zaangażowany w swoją pracę.
Dziękuję ...

Dziękuję za poświęcony czas i to co Pan doktor dla mnie zrobił.

Opinia dodana przez: Aśka

SPECJALISTA Sp. z o.o.
Kutno, ul. 29 Listopada 37
99-300 Kutno

Pan doktor od pierwszego kontaktu w Izbie Przyjęć był bardzo zainteresowany i zbadał mnie bardzo dokładnie. W trakcie oczekiwania na operację - pęcherzyk żólciowy opowiedział mi jak bedzie wyglądał zabieg. Po operacji cały czas interesował się moim stanem. Odmówił przyjęcia nawet kwiatów przy wypisie! Wszystko w tym małym szpitalu było dzieki doktorowi do zniesienia.

Przychodnia

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
ulica Tadeusza Kościuszki 52

ulica Mochnackiego 5