Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Nysa

lekarz Krzysztof Kaminski

Nysa

Mną się zajął naprawdę dobrze.
Po tym jak ginekologia w Nysie zaszła we mnie wacik. 7 mies bólu. Dziura na jelicie.... Masakra. A o to lekarz co to naprawił.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Sławomir Krok

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Niby wyksztalcony a slona z butow wystaje.... Dramat omijac prywatnie i nie pchac mu pieniedzy do kieszeni bo nie warto.... Arogancki nie mily a i wiedza daje wiele do myslenia...
Opinia dodana przez: Kamila

Michał Gierek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Chirurgii Ogólnej

Nysa

Bardzo dobry lekarz, fachowiec w 100%. Podejście do pacjenta i jego choroby bardzo zaangażowany, chce pomóc. Dziękuję Panu za pomoc.

lekarz Henryk Stachura

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marek Szymkowicz

48-300 Nysa

Profesjonalista w całej rozciągłości, otwarty na pacjenta jego pytania i obawy. opiekował się moją Mama, która podobnie jak ja jest zachwycona poziomem wiedzy, empatycznym podejściem i fachowością Pana doktora.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Kazimierz Błoński

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

48-300 Nysa

Dr.Kazimierz Bloński jest jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie co do jego fachowości,udowodnił to w wielu przypadkach gdzie rzeczywiście były trudne przypadki chirurgiczne.Nasza rodzina i wszyscy znajomi którym polecilem Dra Blłońskiego potwierdzają moją opinię.Chcesz być zdrowy? DR.BŁOŃSKI

lekarz Krzysztof Gutowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Polecam pana Krzysztofa Gutowskiego, jest to doświadczony i empatyczny lekarz, dokładny i cierpliwy.

lekarz Marek Hankus

ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Najgorszy lekarz w Nysie. Lek przeciwbólowy i następny ! 0 kompetencji i 0 zainteresowania danym przypadkiem. Byleby się punkty z NFZ zgadzaly. Lepiej pozostać w domu niż iść do tego pseudo - lekarza
Opinia dodana przez: Ktos

lekarz Krzysztof Partyka

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9
48-300 Nysa

Lekarz na wizycie prywatnej jest miły na NFZ najchętniej pozbywa się pacjenta w 2 min . Nie polecam dla tego pana liczą się tylko pieniądze .

lekarz Krzysztof Kamiński

Chirurdzy ogólni w mieście Nysa