Lekarze Chirurg ogólny Lublin

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Szpital
Jaczewskiego 8
20-954 Lublin

Prawdziwe podejście lekarza do pacjenta.Wytłumaczenie na czym ta operacja będzie polegała dla pacjenta laika.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Mietek

lekarz Piotr Wiśniewski

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Doskonały specjalista od trudno gojących się ran.Wysoka kultura osobista.Lekarz z powołania oby więcej takich lekarzy.Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Artur Gładysz

Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

dr n. med. Michał Goniewicz

Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam

lekarz Włodzimierz Zmysłowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Super lekarz i wspaniały człowiek. Podejście z sercem i zaangażowaniem zarówno do małego pacjenta jak i wystraszonego rodzica. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

20-008 Lublin

Mieliśmy szczęście trafić pod wyjątkowe skrzydła Pana Profesora. Zaopiekował się nami niezwykle troskliwie i wnikliwie, wykazując od początku do końca ogromny profesjonalizm, życzliwość i empatię. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego, przepełnionego misją pracy lekarza - nie do przecenienia są umiejętności Pana Profesora, jego doświadczenie i wspierające podejście do pacjenta i rodziców. Nasz 12 letni syn został zoperowany przez Profesora z najwyższą starannością, co daje mu szansę na powrót do ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Markowski

Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

lekarz Krzysztof Osiński

ulica Turkusowa 12/10
20-572 Lublin

Polecam 100% fachowiec z super podejściem. Takich ludzi jest niestety bardzo mało. Złożył mnie od ręki, że tak powiem :) mnie czyli połamańca: ręka wypadła mi z ramienia + popękania kości. Zrobił to szybko, idealnie, profesjonalnie. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za obsługę i zapamiętam to do końca życia. Bardzo polecam tego lekarza, nie tylko za profesjonalizm, ale też i jak ktoś wcześniej napisał: super podejście do pacjenta, jak do człowieka, ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Piotr Skałecki

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Bardzo dobry specjalista . Doktor usunął laserowo żylaki . Zabieg odbył się bezbolesnie . Zaraz po zabiegu mogłam się poruszać o własnych nogach . Z całego serca polecam .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Furmaga

Chirurg ogólny, Transplantolog

Turkusowa 6/4
20-572 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Pan dr leczył mojego syna przez 6 lat.Bartek miał przeszczep nerki w Spsk nr 4 w Lublinie,po przeszczepie był pod opiekę Pana dr. Niestety mój syn zmarł 2,5roku temu, zachorował na czerniaka.Syn zawsze mówił że Pan dr tyle razy wybawił go z różnych opresji ale przyjdzie czas, że nie będzie mógł mu pomóc.Panie doktorze dziękuję za wszystko Maria Poszytek

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ŻAGIEL MED PRZYCHODNIE
ulica Zana 32/A
20-601 Lublin

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Anna Dyja-Jarosz

Chirurg dziecięcy

20-008 Lublin

uprzejma, kompetentna, super podejście do pacjenta, wyjaśni każdą kwestię, godna polecenia

lekarz Lesław Sykut

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Robert Zymon

20-008 Lublin

Polecam. Doskonały profesjonalista i praktyk. Ponad to ciepły ,troskliwy i pełen empatii CZŁOWIEK. DZIĘKUJEMY

lekarz Andrzej Ćwieluch

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "PERFEKT- DENT"
ulica Ułanów 1
20-554 Lublin

Bardzo dobry lekarz , polecam . Gdy tylko pojechalam szybko pomogl , bym mily i sluzyl pomocom o takich lekarzy teraz trudno . Polecam go !!!bardzo

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Krupa

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin

Lekarz godny polecenia , najlepszy na jakiego mogłam trafić,kompetentny,miły,odpowie pacjentowi na każde nawet najgorsze pytanie,człowiek o wielkim sercu i empatii. Gorąco polecam wszystkim serce na dłoni
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

Chirurg stomatolog

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

Andrzej Chęć

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20-952 Lublin

Chirurgia na medal Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę chirurgiczną oraz pielęgniarkom ze szpitala w Lubartowie. W szczególności swoje słowa kieruję pod adresem doktora Andrzeja Chęcia, który podjął decyzję o amputacji kończyny mojej mamy - Antoniny Jarosławskiej (83 lata). Działanie doktora sprawiło, że mama może cieszyć się każdym dniem bez - towarzyszącego wcześniej przez wiele miesięcy - okrutnego bólu. Stała się pogodna i uśmiechnięta, a ja - szczęśliwa. Doktorze, dziękuję!
Opinia dodana przez: Bożena